Yeni Sezonda Errea Giyeceğiz

Başlatan cgr, 20 Mayıs 2011, 14:33:58

« önceki - sonraki »

Musti

Formalar hoş olmuş. Çubuklu bizimkinin aynısı. Ortadan katlanmış sadece.

nurullah55

errea markası çok iyi marka ve kaliteli

cany

bi de bütün Türkiye'de her takımın iç saha dış saha formaları olsa daha güzel olur. iç sahalarda takımla alakasız renkler hoş olmuyo. bi de 3.alternatif forma olması lazım her sezon. 5 tane forma nedir bir sezonda ?

55ertan

03 Temmuz 2011, 19:40:21 #228 Son düzenlenme: 03 Temmuz 2011, 19:44:46 55ertan
LIG 2.lig de kendini gelistirsin. Iyi bir yerli spor giyim firmasi sart ülkemiz adina.
Logo ve ismi daha yaratici olsaydi keske

twitter

ellibesrock

yeni sezon formaları ne zaman çıkıcak acaba birgisi olan varmı tam tanıtım tarihi ne zaman ne zaman görebilcez bu formaları

ahmetsefa55

Alıntı yapılan: ellibesrock - 06 Temmuz 2011, 23:12:53
yeni sezon formaları ne zaman çıkıcak acaba birgisi olan varmı tam tanıtım tarihi ne zaman ne zaman görebilcez bu formaları
daha belli değil.

Turuncu

İşte Samsunspor'un yeni forması!

SPORX ÖZEL - Spor Toto Süper Lig'in çiçeği burnunda ekiplerinden Samsunspor, gelecek yıl ligde giyeceği iç saha formasını belirledi.

Geçtiğimiz sezon Bank Asya 1. Lig'de gösterdiği başarılı performans sonrası Süper Lig'e yükselen Samsunspor'un gelecek yıl giyeceği forma belli oldu.

Samsunspor'un kurulduğu günden bu yana giydiği çubuklu formanın modern yorumlanmış hali olan formada Samsunspor'un simgesi olan şimşek çağrışımı yapması ve 1989 yılında geçirilen kazanın anısına çubukların dışına siyah çizgiler atıldı

www.sporx.com

Sercan

Turuncu

07 Temmuz 2011, 13:26:40 #234 Son düzenlenme: 07 Temmuz 2011, 14:06:38 Turuncu
Alıntı yapılan: 55sercan55 - 07 Temmuz 2011, 13:25:59
Bence çok güzel :D
Bende bayıldım valla  :evet: :D

emrullah

hani  siyah formalar çıkmıyor mu acep ?

twitter

Sercan

Lusage

:holey: Güzel görünüyor. Forma tasarımdan daha güzel olacaktır. :holey:

seskat

Formayı cok beğendim, hemen alıp giyip stada gitmek istiyorum  samsunspor_x samsunspor_x