Yeni Sezonda Errea Giyeceğiz

Başlatan cgr, 20 Mayıs 2011, 14:33:58

« önceki - sonraki »

germencisse

Beyler forma konusuna bu kadar takılmayalım,önemli olan formanın içindekiler..En olursa olsun atlet dahi olsa biz taraftar olarak gidip en az 1 tane formamızı alıyoruz,o yüzden forma konusunda çok seçici olmayalım..

AntZ

08 Temmuz 2011, 02:09:51 #271 Son düzenlenme: 08 Temmuz 2011, 02:13:20 AntZ
Bizim eleştirilerimiz taraftarın beklentisini daha çok karşılayan formalar sunması ve daha fazla satış yapabilmesi, hem errea hem de Samsunspor'umuzun daha fazla kazanabilmesi için. Tasarım çoğu formadan güzel elbette, beğenmediğimiz anlamına da gelmiyor ama armamız olsa yeter, atlette olsa alırız yaklaşımına katılmıyorum. Samsunspor'uma en güzeli yakışır, yine alırız ama daha iyi olursa daha çok kişi alır, Futbol bir şovdur, futbolda imaj önemlidir, forma da bir kulübün imajının temel taşlarındandır, olayı duygusala bağlamaya gerek yok.

davidsavage

Umarım formanın fiyatları 50 lira civarı bişeyler olur.

SAMSUNLU ORUMA 55

Bende şuan iki tane forma var ama kolunda bank asya 1.lig logosu var.. Onu bunu boş verinde ben bu formayı kolunda spor_toto logosunu görmek için alırım. Beş senedir illetli ligde mücadele ediyorduk ve şimdi de yerimiz olan spor_toto de olduğumuzun kanıtı olarak alırım bu formayı

Levent ÖCAL

Emeğe saygısızlık yapmak istemem ama açıkcası hiç beğenmedim beklentilerimin çok uzağında. Bence forma bi takımın imajıdır, aynasıdır. Ben bi takım sahaya çıktığında ilk olarak formasına bakarım belki benim takıntımdandır bilemiyorum. O yüzden daha iyisi yapılabilirdi diye düşünüyorum. Ama 5 forma çıkacak sanırım muhakkak beşinden biri ilgimi çeker çekmese bile 1 tane alıcam kesinlikle.

emrullah

ya arkadaslar  bu sadece ilk forma modeli. Bunu begenmezsin diğerini beğenirsin  ;) O zaman gider diğerini alırsın  :evet:

Sercan

08 Temmuz 2011, 10:11:14 #276 Son düzenlenme: 08 Temmuz 2011, 10:16:52 55sercan55
Ben neden beğenilmediğini anlamadım? Resimde görüldüğü gibi aldanmamak lazım,tanıtımlarda görünce anlarız formanın güzelliğini bence ..

Birde abi kumaşlar yine t-energy mi?

twitter

abinin dediği gibi kalitesiz makine ile çekilmiş herhalde bende de ilk bakışta pazarda satılan forma izlenimi oluşmuştu ama tanıtımlarda görürüz kendisini tam olarak

edmontdante

Formayı ilk gördüşümde aklıma gelen ilk şey bir dönem popüler  olan merserize kazaklar oldu.Daha karizmatik bir dizayn olabilirdi bana kalırsa.Ama buna karar verilmil alıp giyeceğiz

hacettepeli

bize özel forma yapmaları çok güzel bundan dolayı sevinçliyiz falan ama tasarımcıları yeterli donanıma sahip değilse ve taraftarı memnun edecek forma çıkaramayacaksa bize özel olmasının bir anlamı yok. kaliteli yaratıcı ve göze hoş gelen tasarım formaları bekliyoruz. sonuçta ben formamızı maça giderken veya halı sahada falan giymek istemiyorum, normal hayatta da tişört yerine giyip dolaşmak istiyorum. bu yüzden çok güzel görünmesini istemek hakkımız değil mi?  :o adidas nike standart forma yapabilir ama yine de giydiğinde kendini kötü hissetmiyorsun yılların markası bunlar arkadaşlar öyle standart deyip de kestirip atmaya gerek yok. 1dk!!!

ult55ras

Alıntı yapılan: dakota55 - 08 Temmuz 2011, 11:20:54
bize özel forma yapmaları çok güzel bundan dolayı sevinçliyiz falan ama tasarımcıları yeterli donanıma sahip değilse ve taraftarı memnun edecek forma çıkaramayacaksa bize özel olmasının bir anlamı yok. kaliteli yaratıcı ve göze hoş gelen tasarım formaları bekliyoruz. sonuçta ben formamızı maça giderken veya halı sahada falan giymek istemiyorum, normal hayatta da tişört yerine giyip dolaşmak istiyorum. bu yüzden çok güzel görünmesini istemek hakkımız değil mi?  :o adidas nike standart forma yapabilir ama yine de giydiğinde kendini kötü hissetmiyorsun yılların markası bunlar arkadaşlar öyle standart deyip de kestirip atmaya gerek yok. 1dk!!!

nokta

Burak

Adidas Nike olmazsa giyilemez diye bir kural mı var ki anlamadım ?

GökhanÇağlar

bence güzel forma,arma ve reklam eklenince daha da güzel olacaktır..

Jnr.Serkan

Bize özel forma yapmaları çok güzel bir düşünce..Umarım bize özel denipte aynı formayı Orduspor vs de giymez.Tasarım göz yorucu ama yinede düşünmüşler tasarlamışlar saolsunlar.Keşke önceki gibi 1 formayı taraftara sorsalardı veya 1 formayı taraftar tasarlasaydı.Yinede emeğe sağlık forma yapılmış karar alınmış

maraton

siyah forma istiyoruz şişko ibo duy bu sesi