Yeni Sezonda Errea Giyeceğiz

Başlatan cgr, 20 Mayıs 2011, 14:33:58

« önceki - sonraki »

55ertan

Diger formalar arma asamasinda oldugu icin, daha sonra cikacakdir belki.
Daha ortada sponsorda olmadina göre, sponsorlu forma isini unutalim bu sezon.

masbene

Mehmet Hocanın "Samsunspor Kırmızı Beyaz Siyah" kitabının 55. sayfasında bir fotoğraf yer alıyor.Adem-Teml-Cemal üçlüsünün 1970 te Beşiktaş İnönü Statında çekindikleri fotoğraf.Formalarına bayıldım, çok sadece çok nostaljik, armanın yeri harika çok sevdim bu formayı :)

mehmet yılmaz

2006-07'deki Puma ve 2008-09'daki Legea formalarda da amblem ortada idi.

fındık

Eski formayı hiçbir yeni formalara değişmem çünkü onlar tarih kokar.

masbene

yalnız birşeyi yeni fark ediyorum. yukarıdaki ilk resimde ortadaki oyuncunun sağ çorabının çizgileri yok hehehehe

kalptenþimþek

Alıntı yapılan: masbene - 24 Ağustos 2011, 14:33:40
yalnız birşeyi yeni fark ediyorum. yukarıdaki ilk resimde ortadaki oyuncunun sağ çorabının çizgileri yok hehehehe
dikkat çekmesi için pası alacağı ayağı sıfırlamış..

masbene

south_london

nedir bu reklamlı forma isteği tribüncü adam formasına reklamda istemez futbolcu ismi de yazdırmaz reklam panosu gibi gezmeye neden meraklı millet anlamadım

Recep

forza puma arkadaş kırmızı rengi de armada bi güzel duruyor da

kalptenþimþek

bu akşam yeni şimşek formalarını inceledim..çok özür dileyerek söylüyorum, tamam emek vardır belki saygı duyarım her türlü iyi niyetli düşünceye..yalnız arkadaş bu kadar kalitesiz, zevksiz bir forma nasıl çıkıartılır??  :(

nomak55

Bence nostaljik forma güzel ama hiçbiri çok güzel değil alınabilecek en güzeli nostaljik bide önüne menteşoğlu yazdırdıkmı tam nostaljik olur ki sorma gitsin  :redcard:

maraton

ben diğer formaları bekleyecem ve beni bilen bilir yıllardır kulübün çıkardığı her formadan ve her modelden istisnasız birer çift alan biri olarak bundan almayacağım !!..
galip abi, ibo,atanur abi kızıyor ama ve inanın onların samsunspoluluğu ve samsunspor için harcadıkları mesai ve cepten verdikleri paraya bizzat şahit olan biri olarak bunu yazıyorum, tasarım aşamasında bu sene taraftara kulak tıkanıp bu tasarım garabeti sergilendi...
dost acı söyler ve bugüne kadar sabırla formaları görmeden bişey demeyim dedim ama o şimşek forma  :-X

twitter

bayrama şehir dışına gidecem diğer formalardan çıksada 2 güne alsak giyeriz orada

Levent ÖCAL

Şimşek diye tabir edilen o üzerinde baskıya benzer Samsunspor armamız olmasa yolda jelatininde görsem kaldırıp almayacağım formaya benzemiş garip şeyi inceledim az önce. Neye istinaden şimşek demişler onu çözmeye çalıştım bu arkadaşlar ya şimşekle ZİKZAK ın ne olduğunu bilmiyolar yada dalgınlıkla zikzak yerine şimşek ismini koymuşlar formaya. Zikzağın ne olduğunu bilmesem bende şimşek forma derdim bunun adına.

Kime veya neye güvenerek tasarlayıpta sunulmuş taraftara anlam veremedim bana kalırsa tek güvenceleri Samsunspor taraftarının üzerinde Samsunspor arması olan her formaya saygı duyacağı ve sesini çıkarmadan bu formayı kapış kapış alacaklarıydı sanırım.

Birde sözüm Şehr-i Samsun formalarını tasarlayan o meşhur italyan tasarımcılarına, italyanlar tekstil sektöründen benim bildiğim çok zevkli olduklarıydı galiba konu Samsunspor olunca meşhur tasarımcılarımız konuya fransız kalmak istemişler.

hacettepeli

ben dedim da baştan. bu iş errea ile olmaz. bedavaya da formamızı yapsalar bize özel de çalışsalar, taraftarın hoşuna gidecek forma yapamayacaklardı belliydi. en fazla yapacakları takımın sahaya çıktığında giyebileceği şort ve forma üretebilirlerdi bu kadar. arma için alırız katkı için alırız eyvallah da az zevk var nizam var. sadece maça giderken veya halı sahada giyilecek forma yapımına karşıyım, normal kot üzerine falan günlük giyilebilecek güzellikte olması her zaman tercih edilecek bir durumdur. böyle iş olmaz. maceda'ya verilen parayla adidas firmasına çok güzel formalar yaptırılabilirdi. adidas'ta çalışmıyorum babamın firması da değil ama güzel forma yapıyorlar göz var nizam var  .:.:.