Yeni Sezonda Errea Giyeceğiz

Başlatan cgr, 20 Mayıs 2011, 14:33:58

« önceki - sonraki »

LisandroLopez

Formalar kötü durmuyor hoş fakat  tasarıma çok özenilmediği bi gerçek.

Dartagnan

TD de birisinin de söylediği gibi bende amatör ruhu yansıtıyor formalar.Eski dönemdeki amatör ruhu ve bağlılığı hissettim açıkçası.Bunun yanında fazla karışık  formaların yanında sadeliği tercih ederim.Ama bi eleştiri noktası var ki o da armaların yeri.Errea logosunun yukarıda olduğu aşikar.Armaların o hizada bulunmasının  tuhaf kaçacağı da belli.Ona göre dizaynın üzerinde oynanarak düzenleme yapılabilirdi.Yine de bu formalar alınır arkadaş :)

özkan

Güzel bi kaç eklenti formayı daha güzel hale getirebilirdi..

fındık

Alıntı yapılan: LisandroLopez - 16 Ağustos 2011, 15:48:51
Formalar kötü durmuyor hoş fakat  tasarıma çok özenilmediği bi gerçek.

Kötünün iyisi diyebiliriz sadece ama ne olursa olsun o formalardan herkes almalı

Akyol

Madem sade güzel o zaman kırmızı çizgiye falan gerek yok beyaz ve kırmızı formaya diksinler armayı ama göğüse! göndersinler. Bu formalar olmamış sokaktan geçen adam değilim ki yutayım  :hnk:  Enine daya çizgiyi olsun sana tasarım harikası! Bjk'nin kırmızı formasını gördünüz mü heh işte o sade ve güzel  ;) Yine diyorum antreman formaları maç formalarına 5 basar bu ne perhiz ne lahana turşusu .:.:.  Turşu dedimde iftarada amma var yahu  :D

Alıcaz artık ne yapalım bu tasarım harikası formalardan  :--*

maço

yalnız antreman ürünlerimiz daha güzel.

neyse elimizden gelen yardımı takımımıza yapacaz

maraton

akyol,sokaktan geçen adam değilim bu işlerden anlarım havan ile erreanın gecikmiş teslim tarihleri türk tekstil sektöründen soğuttu beni yemin olsun.. kuralım dedim sana zamanında bi spor tekstil işi bi sene lig yerine biz giydirirdik takımı o zaman bakardım armayı nereye dikiyon teslim tarihi ne..
( bu arada harbiden az daha kassalar arma subay apoleti gibi omuzda olacakmış )  ???

Akyol

Abi ben gecikmesine bişey demedim ama göz var nizam var armalara bak nerde  ??? 

Biz yapsak 3 gün daha geç olurdu orası kesin  8)

kalptenþimþek

samsunspor_x

öyle deme.. armayı boşuna koymadılar oraya..kalbimizin de üstünde mesajı veriliyor.. ;)

AntZ

Alıntı yapılan: kalptenşimşek - 16 Ağustos 2011, 18:46:50
öyle deme.. armayı boşuna koymadılar oraya..kalbimizin de üstünde mesajı veriliyor.. ;)

Şortlardaki de armayı pek umursamadıkları anlamına gelen argo bir mesaj veriyor.  :peeh:

ult55ras

bence yönetimde biliyor forma tasarımlarının berbat olduğuna ama şuan geçiş dönemindeyiz ve ekonomik olarak errea çok çok avantajlı, mecbur idare edeceğiz. bize düşen her zamanki gibi gidip ürünlerimizden almaktır. kulubümüz ekonomik olarak rahatlayınca daha iyi firmalarla anlaşacağına eminim.

hacettepeli

formaları beğenmedim. amatör takım forması gibi. takıma özel çalıştıklarını söylediniz standart bir forma olmayacaktı sözde. ama bu tasarımlar takımımıza özelse gerçekten dalga geçiyorlar demektir. adidas'ın her takıma verdiği standart formalardan bile olsa bunlardan daha şık dururdu. yönetim ucuza gelsin diye errea'yı seçmiş. antrenman formaları ve kaleci forması güzel ama onlara diyecek yok.

Serkan

ucuza gelsin diye değil kardeşim errea herhangi bir ücret almayacak malzemelerden kulübümüze katkı olsun diyerek; sırf onun hatırına azımı açmam.. Geçen sene lig' formalara bende çok laf söylemiştim; daha sonra ücretsiz temin ettiğini öğrendiğimde susup taktir ettiğim gibi bu senede errea'yı taktir ediyorum sağ olsunlar.

Sioux

Samsunspor'un Y.Ziya Yılmaz döneminden kalma Lotto'ya halen borcu var. Lotto'dan giydiğimiz formaların modelleri harikaydı değil mi? Errea bedelsiz ürün veriyor Samsunspor'umuza, üstelik güzel formalar. Beğenmeyenler nasıl birşey bekliyorlardı anlamıyorum.
Adidas Adidas diyenler Real Madrid'in formasını görmüyor mu?
Veya en son Adidas giydiğimizdeki formamız nasıldı?
Yok, bizim camiamıza iyilik yaramaz arkadaş.
Keşke Nike bassaydı bize 500.000 liralık fatura da görseydik iyi formayı!!!

ChucKeR

Alıntı yapılan: Sioux - 16 Ağustos 2011, 22:37:34
Samsunspor'un Y.Ziya Yılmaz döneminden kalma Lotto'ya halen borcu var. Lotto'dan giydiğimiz formaların modelleri harikaydı değil mi? Errea bedelsiz ürün veriyor Samsunspor'umuza, üstelik güzel formalar. Beğenmeyenler nasıl birşey bekliyorlardı anlamıyorum.
Adidas Adidas diyenler Real Madrid'in formasını görmüyor mu?
Veya en son Adidas giydiğimizdeki formamız nasıldı?
Yok, bizim camiamıza iyilik yaramaz arkadaş.
Keşke Nike bassaydı bize 500.000 liralık fatura da görseydik iyi formayı!!!

doğru dion ben de beğenmiom formaları ama yapacak bişi yok artık.adamlar parayı vermiş düdüğü çalacaklar tabi. hem diğer takımlarla aynı formayı giymektense rüküş ama farklı forma giymeyi yeğlerim. ne öyle arma olmasa antalyaspor mu samsun mu sivas mı ayırt edemiyoduk.
ama o çubuklu lottoya ve ajax tarzı adidasa da haklarını teslim edelim. çok şık formalardı be saygıyla anarım :D