Yeni Sezonda Errea Giyeceğiz

Başlatan cgr, 20 Mayıs 2011, 14:33:58

« önceki - sonraki »

Levent ÖCAL

Aslında fena olmadı gibi bi çıksında öyle karar vereyim  :P

ahmetsefa55

08 Temmuz 2011, 12:23:57 #286 Son düzenlenme: 08 Temmuz 2011, 12:33:49 ahmetsefa55
farketmez ya bu olmaz oburu olur.begenen bunu alır begenmeyen dıger 4 unden bırını alır.sonucta amaç trıbundekı renk uyumunu yakalamak değil mi ?  ;)

55ertan

08 Temmuz 2011, 12:26:37 #287 Son düzenlenme: 08 Temmuz 2011, 12:32:05 55ertan
Alıntı yapılan: GökhanÇağlar - 08 Temmuz 2011, 11:43:45
bence güzel forma,arma ve reklam eklenince daha da güzel olacaktır..

umarim taraftar forma´ninda sponsoru ayni olur, yoksa cok basit duruyor.
Bir kac senedir tarafar formasi futbolcularin formasiyla bire bir satisa sunuldu.

Bir kismimiz formayi begenmedi, ama 10 yil gecsede bu formayi hepimiz hatirlayacagiz. Simsekleri animsatan formamiz vardi diye

siyah sponsor´la bayaga degisdi forma.
Birde yakasi ve kol kenari siyah olsa daha iyi olurdu.
Ama buda güzel, emegi gecenlere tesekürler

55ertan

Alıntı yapılan: ahmetsefa55 - 08 Temmuz 2011, 12:23:57
farketmez ya bu olmaz oburu olur.begenen bunu alır begenmeyen dıger 4 unden bırını alır.hıcbırını begenmeyende gıder kendıne forma yaptırır.sonucta amaç trıbundekı renk uyumunu yakalamak değil mi ?  ;)

Kendimiz forma yaptirmiyalim, herkez her sene bir lisansli ürün almali.

maraton

site olarak lisanslı ürün alırız almayanı kınarız  :ok

ahmetsefa55

Alıntı yapılan: 55ertan - 08 Temmuz 2011, 12:30:55
Kendimiz forma yaptirmiyalim, herkez her sene bir lisansli ürün almali.
evet haklısın o kısmı editliyorum o zaman  :evet:

germencisse

Alıntı yapılan: AntZ - 08 Temmuz 2011, 02:09:51
Bizim eleştirilerimiz taraftarın beklentisini daha çok karşılayan formalar sunması ve daha fazla satış yapabilmesi, hem errea hem de Samsunspor'umuzun daha fazla kazanabilmesi için. Tasarım çoğu formadan güzel elbette, beğenmediğimiz anlamına da gelmiyor ama armamız olsa yeter, atlette olsa alırız yaklaşımına katılmıyorum. Samsunspor'uma en güzeli yakışır, yine alırız ama daha iyi olursa daha çok kişi alır, Futbol bir şovdur, futbolda imaj önemlidir, forma da bir kulübün imajının temel taşlarındandır, olayı duygusala bağlamaya gerek yok.

Söylediklerinize aynen katılıyorum..Hepimiz tabiiki hem görsel güzellik hem kulübümüze katkı olmasını istiyoruz,ancak ben söylerken herhangi bir art niyetle söylemedim,demek istediğim forma konusunda diğer arkadaşlarımız en ufak detayları dahi eleştirirken,söylemek istedim bende,lütfen yanlış anlama abicim..

AntZ

08 Temmuz 2011, 14:01:36 #292 Son düzenlenme: 08 Temmuz 2011, 14:07:42 AntZ
Böyle bir forma istiyorum, İbrahim abi duy sesimizi  :-[

nomak55

Arkadaşlar bu klübe katkı ancak forma atkı tshirt falan almakla olur burda sabaha kadar yazsak ne kazandırabiliriz.Tabi bunu söylerken "sadece ve sadece lisanslı ürünlerden bahsediyorum" artık eski taraftar anlayışını bir kenara bırakıp Samsunspor'umuz için senede bi 50 - 60 tl yi kaybolup giden bir değer olarak görmemek lazım. O yüzden adidastır nike tır bunlara takılmamak bu formanın da bizim için bir hatıra olduğu noktasında olaya bakmak lazım..

AntZ

08 Temmuz 2011, 14:06:51 #294 Son düzenlenme: 08 Temmuz 2011, 14:10:17 AntZ
Alıntı yapılan: nomak55 - 08 Temmuz 2011, 14:01:58
Arkadaşlar bu klübe katkı ancak forma atkı tshirt falan almakla olur burda sabaha kadar yazsak ne kazandırabiliriz.Tabi bunu söylerken "sadece ve sadece lisanslı ürünlerden bahsediyorum" artık eski taraftar anlayışını bir kenara bırakıp Samsunspor'umuz için senede bi 50 - 60 tl yi kaybolup giden bir değer olarak görmemek lazım. O yüzden adidastır nike tır bunlara takılmamak bu formanın da bizim için bir hatıra olduğu noktasında olaya bakmak lazım..

Burdakiler elbette her durumda alır, sözkonusu olan o değil, diğer markalarda ürünleri ancak forma tanıtımında görebilirken errea'ya nazımız geçiyor ve bu avantajımızı kullanmak istiyoruz sadece. Fikirlerimiz, beklentilerimiz, eleştirilerimiz dikkate alınıyor ve bunu biliyoruz, bundan daha güzel birşey var mı?  ;)

menteşoğlu55

Alıntı yapılan: 55sercan55 - 08 Temmuz 2011, 10:11:14
Ben neden beğenilmediğini anlamadım? Resimde görüldüğü gibi aldanmamak lazım,tanıtımlarda görünce anlarız formanın güzelliğini bence ..

Birde abi kumaşlar yine t-energy mi?

Takımın giydiği formalar nanoteknoloji kullanılarak üretilen ti-energy kumaştan olacak.

Taraftar formalarında ise hem ti-energy hem de farklı kumaşlar kullanılacak. 

Sercan

Alıntı yapılan: menteşoğlu55 - 08 Temmuz 2011, 15:01:51
Takımın giydiği formalar nanoteknoloji kullanılarak üretilen ti-energy kumaştan olacak.

Taraftar formalarında ise hem ti-energy hem de farklı kumaşlar kullanılacak. 

abi 2 sene öncekiler vücuda yapışıyordu t-energy olanlar ondan sordum..

özkan

Metro var reklamlarda ya hani,sırası gelmişken metrodan tiksinmeye başladım.Teşekkürler G.Öztürk Ulusoy'a çevirdin bizi  ;)

sosaka

sponsorun metro olacağı kesin mi ? Ben sanmıyorum metronun sponsor olacağını
türk telekom olabilir bence samsuncell de çıkacak
zaten türk telekom'un CEO'su Samsunlu

twitter