Yeni Sezonda Errea Giyeceğiz

Başlatan cgr, 20 Mayıs 2011, 14:33:58

« önceki - sonraki »

55.hakan

Siyah ve şimşek forma hoşuma gitti alabilirim diğerleri daha yaratıcı tasarlanabilirdi.

ngonge

siyah şortlu kırmızı beyaz çubuklu forma ile siyah polo yaka formaları beğendim ben.

ama sanki biraz fazla çeşit olmuş formalar.

samsunum

Alıntı yapılan: Lusage - 14 Ağustos 2011, 18:20:53
5 tane forma var. 3 tanesi aynı.

o aynı formalardan birinin  yerine keşke hazırlık maçlarında oynadıqımız forma olsa daha iyiydi bence

55ertan

Sercan

Bence hepsi çok güzel.Reklam ve süper lig logoları falan gelince daha da güzel olur...

berusa55

Formalarımız gayet güzel olmuş. Hayırlı uğurlu olur inşallah.

cgr

Çubuklu formaların altına siyah şort daha güzel oluyor.

turgayergeni

errea kulubumuze 15000  formayı ucretsiz verecekmiş. atilla cebeci de bunların yaklasık degerini 800 000 tl olarak yazdı.buna gore formalarımız 50 tl civarında olacak heralde..

cgr

Alıntı yapılan: Serkan - 14 Ağustos 2011, 19:18:48
çubuklu şimşek ve siyah herşekil alınır; bütün parayı antreman ürünlerine yatıracağız anlaşılan :D

Aynen... Siyah ve Çubuklu Şimşek  :ok

Desiqner

Arkadaşlar Formalar Bu Haliylemi Satılır yoksa Reklamlar Ve Logolar yerleştirildikten Sonramı ?

turgayergeni

Alıntı yapılan: Desiqner - 14 Ağustos 2011, 20:37:57
Arkadaşlar Formalar Bu Haliylemi Satılır yoksa Reklamlar Ve Logolar yerleştirildikten Sonramı ?
eklendikten sonra satılırlar heralde

ChucKeR

en güzeli orhanın tozluk valla kalın çubuklu formayla güzel durabilir. siyah forma fiyasko  zzzzz

altunay

Samsunspor'umuzun formaları Errea'dan...
İtalyan Teknik Spor Giyim Firması Errea, Samsunspor A Takımımıza 2011-2012 sezonu için forma sponsoru oldu.
14.08.2011 19:26:11    

Samsunspor'umuzun Nuri Asan Tesisleri'nde gerçekleşen imza törenine Samsunspor Kulübü Başkanımız Kazım Yılmaz, Yönetim Kurulu Üyelerimizden Başkan Vekilimiz Fethi Eldemir, Bilal Seyhan, Genel Sekreterimiz Haluk Tan, Asbaşkan ve Alt Yapı Sorumlumuz Cevat Öncü, As Başkanımız ve İdari-Mali İşler Sorumlumuz Tahsin Kosif,
Lisans Ürünleri Sorumlumuz Hasan Koç, Sağlık İşleri Sorumlumuz Can Aydın, Tesisler ve Reklam Sorumlumuz Hasan Akkuş, Halkla İlişkiler Sorumlumuz Aykut Çepni, Halkla İlişkiler ve Sosyal Sorumluluk Proje Sorumlumuz Savaş Boyar ile Errea'nın Türkiye Distribütörü ve Asal Grup Yönetim Kurulu Başkanı Galip Asal ile Errea İcra Kurulu Üyesi Atanur Erdinç katıldı.
İmza töreninde konuşan Samsunspor Kulübü Başkanımız Kazım Yılmaz, dünya markası olan Errea ile anlaşmanın mutluluğu içinde olduklarını belirtti ve Errea'nın Samsunspor'un formalarını, teknik malzeme ihtiyaçlarını karşılayacağını söyledi. Errea'dan forma sponsorluğu anlaşmasıyla ciddi bir gelir sağlanacağını da ifade eden Başkanımız Kazım Yılmaz, İtalyan firmasının Samsunspor ürünlerinin üretimini üstleneceğini de belirterek, anlaşmanın hayırlı olması dileğinde bulundu.
Errea'nın Türkiye Distribütörü ve Asal Grup Yönetim Kurulu Başkanı Galip Asal'da törende yaptığı konuşmada, kaliteli ve sağlıklı malzeme kullanılan ürünlerde insan sağlığını tehdit eden kanserojen ve alerjen madde olmadığını vurguladı. Asal, gümüş ve titanyum parçaları ihtiva eden ürünlerin nano teknolojisiyle üretilmesi nedeniyle su ve yağ geçirmediğini, leke tutmadığını, performansı ise arttırdığını belirtti. Errea'nın 40 yıllık bir mazisi bulunduğunu da dile getiren Asal, Futbol Basketbol ve Voleybol başta olmak üzere farklı branşların spor malzemeleri ihtiyacını karşıladığını da söyledi.
Samsunspor ile yapılan anlaşma gereği kulübe 700 bin TL katkıda bulunduklarını da anlatan Asal Grup Yönetim Kurulu Başkanı Galip Asal, yine anlaşma gereği 15 bin ürünün bedelsiz karşılanacağını da belirtti. Samsunspor taraftarlarının Samsunspor formalarını alarak kulübe destek vermesi çağrısında da bulunan Galip Asal, "Taraftarlar için Şehr-i Samsunspor forması da ürettik. Buradan esnaflarımıza seslenmek istiyorum. Üzerlerinde Şehr-i Samsunspor formasıyla çay bahçesine, lokantasına, kafeteryasına gelenlere kampanya yaparak indirimde bulunsunlar. Böylece Samsunspor'a maddi katkıda bulunmuş olurlar" dedi. Asal, 55 bininci formayı taraftarlara satmaları halinde kulübe son model araç hediye edeceğini de söyledi ve piyasada hologramsız Samsunspor formalarının satınalınmaması uyarısında bulundu.
Daha sonra futbolcularımız Ahmet, Hakan Bayraktar, Orhan, Dilaver, Kemal, Dominguez ve Bahia Samsunspor'umuz için hazırlanan Klasik çubuklu, şimşek ve Şehr-i Samsunspor formalarından oluşan modelleri giyerek gazetecilere poz verdi.

LisandroLopez

Ben Kemal ile Bahia nın giydiklerini beğendim açıkacsı.. Orhanın kide gayet güzel.

Ajan

Formalar hakkında çıkana kadar bir şey yazmadım ama bu nedir ya? Errea Samsunlu özel emek sarf ediyordur iyi niyetlidir diye düşündüm hep ama tasarım konusunda pek iyi niyet göremedim.Kumaş,emek gücü alanında bir şey söylemem yanlış olur ama tasarım gayet amatörce bugün ekol spora gidip forma yaptıracağım Samsunspor için desem adam bana çıkartacağı 2 tür forma var bir siyah beyaz kırmızı düz çizgili 2.si ise düz istemezsen yan yapalım tarzı olurdu.Şimşek desenli formayıda anlamadım şimşek iç içe geçmiş kıvrım mı şimşekten bunu mu anlıyoruz.Forma biraz da şehri tanıtır ben bu formaları armasız görsem Sivasspor falan sanarım Samsun şehri hakkında hiçbir bilgi bile yok Ordu,Bursa'ya baksınlar Ordu'nun fındık desenli Bursa'nın timsah.Kimse kusura bakmasın Ahmet Şahin üzerinde olan siyah kaleci forması ve antreman ürünleri dışında kendime bir forma almayı düşünmüyorum.