Yeni Sezonda Errea Giyeceğiz

Başlatan cgr, 20 Mayıs 2011, 14:33:58

« önceki - sonraki »

muzaffer4

klasik formanın arkası  daha güzelmiş her an giyilir t-shirt gibi ama şimşek halısahada maç yaparken filan giyilebilir

mehmet yılmaz

19 Ağustos 2011, 20:50:50 #601 Son düzenlenme: 19 Ağustos 2011, 20:55:00 samsuni

muzaffer4

şehri samsun aynı lacoste polo vs t-shirt olmuş al bayramda giy acaba futbolcularda nasıl duracak ama tam tarafatar için ideal  :evet: :evet:
klasik forma ti-energy mi?

AntZ

19 Ağustos 2011, 21:03:18 #603 Son düzenlenme: 19 Ağustos 2011, 21:14:32 AntZ
Çubuklu ile armanın yeri ve büyüklüğü hariç kırmızı ve beyaz Şehr-i Samsun çok güzel görünüyor...
Şimşek formaya hiç ısınamamıştım, arkasını görünce tamamen soğudum, eski t-enerjide olduğu gibi bayan mayosu ya da sırtı açık gece kıyafeti gibi duruyor.

Çalışmalar güzel ama dikkate alınıp daha güzel işler çıkması adına biraz eleştireyim, şimşek formanın sırtında, hazırlık maçlarında giydiğimiz formaların yanlarında da kullanılan, basitleştiren oval çizgilerden ve hatlardan vazgeçmeliler bence, düz çizgilerle güzel tasarımlar çıkarıyorlar ama yuvarlak hatlı tasarımlarını pek beğenmiyorum, ya da benim zevkime uymuyor.

ult55ras

bunlar forma değilki, normal t-shirt. reklamlar gelmeden alınmaz

5trawberry

Göğüsten şeritli olanların görüntüsünü reklam bozacak, ki sponsorun da kırmızı beyaz olması lazım. Başka renk bi sponspor olurs hepten berbat olacak

cany

az daha zorlasalar armayı apolet gibi omuzun üstüne koyacaklar. çubuklular iyi de gerisi ne bilim :(

Ekrem

Levent ÖCAL

Armalar baskımı bana mı öyle geldi  .:.:.

Klasik çubuklu hepsinden iyi yinede  :evet:

fındık

Errea dan şimdi beni aradılar çubuklu formalar gelmiş

muzaffer4

Alıntı yapılan: seko - 22 Ağustos 2011, 11:45:58
Errea dan şimdi beni aradılar çubuklu formalar gelmiş

nostalji mi şimşek mi her ikiside mi

Sercan

Ben gördüm az önce sadece şimşekli olan var.reklam yok formalarda,yakından gayet güzel forma.Diğer formalara ayın 4 ü gibi gelir dedi storedeki abi..

maraton

her sene yaptığımız toplu forma alımı organizasyonunu bu sene de gerçekleştireceğiz.. şimdi siz site üyesi kardeşlerimden sorumuz şu..
bu hafta içi bu organizasyonu yapıp sadece şimşek formalardan toplu alalım sonra isteyen diğer modeller gelince gider alır, yada bekleyelim mi, beklemekte şu sıkıntı var ibonun verdiği tarihlere +2 ay minimum koymak gerektiğini göz önüne alırsak geç bi tarih olabilir...
fikirleriniz bizim için değerli, hadi bakalım görüşleri alalım, ne yapalım ?  :o

cembaba

Bence hepimiz şimşek yapalım Başkanım. 2 ay beklemek yerine.