Yeni Sezonda Errea Giyeceğiz

Başlatan cgr, 20 Mayıs 2011, 14:33:58

« önceki - sonraki »

samet_55

17 Haziran 2011, 11:00:02 #120 Son düzenlenme: 17 Haziran 2011, 11:37:04 samet_55
Man.united gibi olsa fenamı olur. errea şöyle yapsa üst forma kırmızı alt şort beyaz.çopata kırmızı-beyazz.

eren55

Alıntı yapılan: samet_55 - 17 Haziran 2011, 11:00:02
Man.united gibi olsa fenamı olur. errea şöyle yapsa üst forma kırmızı alt şort beyaz.çopata kırmızı-bayezz.

Vallaha hararetle siyah formayı bekliyorum.Ama ne yalan söyleyeyim ne zaman Manchester maçı izlesem o formalara imrenmiş,bizimkilerin üzerinde düşünmüşümdür.İnşallah kaliteli,bize yakışan formalar yaparlar.En azından bu kadarını hak ediyoruz.

Gorkem

eren55

Gorkem

GökhanÇağlar

süper lig için 5 çeşit forma hazırlanıyor bildiğim kadarıyla..bunların içinde siyah forma da olacaktır..

samet_55

siyah bize has bi forma degilki.olmasında demiyom ama.bize kırmızı çok yakışıyo.

germencisse

Alıntı yapılan: samet_55 - 17 Haziran 2011, 16:42:40
siyah bize has bi forma degilki.olmasında demiyom ama.bize kırmızı çok yakışıyo.

Kazadan sonra aldığımız renk olduğu için manası derin..

King Of The North

Cinconun mor, travzonun turuncu giydiği yerde biz Siyah giysek ne olur ki, ayrıca siyah rengin anlamı olduğu gibi görsellikte de çok şahane durduğu için tercihlerin içinde olmalı.

Lusage

Alıntı yapılan: Sapına Kadar 55 - 17 Haziran 2011, 17:27:58ayrıca siyah rengin anlamı olduğu gibi görsellikte de çok şahane durduğu için tercihlerin içinde olmalı.

Hatta daha önce yapılan siyah formalar gibi yapılmasıyla kalmamalı. Bir çok maçta Giyilmeli..

Sercan

o adidas ın yaptığı siyah forma çok iyiydi ama çok kötü bir sezonda denk gelmişti be kardeşim..

AntZ

17 Haziran 2011, 17:39:22 #131 Son düzenlenme: 17 Haziran 2011, 18:03:52 AntZ
Alıntı yapılan: 55sercan55 - 17 Haziran 2011, 17:34:19
o adidas ın yaptığı siyah forma çok iyiydi ama çok kötü bir sezonda denk gelmişti be kardeşim..

Bahsettiğin forma bu sanırım

Ben de bu formamızı çok beğeniyordum...

CurvaSs

forma güzel de, içindeki iki insan gereksiz. :)

siyah forma çok güzel oluyor, benim siyah formam olmadı ama arkadaşta pumanın yaptığı siyah forma vardı. çok güzeldi, keşke yeni formalarda bi' tane siyah olsa.

Serkan

İbrahim abi siyah formamız olucak dedi. O halde kesin olucak gözün aydın

hacettepeli

yeni formalar satışa çıksa da alsak arkadaş!