Yeni Sezonda Errea Giyeceğiz

Başlatan cgr, 20 Mayıs 2011, 14:33:58

« önceki - sonraki »

hacettepeli

bakalım 7 gün sonra çıkmazsa bence intihar etsinler. bu kadar yavaşlık olmaz derim.

ChucKeR

sakin beyler yahu daha göğüs reklamı belli olmadan forma alınır mı :D endüstrileşen futbol diyolar ya o zımbırtının en büyük faydası göğüs reklamının formaya kattığı hava :D

hacettepeli

forma olmadan göğüs reklamı da olmaz  :D mutlaka sponsor bellidir diye düşünüyorum bunu biz bilmiyor olabiliriz.

Desiqner

Ahmeti

İMZALAR ATILIYOR

Samsunspor ile İtalyan markası Errea ve spor medikalı Sixtus arasında bugün sponsorluk anlaşması yapılacak. Saat 16:30'da Nuri Asan tesislerinde gerçekleşecek olan imza töreninde Samsunspor Kulübü Başkanı Kazım Yılmaz ve Asal Grup Yönetim kurulu başkanı Galip Asal hazır bulunacak. Törende ayrıca,Samsunspor'un 1011-2012 sezonunda giyeceği formaların lansmanı da gerçekleştirilecek.

Kaynak : Haber

Desiqner

sersa

Alıntı yapılan: AHMETİ*55* - 14 Ağustos 2011, 08:11:52
İMZALAR ATILIYOR

Samsunspor ile İtalyan markası Errea ve spor medikalı Sixtus arasında bugün sponsorluk anlaşması yapılacak. Saat 16:30'da Nuri Asan tesislerinde gerçekleşecek olan imza töreninde Samsunspor Kulübü Başkanı Kazım Yılmaz ve Asal Grup Yönetim kurulu başkanı Galip Asal hazır bulunacak. Törende ayrıca,Samsunspor'un 1011-2012 sezonunda giyeceği formaların lansmanı da gerçekleştirilecek.

Kaynak : Haber

Noldu acaba :o

samsunum

Lusage

Orhan ve Bahia'nın üzerindekiler hariç beğenmedim..  :-\

sersa

isyan

samsunum

sersa

Tufan

Hakan'ın üstündeki hariç hepsi hoş, beyaz armayı daha çok beğenen biri olarak beyaz arma kullanılmasına sevindim.
Orhan'ın üstündeki forma şk olmuş detaylı görmek lazım diğerlerini.

Lusage

5 tane forma var. 3 tanesi aynı.

Çok bekledik. Ama şu anki görüntüsüyle benim için tam bir hayal kırıklığı oldu.  :'(