Yeni Sezonda Errea Giyeceğiz

Başlatan cgr, 20 Mayıs 2011, 14:33:58

« önceki - sonraki »

fındık

Alıntı yapılan: CemBaba - 22 Ağustos 2011, 13:35:45
Bence hepimiz şimşek yapalım Başkanım. 2 ay beklemek yerine.

Aynen cem kırmızı-beyaza talibiz  :evet:

fat55

Kodalak

olan formalardan hemen almak lazım,istanbulda gezmek istiyorum yeni formalarla  :D

gerçi evde bir sürü var ama hepsinde bankasya var yeter da artık bankasya....

fındık

Alıntı yapılan: Umut - 22 Ağustos 2011, 15:43:03
Bugün gittim aldım formayı, 2. alan benmişim.  :D Forma gayet hoş görünüyor, kalitesi çok güzel. Ama arma beklediğim gibi değil, dikiş de değil baskı da değil, kumaşa işlenmiş gibi. Adam formanın aynısını yapıyor üstüne armayı dikiyor satıyor sahte formaları o yüzden böyle oldu dediler ama daha bundan sonra geleceklerin baskılı olabileceğini söylediler, ayrıntısını bilemem. Ayrıca çok fazla beden var, çocuk için de var forma yanlış görmediysem. Bu da ayrı bi güzellik.  :)

hadi hayırlı olsun Umut kardeşim 55 tl ye mi aldın

maviay55

Alıntı yapılan: Umut - 22 Ağustos 2011, 15:43:03
Bugün gittim aldım formayı, 2. alan benmişim.  :D Forma gayet hoş görünüyor, kalitesi çok güzel. Ama arma beklediğim gibi değil, dikiş de değil baskı da değil, kumaşa işlenmiş gibi. Adam formanın aynısını yapıyor üstüne armayı dikiyor satıyor sahte formaları o yüzden böyle oldu dediler ama daha bundan sonra geleceklerin baskılı olabileceğini söylediler, ayrıntısını bilemem. Ayrıca çok fazla beden var, çocuk için de var forma yanlış görmediysem. Bu da ayrı bi güzellik.  :)
resim atabilir misin kardeş?

sosaka

sponsor konusunda bilgisi olan var mı acaba ?

@umut forma numarası var mı ?

masbene

masbene

arkaya birşey yazdıracaksınız sanırım :) baya bir boş yer var resim bile çizilir :)

Mert

Normal düz çubuklu olan var mıydı hani yakası siyah olan ?

sersa

Alıntı yapılan: Umut - 22 Ağustos 2011, 16:11:18
@masbene

Şimdilik böyle dursun ilerde belki bakalım.

@Mert

Sadece bu var, diğerleri daha sonra gelecekmiş.

Kardeş kredi kartına taksit imkanı filan var mı biliyo musun?

King Of The North

ya o arma ne öyle ya, omza çıkmış nerdeyse, aröa dediğin göğüsde olur, bunu çıkaranda ne göz var ne hizan var...

SSKLA

Herhalde diğerlerinde(70 tl olanlar da) arma silikondur.En azından öyle umuyorum.

Serkan

umut arma sanırım formaya işlenmiş değilmi dikiş yapıştırma filan değil ?

Burak

Alıntı yapılan: Serkan - 22 Ağustos 2011, 22:11:57
umut arma sanırım formaya işlenmiş değilmi dikiş yapıştırma filan değil ?

geçen sene çubuklu daki bank asya reklamı gibi direk formanın üzerine işlenmiş direk fabrikasyon çıkışlı arma. Bence hoş olmuyor böyle arma dediğin daha asaletli nakışlı olmalı

kamuri

ben bu formalardan 3 tane alıp arkasınada kazada hayatını kaybeden futbol şehitlerimizin adını yazdırmayı dusunuyorum 11 mete adanır 6 zoran tomiç 4 muzafferrr :(