Yeni Sezonda Errea Giyeceğiz

Başlatan cgr, 20 Mayıs 2011, 14:33:58

« önceki - sonraki »

furkan5534

Alıntı yapılan: twitter - 07 Temmuz 2011, 20:45:01
boğaz kısmı ve kollardaki şeritler siyah olabilir

bu formalar cok daha fena ya

özkan

Ey gidi bende bir kenan forması var,2008 sozunu olması lazım,önünde 3,5 metre yeşilyurt yazan.Boyu 1,10 eni 2,25 formanın  :D O günlerden bu günlere..Bakalım forma güzel dururyor,hayırlısı..

55ertan

daha sponsor belli degil, heran 1m*1m neon yesil bi sponsor yapistira bilinir

ellibesrock

diğer forma tasarımlarını ne zaman görücez acep

germencisse

Alıntı yapılan: özkan17 - 09 Temmuz 2011, 08:22:01
Ey gidi bende bir kenan forması var,2008 sozunu olması lazım,önünde 3,5 metre yeşilyurt yazan.Boyu 1,10 eni 2,25 formanın  :D O günlerden bu günlere..Bakalım forma güzel dururyor,hayırlısı..

Aynen bendede Emre Balak'ın vardı,benimkinin önünde sam gaz yazıodu,işin garipi,reklam dikmeydi.. :)

Burak

10 Temmuz 2011, 21:28:03 #320 Son düzenlenme: 10 Temmuz 2011, 22:06:12 AntZ
Alıntı yapılan: germencisse - 10 Temmuz 2011, 10:55:40
Aynen bendede Emre Balak'ın vardı,benimkinin önünde sam gaz yazıodu,işin garipi,reklam dikmeydi.. :)

Bu sene Buca Fener maçında dikkatinizi çekti mi bilmiyorum takımın yarısında reklam vardı yarısında reklam yoktu izmir metro reklamıydı sanırım  bir iki resim buldum

AntZ

10 Temmuz 2011, 22:01:58 #321 Son düzenlenme: 10 Temmuz 2011, 22:06:22 AntZ
Alıntı yapılan: Burak - 10 Temmuz 2011, 21:28:03
Bu sene Buca Fener maçında dikkatinizi çekti mi bilmiyorum takımın yarısında reklam vardı yarısında reklam yoktu izmir metro reklamıydı sanırım  bir iki resim buldum

Farkında değildim ama öğrenmiş oldum  :)

twitter

sevişentürk yine kült olmuş pozlarından vermiş  :oyun:

Dartagnan

TD den eskisehirli bir arkadasın paylastıgı,kendi taraftarları tarafından yapılan calısmalar.Gercekten aralarında cok güzel tasarımlar var ...

sersa

kabacevizli55

adamlar şimşek olayına değer veriyolar 1 ve 3 çok klas duruyo

Ekrem

3 iyimiş en sondakide güzel ama gerçekte şimşekler böyle güzel dururmu muamma  :)

Ollivanders

Bu işi taraftarlara bıraksalar gerçekten mukemmel olacak ama nerdeeeee...

Dartagnan

onlarda dert yanıyorlar ''tasarım işinin taraftara bırakılmamasına ''. Bu tarz formaları yapmak ve dizayn etmek zor olmasa gerek.İlk 4 dizayn hep aklımdaydı.es es li taraftarlarda cok güzel sekilde yansıtmıslar aklımdakini.Keske bu tarz forma yapılsa.

Bu sene giyeceğimiz ve burda paylasılan formada güzel ancak bunlar daha bir ağır duruyor.

AhmetDenizci

Hazırlık karşılaşmalarında giyilen bu forma acaba yeni sezon formalarımızdan biri midir ?