Yeni Sezonda Errea Giyeceğiz

Başlatan cgr, 20 Mayıs 2011, 14:33:58

« önceki - sonraki »

Serkan

Aynen katılıyorum Burak; İbrahim abi bize Armaların kaliteli olacağı konusunda garanti vermişti.

##kdc##

başkanım almıyor muyuz toplu olarak forma ?? :-\  bi liste falan başlatalım artık;

Ayberk

Alıntı yapılan: Serkan - 22 Ağustos 2011, 22:21:06
Aynen katılıyorum Burak; İbrahim abi bize Armaların kaliteli olacağı konusunda garanti vermişti.

Abi tahminim 69,90'a satılan formalarda silikon arma kullanılacak. Ama sadece tahmin :-\

fındık

Dün akşam formaları gördüm moralim bozuldu o nasıl armadır be arkadaş yabancılar pazarında bile daha kalitelisi var. Diğer formaları beklemek farz oldu galiba.

olmeca

İnsanın Forma almadaki sebebi üzerinde bulunan Arma'dır bu "x" takımlı için de budur "y" takımlı için de,böle bir arma kullanmak çok yakışıksız kalmış.

Levent ÖCAL

Armalara laf söylemeyin arkadaşlar dünyanın en iyi arma üreticisi yapacaktı armalarımızı haksızlık etmeyelim hangi takımın formalarında var böyle arma :kafa:  >:(  al_sana

55.hakan

Formalardan değil de diğer antreman koleksiyonunundan almayı düşünüyorum.

twitter

eğer satışı olursa ben de antreman ürünlerini almayı düşünüyorum.

ult55ras

yazık ya o nasıl bir armadır ya, bütün forma zevkimin içine ettiler

CurvaSs

bugün errea'ya uğramış bulundum. şimşek forma gelmiş bi' bakalım dedim, kasiyer bayanla muhabbete girdim. diğerleri ne zaman gelecek, klasik çubuklu gelecekti neden önce şimşek geldi felan filan... neyse formayı incelemeye başladım, ki başlamaz olaydım. bu kadar amatör forma yapımı, baskı çeşidi olamaz. sinirlendim, bayanı biraz yordum, çıktım gittim.!

Serkan

Aynı hayal kırıklığını bende yaşadım bugün :s

##kdc##

Alıntı yapılan: Cüneyt - 23 Ağustos 2011, 01:09:36
başkanım almıyor muyuz toplu olarak forma ?? :-\  bi liste falan başlatalım artık;

diğer gelecek formalara liste açarız o halde, heralde, inş, sanırsam, umarım  :-\

supernatural_55

Şimşek formadan kesin almayı düşünürken armaya gereken değerin verilmemesi beni çubuklu forma alma düşüncesine itti.Umarım o da böyle değildir yoksa ben de antreman ürünlerinden alacağım sadece .:.:.

King1965

ekıghonun uzerındekı forma olsa daha ıyı olurmus ben bunu almayı dusunuorum geldıgınde.. fıyatlaarı nedır acaba

Burak

Vallahi geçen sene de lig önce baskı arma yapmıştı sonradan şikayetler üzerine nakışlı armaya geçmişti. Eğer direnip almazsak bir süre sonra bu hatadan dönerler diye düşünüyorum veya  toplu alımda bunu şart koşalım