Teknik Direktör - Hüseyin Kalpar

Başlatan Sioux, 28 Ekim 2009, 16:59:38

« önceki - sonraki »

Sioux

28 Ekim 2009, 16:59:38 Son düzenlenme: 02 Kasım 2009, 04:15:23 samsuni
AlıntıHOCA HÜSEYİN KALPAR
Samsunspor'un yeni teknik direktörü Hüoseyin kalpar oldu. Kalpar'ın yardımcılığını..
28 Ekim 2009 Çarşamba 11:39
Samsunspor'un yeni teknik direktörü Hüoseyin kalpar oldu. Kalpar'ın yardımcılığını Bahattin Güneş, kaleci hocalığını ise Yunus Şenocak yapacak

KALPAR TOMBALADAN ÇIKTI
Kırmızı-Beyazlılar yaklaşık 1 haftadır süren teknik direktör sorununu çözdü. Yönetim, Teknik Direktör Turhan Özyazanlar'dan boşalan göreve getireceği isim için birçok teknik adamla görüşme yaptı. Spor kamuoyunda Feyyaz Uçar, Raşit Çetiner, Metin Tekin, Engin İpekoğlu gibi isimlerle anlaşma yapılacağı beklenirken, dün uzun bir süredir takım çalıştırmayan ve adı Samsunsporla hiç geçmeyen Hüseyin Kalpar ile söz kesildi.

İMZALAR İZMİR'DE ATILACAK
İkinci Başkan Erkut Tutu Ankara7da birebir görüştüğü Hüseyin Kalpar ile her konuda anlaşmaya vararark, takımın başına getirdi. Kalpar'ın yardımcılığını Trabzonsporlu Şenol Güneş'in kardeşi Bahattin Güneş yapacak. Kaleci hocası ise Samsun'un öz evladı Yunus Şenocak oldu. Kalpar ve ekibinin yarın İzmir'de kafileye katılacağı ve burada sözleşme imzalanacağı öğrenildi.

BAKAN'IN İSTEDİĞİ OLDU
Hüseyin kalpar'ın teknik direktörlüğüne getirilmesi Samsun spor kamuoyunda bomba etkisi yarattı. Uzun süredir takım çalıştırmayan Kalpar'ın bou zor görevi kaldıramayacağı görüşleri ortaya atıldı. Bu arada, Bahattin Güneş'in yardımcılığa getirilmesi ise,"Bakan Faruk Özak Samsunspor yönetimine sonunda istediğini yaptırdı" yorumlarını da beraberinde getirdi. Teknik heyette tek geçerli notu Samsun'un öz çocuğu olan kaleci hocası Yunus Şenocak adı.

Halk Gazetesi

Faruk Özak sonunda bahattin güneş denen trabzonluyu soktu samsunspora. hoca için birşey diyemem. bu ynetime morinho gelsede boş.

Ertuğrul Sağlam

sBc-1984

Kasımpaşayı lige çıkaran besim durmuş varken neden bunu seçtiler anlayamadım ::) Yönetimin amacı çok belli takımı düşürmek mi  ::)

serkancengiz

kim gelirse gelsin bu takım bu yönetici ve ruhsuz topçularla en fazla yapacağı iş geride kalan yalanlar ve yanlışlar olacak

Dartagnan

hic bi beklentim yok.Gıcık kaptigim ve guvenmedigim hocanin biri o kadar .

Umarim hayirli olur ama mert kardesime katiliyorum  bu hoca arada gider ...

emoh55

aynen basarısız bırı bencede en kotu ıhtımal sakıp hoca olsaymıs bu hoca bellıkı bu sene bızı lıgde tutmak suoer lıge cıkartma hedef yok bence

berusa55

Yangına körükle gitmiş çok becerikli yönetimimiz!

AntZ

28 Ekim 2009, 17:57:39 #7 Son düzenlenme: 28 Ekim 2009, 17:59:25 Ant55
İdealist, gelecek vaad eden hoca mı? Değil...
Tecrübeli ve geçmişte başarılar kazanmış bir hoca mı? Değil...
Alt yapıya önem veren, en azından geleceğimizi kurtarabilecek bir hoca mı? Değil...
Bunların hepsi çok para ister, paramız yok, bunun maliyeti düşük (mü?) Değil...

Peki neden alındı?
1- Kimse Samsunspor'a hoca olmayı kabul etmedi, kabul edenleri yönetim istemedi, bu kabul etti  :-[
2- Samsunlu değil
3- Hiçbir başarısı olmasa da ismi duyulmuş, daha kolay göz boyanabilir.

Hayırlı olsun ne diyeyim, zaten bu yönetimle bu seneden umudumuzu kesmiştik. Kalpar olmuş, kalpazan olmuş farketmez...

sadece55

tek güzel yanı çok disiplinli bir hoca olması bakalım hayırlısı

Kaptan

28 Ekim 2009, 18:01:10 #9 Son düzenlenme: 28 Ekim 2009, 18:12:24 samsuni
yenilecek yutulacak cinsten bi hoca değil, inş. başarılı olur ama bu raci ile bi halt olmaz.

bezgınbekır

Ben Halil İbrahim Kapar ı getirmesini beklerdim bu yönetimden  :) bakalım bindik bi alamete inşallah hayırlısı olur başarılı olur cikişi bizimle yakalar  ::)

Nuri Asan

91'de düşüren Başkan:Hakkı Tomaç
2008-09'da Sakaryaspor'u Düşüren:H.Kalpar.
2008-09'da Güngören Belediyespor'u düşüren T.Özyazanlar.

Gelelim 2009-2010 sezonu Samsunspor'a

Başkan:Hakkı topaç
1.Teknik Direktör:T.Özyazanlar (istifa etti) yerine;
2.Teknik Direktör:H.Kalpar getirildi.

Sizce Hakkı Topaç'la nasıl bir istatistik doğabilir.

a) Düşeriz
b) Kesin Düşeriz
c) Son Hafta Averajla Yırtarız.
d) toprak sahada maçta yapsan seni yalnız bırakmatız.

Ee Defol be Hakkı,Defol Be Hakkı,Defol Be Hakkı,Defol Be Hakkı

vanlioglu

şaka gibi..o kadar t.direktör içinden kimi getirdiler  :D size sadece gülüyorum başka hiç bişe diiil inş. haklı çıkarsınız da bu adam az da olsa başarılı olur.

Ollivanders

Bu yonetimde bulunanlar kadar mide bulandırıcı birilerini gormedim.

lucarelli

Daha iyisileri de vardı ama inşallah hayırlı olur. En azından Turan Hocadan daha iyi olduğunu düşünüyorum. Günü kurtarmaya yapılan bir seçim.