Yeni Sezonda Errea Giyeceğiz

Başlatan cgr, 20 Mayıs 2011, 14:33:58

« önceki - sonraki »

erdem

formalar güzel ya,fena değil..bi tek ben mi beğendim..beyaz forma hariç hepsi güzel.armanın yeri de güzel,hep aynı yerde mi olcak biraz da değişik olsun canım :kanka:

Burak

Dün outlet'ten T-Energy formadan aldım 10 TL'ye sırf bulunsun diye :) ama arkasında asal grup yazıyor ve numara ve isimler var. Bendekinde 99 Caner yazıyor mesela :)

King1965

Alıntı yapılan: Burak - 17 Ağustos 2011, 10:03:01
Dün outlet'ten T-Energy formadan aldım 10 TL'ye sırf bulunsun diye :) ama arkasında asal grup yazıyor ve numara ve isimler var. Bendekinde 99 Caner yazıyor mesela :)

burak resmını az koysana merak ettım bende alırım :)

cany

sersa

Alıntı yapılan: erdinc55 - 17 Ağustos 2011, 14:50:43
arda'nın yeni takımının  a. madrid'in  nike forması süper... üstelik fiyatı  çoook iyiii 79 euro.... ya bi nike ile anlaşmadı bizimkiler bize çubuklu klasik çubuklu diye berbat bi modeli kasmışlar... hemde 39.90 tl ye... kulubede 800.000 tl lik ürünü bedava vermişler.. ya versene adam gibi modeli insan nike bi bakar... ne kadar süper forma tasarımı... ben bu errea'dan hiç bi bok anlayamıyorum... ne işin var samsunsporla kardeşim git başka takımlarla anlaş bizi rahat bırak. 800.000 tlilik ürünü bedava verip 39tl ye forma satıp karının yarısınıda kulübe gelir olarak vermiş..  süper ligden başka bi takımla bu şartla  anlaşta göreyim bakiim.. kimse kabul edermi seni yaaa.... ah lig ah lig ah ah... geçen sene alt yapılara parayla verdiğin ürünler a takıma yaptığın formalar... ne süperdi bu errea bi lig bile olmaz, olamaz...... ha unuttum arkadaşlar özür dilerim...formaları hiç yakından gören oldumu? bi de: en kısa zamanda hangi takım hangi markayla anlaşmış şartları neymiş, forma dizaynları, fiyatları kaç lira bi aradaşları bilgilendirsekte.. şu errea'ya iyi bi ders versek... belki kurtuluruz ...

Kusura bakma ama çok saçma bi yazı olmuş

sadece55

AntZ

Kötüler gibi yapıp övmüş, çaktırmayın, inanmış gibi yapın  ;)

özkan

Alıntı yapılan: de_brk7 - 17 Ağustos 2011, 18:36:22
arkadaşlar orada Samsunspor' umuzun ARMASI samsunspor_x oldugu surece , Forma Tasarımı falan yalan olması lazım. Bank Asya da bile herkezde LİG in LİSANSLI formaları varken , SÜPER LİG de takımımıza ERREA ile destek olacagız... TASARIM FALAN HİKAYE !
Böyle diye diye herşeye eyvallah der olduk zaten  ;)

Öyle bir anlayış şekli yok kardeşim.Mümkünatı olan bir şey varken daha iyisini yapabilmek gibi,neden otla botla uğraşalım ? Biz sabır taşımıyız ?

sadece55

O zaman atlet üzerine armayı yapıştırsınlar bizde keklik gibi alalım hemennn... sen sanıyomusun o adamlar bu işi arma için yapıorlar

kaptan 55

bari bir tane ajax modeli yapsaydın be errea abi...

muzaffer4

formalar perşembe çıkacak yazıyordu ama gittim errea ya formalar yoktu..

King1965

Samsunspor Yeni Sezon Forması Satışa Sunulacak

Bu haberi paylaş:    Facebook'ta paylaş    Twitter'da paylaş    

Spor Toto Süper Lig'de mücadele edecek olan Samsunspor'un forma sponsoru olan İtalyan spor giyim markası Errea Sport, yeni sezon formaları satışa sunacak.

Spor Toto Süper Lig'de mücadele edecek olan Samsunspor'un forma sponsoru olan İtalyan spor giyim markası Errea Sport, yeni sezon formaları satışa sunacak.

Önemli spor kulüplerinin saha içi ve saha dışı spor malzeme ihtiyacını karşılayan İtalyan spor giyim markası Errea Sport firmasından yapılan açıklamada, formaların Samsunspor için özel olarak İtalyan tasarımcılara yaptırıldığı belirtildi.

Klasik, şimşek ve Şehr-i Samsun adlı formaların nanoteknoloji kullanılarak hazırlandığını belirten yetkililer, ürünlerin spor giyim sektöründe Oeko-tex 100 standart sağlık sertifikasına uygun olarak yapıldığını bildirdi.

Yetkililer, yeni sezon için hazır olan formalardan "şimşek" olanının, 22 Ağustos pazartesi gününden itibaren Errea 56'lar mağazası, Samsunspor Store, Errea Outlet, Koçlar mağazasında satışa sunulacağını ifade ettiler.

muzaffer4

diğerleri senenin oratsında mı çıkacak? :x(( :x((

mehmet yılmaz

Lusage

Anlaşıldı. Şimşek'e mecburi isim yazdıracağız.  :-\