Yeni Sezonda Errea Giyeceğiz

Başlatan cgr, 20 Mayıs 2011, 14:33:58

« önceki - sonraki »

KareAs55

Eğer ertelenme olmayacak diyorlar liglerin başlamasına 20 gün kaldı fikstür çekilmedi formalar daha belli değil bu sene herşey geç kalındı galiba.

hacettepeli

çok güzel yapacaklar demek ki uğraşıyorlar haftalardır.

ellibesrock

1927

Hayıdır birader
Lig, adidas yada nikedanmısın wen?

siteye 4 mesaj atmışsın, 4 ü de errea başlığına ve kötülemek için... ne işsin öyle?

Alıntı yapılan: ellibesrock - 17 Temmuz 2011, 13:35:44
pek bi ümitli değilim formalaran yana

Alıntıpek bi ümitli değilim formalaran yana

2   Samsunspor.biz / Samsunspor.biz Forumu / Ynt: Yeni Sezonda Errea Giyeceğiz ( Forma resmi Sf.17 )  : 09 Temmuz 2011, 22:27:21 
diğer forma tasarımlarını ne zaman görücez acep

3   Samsunspor.biz / Samsunspor.biz Forumu / Ynt: Yeni Sezonda Errea Giyeceğiz ( Forma resmi Sf.17 )  : 08 Temmuz 2011, 19:08:45 
yeni tasarım berbat olmuş bence

4   Samsunspor.biz / Samsunspor.biz Forumu / Ynt: Yeni Sezonda Errea Giyeceğiz  : 06 Temmuz 2011, 22:12:53 
yeni sezon formaları ne zaman çıkıcak acaba birgisi olan varmı tam tanıtım tarihi ne zaman ne zaman görebilcez bu formaları

ellibesrock

hakılısın errea yı sevmiyorum. forma yapmayı beceremiyolar.

ahmetsefa55

Alıntı yapılan: ellibesrock - 17 Temmuz 2011, 13:55:17
hangisi yapsa daha iyi olurdu sence ?

1927

kişsel bir sorunun olduğu açık.
forumdaki varlık sebebin erreaya laf atmak anladığım kadarıyla. misyonunu tamamlamış gibisin. fazla kasma artık. yok, Samsunsporla ilgili söyleyeceklerin varsa onları paylaş. ama ben öyle olduğunu sanmıyorum. hangi firmadan olduğunu söyle de biz de senin firmanla ilgili bşrleyler yazalım bari.

emre

senin Samsunspor aşkından çok errea nefretin konuşuyor forumda.hayırdır birader, hangi takımlısın sen?

kabacevizli55

mit mossat cıa  sizin yanınızda halt etmiş bu ne hız beyler

emre

ben bu arkadaşı dün keşfetmiştim ama trabzonlu herhalde kendisi Samsunspor ile ne alakası var anlamadan birşey demedim.yanlız attığı mesajlara bakılırsa pek iyi niyetli değil.

SSKLA

17 Temmuz 2011, 14:32:53 #355 Son düzenlenme: 17 Temmuz 2011, 15:46:53 Berkay Yelken
samsunspor_x siyah forma

twitter

ben de çok eskiden yapmıştım bir siyah forma beğenide almıştı baya

ChucKeR

yahu hatırlayanınız war mı bilmem bi lotto forma wardı. çubuklu. serkanaykut 91 olduğu yıllar :D o formaya aşığım elinde olan warsa talibim takas falan yapılır :D :evet:

55ertan

Alıntı yapılan: ChucKeR - 17 Temmuz 2011, 15:02:11
yahu hatırlayanınız war mı bilmem bi lotto forma wardı. çubuklu. serkanaykut 91 olduğu yıllar :D o formaya aşığım elinde olan warsa talibim takas falan yapılır :D :evet:

bundan 3yil önce taraftara orjinal forma satilmiyorduki, birkac sezon haric.

ellibesrock

Alıntı yapılan: 1927 - 17 Temmuz 2011, 14:00:38
kişsel bir sorunun olduğu açık.
forumdaki varlık sebebin erreaya laf atmak anladığım kadarıyla. misyonunu tamamlamış gibisin. fazla kasma artık. yok, Samsunsporla ilgili söyleyeceklerin varsa onları paylaş. ama ben öyle olduğunu sanmıyorum. hangi firmadan olduğunu söyle de biz de senin firmanla ilgili bşrleyler yazalım bari.

kardeşim bi firmayı sevmek zorundamıyım. yaptığı tasarımları beyenmiyorumki eleştiriyorum. burda herkez fikirlerini söyleyebilir. errea ile anlaştık diye o firmaya sempati duymam gerekmiyor.