Yeni Sezonda Errea Giyeceğiz

Başlatan cgr, 20 Mayıs 2011, 14:33:58

« önceki - sonraki »

1927

Alıntı yapılan: ellibesrock - 17 Temmuz 2011, 21:14:33
kardeşim bi firmayı sevmek zorundamıyım. yaptığı tasarımları beyenmiyorumki eleştiriyorum. burda herkez fikirlerini söyleyebilir. errea ile anlaştık diye o firmaya sempati duymam gerekmiyor.

ya çok salaksın ya da bizi salak zannediyorsun.
burdaki mesele senin erreayı beğenip beğenmemen değil, SAMSUNSPOR forumundaki bütün mesajlarının errea başlığına olması ve orda da daha kafadan heriflere giydirmen. anlayabiliyor musun?

ha bir de şu var

AlıntıÜmit K.....z

Tuttuğu takımlar
    Samsunspor
    TRABZONSPOR

Beğeniler Egemen Korkmaz, BordoMavi.Net, KTÜ GURBETÇİ GENÇLER,

ne işsin anlat bakalım.

kalptenþimþek

önceleri siyah forma giymek protestoydu, şimdi moda...

ellibesrock

1927 samsunspor forması alıcam errea nın tasarımlarını beyenmiyorum ama yinede bi formasını alıcam onun için formanın çıkıcağı tarihi buradan öğrenmek istiyorum bilgili kişiler vardır diye.  errea hakkında eleştiriyi kabullenmiyosunuz eleştirilere açık almanız gerek bank asyada değiliz süper ligdeyiz. amatör takım gibi durmamalı giyiceğimiz forma.

1927

Alıntı yapılan: ellibesrock - 17 Temmuz 2011, 21:37:35
1927 samsunspor forması alıcam errea nın tasarımlarını beyenmiyorum ama yinede bi formasını alıcam onun için formanın çıkıcağı tarihi buradan öğrenmek istiyorum bilgili kişiler vardır diye.  errea hakkında eleştiriyi kabullenmiyosunuz eleştirilere açık almanız gerek bank asyada değiliz süper ligdeyiz. amatör takım gibi durmamalı giyiceğimiz forma.

nike'ın tasarımları nasıldı?
rengin çirkinliğinden olsa gerek ben Ts'nin formalarını hiç beğenmiyordum.

Atasözleri ve Deyimler Sözlüğü

Salağa Yatmak: Aslında ne halt ettiğini bilmek ama bilmiyormuş gibi davranıp, kendini saf gibi göstermek. ;)

**KaR6**

nasıl üye banlıyoruz? ilk seferim de, çok heyecanlıyım..

AntZ

Alıntı yapılan: **KaR6** - 17 Temmuz 2011, 21:42:22
nasıl üye banlıyoruz? ilk seferim de, çok heyecanlıyım..

Banlamak değil bantlamak olacak  ;)

İşte böyle;

berusa55

Levent ÖCAL

Nerde kaldı bu formalar ya  1dk!!!  >:(  :deli:

Burak

işte Süper Nike 'ın gese ye yaptığı Süper formalar !!!

Nike senede 4 milyon dolar ödeyecekmiş gese ye . Ona rağmen dizaynlar bence felaket.Bizim sitedeki bir çok üye bundan çok daha güzel formalar dizayn ediyor. Herkes Nike ve Adidas'ın kalitesini kabul ediyor ama birazda realist olmak gerekiyor . Bize özen göstermeyecekleri aşikar bende eskiden öyle düşünüyordum ( nike adidas puma gibi markalar olmasını ) ama şimdi bunun yanlış olduğunu düşünüyorum. Her ne kadar kuruluş yılında saçmalamasına rağmen Armalı bir formayı Samsunspor için üreten LİG firması bana standart formaya renk uygulayacak Nike ve Adidas'tan daha saygındır diye düşünüyorum. Errea ' da aynı şekilde formayı beğeniriz beğenmeyiz ama Şimşeklere atıf yapmak işine özen gösterildiğinin kanıtıdır. İnşallah hayal kırıklığına uğratmaz bizi Errea

fat55

55ertan

Izinciler dönmeye baslamadan ciksin su formalar artik satisa.
Takim yurda dönmeden cikacani da sanmiyorum, formalar tanitimla cikacak denilmisdi.

SSKLA

Bence Samsunspor un siyah forması böyle olacak.

mehmet yılmaz

Atakum'daki Asal Petrol'ün yanında Errea Outlet açılmış.
Fiyatlar hayli düşük.
Mesela futbol topu 25 lira.
Tişörtler 10-18 lira.
Çorap 5 lira.
Şort 20 lira.
Halı saha ayakkabısı 40 lira.
Bir de her ne kadar arması olmasa da kaçıranlar için 19.90 lira...

Ben aldım birşeyler, fırsatı olan uğrasın bence.

Ahmeti

errea'nın İtalya takımı Bari için ürettiği tişört var çok güzeldi umarım aynısını Samsunspor'umuz içinde yapar

SSKLA

Alıntı yapılan: samsuni - 27 Temmuz 2011, 12:43:11
Atakum'daki Asal Petrol'ün yanında Errea Outlet açılmış.
Fiyatlar hayli düşük.
Mesela futbol topu 25 lira.
Tişörtler 10-18 lira.
Çorap 5 lira.
Şort 20 lira.
Halı saha ayakkabısı 40 lira.
Bir de her ne kadar arması olmasa da kaçıranlar için 19.90 lira...

Ben aldım birşeyler, fırsatı olan uğrasın bence.

Bende 25 liraya uzun kolu samsunsporun antrenman forması ile 40 lirayada kalaci pantolnu aldım

Alıntı yapılan: AHMETİ*55* - 27 Temmuz 2011, 13:10:38
errea'nın İtalya takımı Bari için ürettiği tişört var çok güzeldi umarım aynısını Samsunspor'umuz içinde yapar

galiba o barinin forması ;)