Yeni Sezonda Errea Giyeceğiz

Başlatan cgr, 20 Mayıs 2011, 14:33:58

« önceki - sonraki »

55ertan

15 Ağustos 2011, 12:08:55 #540 Son düzenlenme: 15 Ağustos 2011, 12:14:12 55ertan
Formalar parlak kumasla yapilmis, parlak beyaz cok hos duruyor.
Ben beyaz ve cubuklu alicam. Emegi gecenlere tesekürler.
Insallah sponsorlu satisa cikar, ama ortada sponsor yok. Böyle t-shirt gibi duruyor.
Gecen sezon kol ve arka bölgede bile sponsor baskili satildi, umarim bu sezonda sponsor baskili satilir.

germencisse

siyah formammız manevi değer açısından da düşünülde hiç te fendeğil,çubuklu yakaları siyah formamızda eski zamanı hatırlatıyor

CurvaSudSamsunspor

ARMALAR TAM BİR FİYASKO tasarımıda geçtim:((((

mahserxxx

üstü çubuklu altı siyah olan formaya bayıldım bence en iyisi o

King Of The North

Çubuklu sıfır yaka forma ve şortu dışında hepsi çok kötü, bu ne ya, bekle bekle bunları mı tasarlamışlar,...Geçen yıl tasarımlar üzerinde oylama yapmıştık sanırım, Errea da bizi dikkate almıştı, bu yıl taraftarın istekleri hiç dikkate alınmamış. Biraz zor satarlar bu formaları.

AhmetDenizci

Keşke kırmızı armamız kullanılsaymış  samsunspor_x samsunspor_x samsunspor_x

burrak1816

tek kelimeyle; REZALET...   :kafa:

90'lı yıllardan esintiler görüyorum....   zzzzz
koca samsuna yakışmayan şeyler bunlar...  :x((

antreman formaları ve kaleci forması hariç hepsi berbat... 

AntZ

15 Ağustos 2011, 15:20:43 #547 Son düzenlenme: 15 Ağustos 2011, 15:24:53 AntZ
Genel hatlarıyla formalar güzel ama Errea yine her zaman yaptığı yanlışı yapmış...

Formada armanın ve marka logosunun nereye geleceği bellidir, orantılıdır, önce logonu ve takım armasını yerleştirirsin, reklam ve isim yerlerini ayarlarsın tasarımı bu temel kalıplar çerçevesinde şekillendirirsin.

Ama Errea yine Arma ve logoyu hiç hesaba katmadan tasarımları hazırlayıp sonra logoyu ve armayı koyacak boş alan bulmuş ve yerleştirmiş. O formaları alanların arma için aldıklarını hiç hesaba katmıyorlar...

Tasarımları beğendim ama arma nerdeyse omuzda olduktan sonra ne anlamı var. Ayrıca siyah formada arma emanet gibi duruyor..

Adidas, Nike gibi tecrübeli, büyük marka olmakta bu ayrıntılardan geçiyor, Samsunlu işadamlarımıza sonuna kadar destek ama bizim de gereken inceliklerin gösterilmesini istemek hakkımız.

muzaffer4

formaları beğenen azınlıkta neresi kötü formaların bence hepsi güzel en azından  miy_x den  ordu_spor dan manisa_spor dan ve bazılarından güzel

burrak1816

neden bunlarınkinden güzel olmasın...  :peeh:

besik_tas   bursa_spor  trabzon_spor  fener_bahce  galata_saray

muzaffer4

Alıntı yapılan: burrak1816 - 15 Ağustos 2011, 16:41:59
neden bunlarınkinden güzel olmasın...  :peeh:

besik_tas   bursa_spor  trabzon_spor  fener_bahce  galata_saray

sadece 1.formaları karşılaştırısak yani bu sene 15-20 maça çubuklu ve şimşekle çıkarız  galata_saray nin ki parçalı belli zaten ne olduğu her sene aynı  trabzon_spor  fener_bahce çubuklu  besik_tas bursa_spor inkilerde düz beyaz ve çubuklu oluyor bence bizim formaların bu formalardan fazla bir farkı yok

Desiqner

Ne  zaman satışa çıkarki ? Samsuna gidip almak lazım :)

cany

Alıntı yapılan: Desiqner - 15 Ağustos 2011, 17:09:16
Ne  zaman satışa çıkarki ? Samsuna gidip almak lazım :)

perşembe günüydü galiba satışa çıkışı

babasamsunlu

Büyük uğraş verildikten sonra 300 tl lik kombinleri,bir çok iftirayı yemesine rağmen 150 tl ye site üyesi arkadaşlarımıza temin eden ama "kombinenin yanında bir tanede atkı al derneğe katkın olsun" kampayasından istediği verimi almayan değerli site yönetimi; geçen yıl olduğu gibi bu senede site üyesi arkadaşalarımıza yönelik indirimli bir tarife konusunda bir çalışmanız olacakmıdır acaba.?  :evet: :evet: :evet:
Saygılarımla. :rulet: :rulet:

Harun55

Vallah benim formalarim ramazan bayramindan 15 gun sonra elimde.. :D
Bizim peder getircek sagolsun.. :D