Yeni Sezonda Errea Giyeceğiz

Başlatan cgr, 20 Mayıs 2011, 14:33:58

« önceki - sonraki »

Gökberk55

soğuk baskılı arma yapsalar ne güzel olurdu atamızın heykeli biraz kabartılsa felan,lütfen yönetime ulaşabilen birisi bu konuyu gündeme getirsin

ibo055

Şu Kongre  bir olsada  neler oluyor görsek

maraton

31 Mayıs 2011, 19:34:17 #62 Son düzenlenme: 31 Mayıs 2011, 19:54:16 samsuni
evet arma olayı ile samsun spor yazma huyu biterse ki bu formalar yapılırken çökeriz ankarada iboya hem istediğimiz formayı yaptırırız hem çarşambalıyı masrafa sokar yiyip içtiğimiz ile formayı beleşe getiririz
( böyle diyom ama ben ibo yu az tanıdı isem bi kere hayatta ankarada bulamazsın köşe bucak kaçar, kaza rıza denk geldin mi bekle ben seni iki dakkaya arayacam der yine kaçar, yok kaçamadı mı seni öyle bi hale getirir ki ankarada beş milyar harcarsın anlamadan o da ibo sana acır bırakırsa  8) )

mehmet yılmaz

En son "başkan askere gidecem1 deyip Tekkeköy'de etleri bi güzel götürmüştü, tam yemek bittiğinde ise "size birşey danışacağım arkadaşlar, gitmekten vaz geçtim" demişti. Hesabı da sana kilitlemişti :)  8) ;D

Ama yine de İbrahim Bey'e laf yok, lütfen Erdem bey!  :-*
Çok değişti o...

menteşoğlu55

Maraton ve Samsuni'ye cevap verilecek...

Ama 2 dakika sonra...

Bekleyin lütfen :)

menteşoğlu55

Alıntı yapılan: maraton - 31 Mayıs 2011, 19:34:17
evet arma olayı ile samsun spor yazma huyu biterse ki bu formalar yapılırken çökeriz ankarada iboya hem istediğimiz formayı yaptırırız hem çarşambalıyı masrafa sokar yiyip içtiğimiz ile formayı beleşe getiririz
( böyle diyom ama ben ibo yu az tanıdı isem bi kere hayatta ankarada bulamazsın köşe bucak kaçar, kaza rıza denk geldin mi bekle ben seni iki dakkaya arayacam der yine kaçar, yok kaçamadı mı seni öyle bi hale getirir ki ankarada beş milyar harcarsın anlamadan o da ibo sana acır bırakırsa  8) )

başkanıma cevaplar...
1.Senin Ankara'da olacağın hafta ben zaten Türkiye turunda olacağım...
2.Ama değiştiğimi sende biliyosun başkanım. 2 dakikaya dönüyorum artık...
3.5 milyar harcama mevzusundaki bilgi eksik. Ben daha fazlasını hedefliyordum... 

menteşoğlu55

Alıntı yapılan: samsuni - 31 Mayıs 2011, 19:55:58
En son "başkan askere gidecem1 deyip Tekkeköy'de etleri bi güzel götürmüştü, tam yemek bittiğinde ise "size birşey danışacağım arkadaşlar, gitmekten vaz geçtim" demişti. Hesabı da sana kilitlemişti :)  8) ;D

Ama yine de İbrahim Bey'e laf yok, lütfen Erdem bey!  :-*
Çok değişti o...

samsuni'ye yanıtlar...
hocam askere gitmeye karar verdim... tekkeköy'de otursak mı bir daha :)
hem size danışacaklarım var ya...

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: menteşoğlu55 - 31 Mayıs 2011, 23:37:57
samsuni'ye yanıtlar...
hocam askere gitmeye karar verdim... tekkeköy'de otursak mı bir daha :)
hem size danışacaklarım var ya...

bu mesajı yazarken bir yandan da
- evet, leyla hanım, meltem hanıma da dediğim gibi olacak siparişler, bir saniye hocam, hayır fatma hanım, size niye hocam diyeyim,telefonda beklettiğim bir arkadaşım var da, ya pierluigi sana ne oluyor oolum? italyansan italyanlığını bil, yancılık yapma, tamam ebru hanım, hemen gönderiyoum ürünleri, tabii, bizzat ben giydim eşofmanları, denedim. ne var canım bundan, bayan voleybol takımın formasıysa, gerçi şortu olmadı ama idare ediverin artık, fakat çok sağlammış, dikişler patlamadı, alooo... alooo... geldim hocam
da yazman lazımdı.

8) 8) 8) 8)

menteşoğlu55

Alıntı yapılan: samsuni - 31 Mayıs 2011, 23:55:53
bu mesajı yazarken bir yandan da
- evet, leyla hanım, meltem hanıma da dediğim gibi olacak siparişler, bir saniye hocam, hayır fatma hanım, size niye hocam diyeyim,telefonda beklettiğim bir arkadaşım var da, ya pierluigi sana ne oluyor oolum? italyansan italyanlığını bil, yancılık yapma, tamam ebru hanım, hemen gönderiyoum ürünleri, tabii, bizzat ben giydim eşofmanları, denedim. ne var canım bundan, bayan voleybol takımın formasıysa, gerçi şortu olmadı ama idare ediverin artık, fakat çok sağlammış, dikişler patlamadı, alooo... alooo... geldim hocam
da yazman lazımdı.

8) 8) 8) 8)

.

mehmet yılmaz

Ne oldu?
Gerçekler dar mı geldi?  :-*

Attığın kahkahayı ta buradan duydum  8)

menteşoğlu55

Alıntı yapılan: samsuni - 01 Haziran 2011, 00:01:50
Ne oldu?
Gerçekler dar mı geldi?  :-*

Attığın kahkahayı ta buradan duydum  8)

Sn. Samsuni;

Dikkat edersen sizin ifadenizi alıntıladığım mesajımın altında bir leke var... Nokta...

Dikkatinizi çekerim...

Ama bu ifadelerin hoş olmadığını da söylemek istiyorum...

İşler yoğun...

hacettepeli

errea giyiyoruz bu sezonda hayırlı olsun. şöyle ankara'ya da açsalar Samsunspor store falan istediğimiz gibi forma alsak yazı yaptırsak arkasına çok iyi olurdu. 10 yaşından beri hasretini çekiyorum bunun Samsun'a açsalar da yeter.

YaşarDoğu

Kazım Yılmaz Başkan Errea lar Silbaştan  :evet:

King Of The North

Hadi ya yeni süper lig formalarımız çıksa da alsak yaz bitmeden...

lucarelli

İnşallah güzel tasarımlar olur. Heyecanla bekliyoruz.