Yeni Sezonda Errea Giyeceğiz

Başlatan cgr, 20 Mayıs 2011, 14:33:58

« önceki - sonraki »

kumköylü ahmet

lucarelli

Bence hem formalar hem de kamp ürünleri güzel olmuş. Açıkçası ben daha düz tasarımlar bekliyordum.

mehmet yılmaz

5 formadan birkaçını beğenirim diye düşünüyordum ama bence 5'i de çok güzel; tebrikler Errea...
İnşallah pekçok zafer yaşarız o formalarla.
Beyazı bilhassa beğendim.

alperen

Ben çok beğendim sade ve çok güzel olmuş...Emeği geçenlerden Allah razı olsun..Siyah formadan kesinlikle alcam  :)

GökhanÇağlar

özellikle beyaz ve şimşek desenli çok güzel olmuş,diğerleri de hoş..her türlü alınır...

ibrakadabra55

SSKLA

Recep

Tam bir tasarım fiyaskosu
herhangi bir forma yapan mağazaya gitsem daha güzel tasarımlar önümüze gelir yazık oldu

Levent ÖCAL

Tebrikler errea MÜKEMMEL bir hayal kırıklığı  :x((

Anlaşılan forma yerine taraftarlara antrenman ürünleri satmayı hedeflemişler antrenman ürünlerine gösterdikleri özeni keşke formalarada uygulasalarmış  :kafa:

CurvaSs

kesinlikle antrenman ürünleri formalardan daha hoş. formalardan sadece marjinal çubukluyu beğendim. lakin ajan'ın dediklerine de katılmamak elde değil. sen formanın alt tarafına atamızın heykelini gölge biçimde koyacaksın, üst taraf nasıl olursa olsun. o gölgelendirme zaten formayı farklı bir havaya sokacaktır. ki böyle bir şey göremiyoruz.

hayırlısı olsun, bi' antrenman ürünü ve forma almayı düşünüyorum.

King1965

Alıntı yapılan: DESPOTE55 - 15 Ağustos 2011, 08:44:22
Tebrikler errea MÜKEMMEL bir hayal kırıklığı  :x((

Anlaşılan forma yerine taraftarlara antrenman ürünleri satmayı hedeflemişler antrenman ürünlerine gösterdikleri özeni keşke formalarada uygulasalarmış  :kafa:

antrenman urunu alabılıyorsak o sıyah antrenman urununu alıcam cok guzel

fındık

formalarımızın hepsi 10 numara olmuş bana göre. bide errea beklediğimden daha başarılı olmuş

erhan55

5 formayı toplasan aynı anda 5i 5 para etmez. Hani birisi vardı bekleyin özel tasarım yapılıyor bu sizin teklif ettiklerinizden daha güzelleri yolda diyip duruyordu çizgi koymak için tasarım bekledik?

supernatural_55

yan çizgili tasarım benim pek hoşuma gitmedi ancak diğer iki forma çok güzel,bu iki modelden alacağım.Antreman ürünlerini çok beğendim çok başarılı olmuş erreaya uğramak farz oldu :)

brigand

siyah olsun çamurdan olsun dedim. bence fena da değiller. önceliğim siyahlar olmak üzere ben gayet memnum kaldım :--*