Yeni Sezonda Errea Giyeceğiz

Başlatan cgr, 20 Mayıs 2011, 14:33:58

« önceki - sonraki »

Desiqner

İnsanları sinirlendiren hiçbir haber olmaması.Kulüp çıksa bari dese şu tarihte çıkacak falan bizde rahatlarız ama tınlayan yok taraftarı...  spor_toto Başlasaydı nolacaktı :)

cgr

Acaba forumda bazı bölümlere "Beden Yaşı" değilde, "Akıl Yaşı" kuralı mı koydursak ?  :-\

cembaba

10 Ağustos 2011, 20:58:44 #452 Son düzenlenme: 10 Ağustos 2011, 21:02:51 CemBaba
Alıntı yapılan: menteşoğlu55 - 07 Ağustos 2011, 23:28:22
Arkadaşlar formalar için herkesin çok sabırsızlandığını biliyorum...

Size buradan formaların 2 hafta içinde satışa çıkacağının müjdesini vereyim...

Satış öncesi Samsunsporlu futbolcuların da katılımıyla tanıtım amaçlı basın toplantısı organize edilecek...

Formaları ilk etapta Samsunspor Store ve Errea mağazalarında bulabileceksiniz... Bunun yanı sıra gerek Samsunspor'un gerek Errea'nın online satış sitelerinden de alabileceksiniz...    

@özkan, @Desiqner55

Bakın arkadaşlar menteşoglu55 nickli ağabeyimiz yazmış ne güzel.

Desiqner

@CemBaba onu okuduk zaten.2 Hafta içinde lafınada güvenemiyorum çünkü store'a soran arkadaşlarda 5'inde veya 10'unda formaların geleceğini söylemişlerdi.Bu gece 10'u ve formalardan haber yok.Kulüp resmi birşey açıklamadıkça ben inanmam kardeşim :)

Serkan

Dostum o açıklamaya güven çünkü; kulüp de o kişiden aldığı bilgilerle açıklama yapıcak;)

Desiqner

silopilimuhsin

Yuzyilin formasinimi yapiyor bunlar? Bu ne bicim is ya 

mehmet yılmaz

Ankaragücü hazırlık maçını izledik; onlar da geçen seneki formayla oynadılar.
Gaziantep, UEFA'da geçen sezonki formayla oynadı.
Ordu, forması yetişmediği için hazırlık kampı döneminde Errea'dan geçici idman malzemesi ve formalar almış.
Genel anlamda firmaların tedarik sıkıntısı varmış.

Bugün takımın formaları teslim ediliyormuş.
Taraftar formalarının birinci modeli ise çarşamba-perşembe olmadan satışa sunulacakmış.

Eleştiri herkesin hakkı ama hakaret edilen insanlar bizim arkadaşlarımız ve en az bizler kadar Samsunsporlu olunca hiç hoş olmuyor!

Akyol

Beklediğimize değecek inşallah gerçekten zor işler bunlar anlayışlı olmakta fayda var  :evet:

brigand

ligler ertelenmeseydi belki de tüm firmalar ilk etapta sınırlı sayıyla da olsa yetiştireceklerdi. liglerin ertelenmesiyle birlikte planlarda değişiklik olmuş olabilir. teslim süreleri uzatılmış olabilir. insanların sabırsızlıklarını anlıyorum. ama formaların piyasaya geç çıkmasının bizde oluşturabileceği zararı anlayamıyorum.

Desiqner

Buradaki herkesin amacı ortak biran önce yeni formalarımızdan satın almak ve lig başlamadan hiç olmazsa yeni formalarımızla lige hazır olmak.Ama biz işin tasarım , baskı , üretim vs. boyutunu bilemeyiz.Zordur eminiz Errea'nın Samsunspor için yaptıklarınıda yabana atmıyoruz.Sadece heyecanlandığımız için böyle oluyor :):)

SSKLA

Bundan sonra Akyol abiye bir şey demeyeceğim. Ondan da yavaşları varmış ;D :D . Büyüksün Akyol reyiz :D :evet:

Desiqner

twitter

takım için kulübe forma verilecek deniliyordu zaten 3-4 gün önce gelmiştir sanırım

Akyol

Alıntı yapılan: Berkay Yelken - 11 Ağustos 2011, 16:30:15
Bundan sonra Akyol abiye bir şey demeyeceğim. Ondan da yavaşları varmış ;D :D . Büyüksün Akyol reyiz :D :evet:
Birşey diyeceğin durumda olmayacağımdan sıkıntı yok kardeşim  :ok  Ben kendi çapımda bişeyler yaptım, epeyde sallayan eden oldu sorun değil. Bu tekstil alemi böyledir, her an aksaklık yaşamak mümkün. Bu yüzden sabretmekte fayda var bu iş er yada geç olacak belki yarın belki yarından da yakın  :evet: