Yeni Sezonda Errea Giyeceğiz

Başlatan cgr, 20 Mayıs 2011, 14:33:58

« önceki - sonraki »

Lusage

Alıntı

İtalyan Teknik Spor Giyim Firması Errea, Samsunspor A Takımımıza  2011-2012 sezonu için forma sponsoru oldu.  Samsunspor'umuzun Nuri Asan Tesisleri'nde gerçekleşen imza törenine Samsunspor Kulübü Başkanımız Kazım Yılmaz, Yönetim Kurulu Üyelerimizden Başkan Vekilimiz Fethi Eldemir, Bilal Seyhan, Genel Sekreterimiz Haluk Tan, Asbaşkan ve Alt Yapı Sorumlumuz Cevat Öncü, As Başkanımız ve İdari-Mali İşler Sorumlumuz Tahsin Kosif, Lisans Ürünleri Sorumlumuz Hasan Koç, Sağlık İşleri Sorumlumuz Can Aydın, Tesisler ve Reklam Sorumlumuz Hasan Akkuş, Halkla İlişkiler Sorumlumuz Aykut Çepni, Halkla İlişkiler ve Sosyal Sorumluluk Proje Sorumlumuz Savaş Boyar ile Errea'nın Türkiye Distribütörü ve Asal Grup Yönetim Kurulu Başkanı Galip Asal ile Errea İcra Kurulu Üyesi Atanur Erdinç katıldı.

İmza töreninde konuşan Samsunspor Kulübü Başkanımız Kazım Yılmaz, dünya markası olan Errea ile anlaşmanın mutluluğu içinde olduklarını belirtti ve Errea'nın Samsunspor'un formalarını, teknik malzeme ihtiyaçlarını karşılayacağını söyledi. Errea'dan forma sponsorluğu anlaşmasıyla ciddi bir gelir sağlanacağını da ifade eden Başkanımız Kazım Yılmaz,  İtalyan firmasının Samsunspor ürünlerinin üretimini üstleneceğini de belirterek, anlaşmanın hayırlı olması dileğinde bulundu.

Errea'nın Türkiye Distribütörü ve Asal Grup Yönetim Kurulu Başkanı Galip Asal'da törende yaptığı konuşmada,  kaliteli ve sağlıklı malzeme kullanılan ürünlerde insan sağlığını tehdit eden kanserojen ve alerjen madde olmadığını vurguladı. Asal, gümüş ve titanyum parçaları ihtiva eden ürünlerin nano teknolojisiyle üretilmesi nedeniyle su ve yağ geçirmediğini, leke tutmadığını, performansı ise arttırdığını belirtti. Errea'nın  40 yıllık bir mazisi bulunduğunu da dile getiren Asal, Futbol Basketbol ve Voleybol başta olmak üzere  farklı branşların spor malzemeleri ihtiyacını karşıladığını da söyledi.

Samsunspor ile yapılan anlaşma gereği kulübe 700 bin TL katkıda bulunduklarını da anlatan Asal Grup Yönetim Kurulu Başkanı Galip Asal, yine anlaşma gereği 15 bin ürünün bedelsiz karşılanacağını da belirtti. Samsunspor taraftarlarının Samsunspor formalarını alarak kulübe destek vermesi çağrısında da bulunan Galip Asal, "Taraftarlar için Şehr-i Samsunspor forması da ürettik. Buradan esnaflarımıza seslenmek istiyorum. Üzerlerinde Şehr-i Samsunspor formasıyla çay bahçesine, lokantasına, kafeteryasına gelenlere kampanya yaparak indirimde bulunsunlar. Böylece Samsunspor'a maddi katkıda bulunmuş olurlar" dedi. Asal,  55'inci formayı taraftarlara satmaları halinde kulübe son model araç hediye edeceğini de söyledi ve piyasada hologramsız Samsunspor formalarının satınalınmaması uyarısında bulundu.

Daha sonra  futbolcularımız Ahmet, Hakan Bayraktar, Orhan, Dilaver, Kemal, Dominguez ve Bahia Samsunspor'umuz için hazırlanan Klasik çubuklu, şimşek ve Şehr-i Samsunspor formalarından oluşan modelleri giyerek gazetecilere poz verdi.

http://www.samsunspor.org.tr/haberayrinti.asp?id=2455

Dartagnan

Tartışmaya gerek yok derken senin söylediklerin ve zevkin evrensel herhalde.formalar retro tarzda gayet güzel.bu formaları Arsenal vs yapmış olsa ne kadar sade ve güzel derdim.emegi geçenlerin emegine saglık

twitter

daha sponsor gelecek formaya inşallah adam gibi görüntü verirler sponsora formada da bozmaz formayı

ult55ras

5trawberry

Kardeşim, benim gözümde formaların tasarımı iyi olmadığı için, ne kadar konussak da benim gözümde tasarımı güzel hal almayacak, karşı tarafın gözünde de tasarımı kötü hal almayacak..

Bu yüzden tartışmaya gerek yok.

Ollivanders

Ben o takımlardan birini tutuyorum ya kardesim o yüzden onlar ile bir kıyaslamaya girdim kusuruma bakma. Bir daha olmaz. 3 tane almayı düşünüyorum beyaz ve kırmızı bir de cubuklu.

Ahmeti

55'inci formayı taraftarlara satmaları
halinde kulübe son model araç hediye edeceğini de
söyledi

kulübe son model otobüs mü alınacağını söylemek istediler yoksa benmi yanlış anladım.

Lusage

cany

çubuklular hariç çok hoşuma gitmedi ama siyah formam olmadığı için alacam bi tane siyah

twitter

ult55ras

antreman ürünlerimiz formalardan daha güzel :D bir yanlışlık olmasın :D

cany

şu siyah antreman tişörtü forma olsa ne iyi olurdu be :(

brigand

Desiqner

Siyah , Çubuklu Ve Şimşek :) Ben Büyük ihtimal Şimşek Alırım :)

Serkan

çubuklu şimşek ve siyah herşekil alınır; bütün parayı antreman ürünlerine yatıracağız anlaşılan :D