TED Samsun Koleji Bayanlar Hentbol Süper Ligi'nde!

Başlatan berusa55, 09 Mayıs 2010, 09:33:27

« önceki - sonraki »

berusa55

09 Mayıs 2010, 09:33:27 Son düzenlenme: 09 Mayıs 2010, 09:35:10 berusa55
AlıntıSüper lig bize yakışır
[ 08.05.2010 ]

TED Samsun Koleji Spor Kulübü Başkanı Aydın Soyak, Antalya'da yapılan yükselme Grubu Play-Off maçlarında 2. olarak Süper Lige adlarını yazdırdıklarını belirterek, "Hedefimize ulaştığımız  için mutluyuz. Süper Ligde mücadele etmek bizi yakışır" dedi.2-5 Mayıs tarihleri arasında Antalya'da yapılan Süper Lige Yükselme Grubu Play-Off maçlarında mücadele eden ve rakipleri geçmeyi başaran temsilcimiz TED Samsun Koleji'nde Süper Lige çıkmanın mutluluğu yaşanıyor. Play-Off maçlarında güçlü rakiplerle karşılaştıklarını ve üstün performans göstererek bu başarıyı sağladıklarını belirten TED Samsun Koleji Spor Kulübü Başkanı Aydın Soyak, "Yeni sezonda Süper Ligde mücadele edeceğiz. Artık hedeflerimiz daha büyük olacak" dedi

Kaynak: http://www.habergazetesi.com.tr/haberdetay.php?katID=4&id=67701

Sporcularımızı kutluyorum. Samsun'umuzun adını her nerede olursa olsun başarıyla temsil ettikleri için hepsine ayrı ayrı teşekkürler. Umarız süper lig'de de başarılı oluruz.

LisandroLopez

Fecr_55

Tebrik ederim, insAllah basarilari sezonluk olmaz, lakin hentbol ülkemizde en az ilgi gören spor dallarindan biri..
Buraya kadar kendi cabalariyla gelmis olabilirler, bundan sonraki yol daha uzun, ona göre de destek lazim..
Umarim hentbolu daha cok sevdirirler sehrimize, böylece destegin de, ilginin de alasina sahit olabilirler..

Sercan

09 Mayıs 2010, 12:54:42 #3 Son düzenlenme: 09 Mayıs 2010, 12:58:02 55sercan55
Bence çok geç oldu.Samsun'da hentbol çok ileri düzeyde.Özellikle amatörde bir çok kulübümüz ve ve milli eğitim kurumumuz Türkiye çapında dereceler elde ediyor.Daha bir kaç sene öncesine kadar Bafra Belediyespor'da hentbol erkekler süper liginde idi.Umarım başarılı olurlar tebrikler.Az önce baktım erkeklerde Bafra Gücü takımımızda play-off ta elenmiş..

mehmet yılmaz

Samsun hentbolu benim bu sporu bıraktığım 1988 yılından itibaren :) çıkışa geçmişti zaten...  :P :D ( Manyak bi hatıradır, gerçekte ortam uygun olursa anlatırım hentbole başlayıp, kısa sürede bırakma hikayemi :) )

İlyasköy İlköğretim Okulu kız takımı, benim bildiğim her yıl Türkiye'de ya şampiyon olur ya da yarı final oynardı zaten. Çok popüler bir spor değil, futbolun ezici üstünlüğünün yanında biraz basketol, biraz da voleybol hatırlanıyor. Samsun için hayırlı olsun...

cem

şehrimizi temsil edip hangi kulüp türkiyeye adımızı duyuruyosa teşekkürü borç biliriz
emeğe geçen herkese teşekkürler...

King Of The North

Gurur verici bir gelişme, yıllar önce erkek basketbol takımımız sponsor bulamadı diye sahipsizliklten Beko Basketbol ligine başlamadan veda etmişti :'(

lucarelli

Tebrikler.. Canı yürekten tebrikler....

Önce erkek basket takımı, sonra bayan basket takımı şimdi de hentbol takımı. Başarı var ama parasızlıktan devamlılık gelmiyor. Bakıyorum basketbol ve voleyboy bay bayan liglerine Ülker, Acıbadem, Vakıfbank, Efes felan hep sponsorlar... Bandırma takımı bile sponsor buluyor koskoca Samsun bulamıyor..

İnşallah hentbol takımımız başarılı olur. Allah yardımcıları olsun..

gurbetçi55

Alıntı yapılan: lucarelli - 09 Mayıs 2010, 19:07:53
Tebrikler.. Canı yürekten tebrikler....

Önce erkek basket takımı, sonra bayan basket takımı şimdi de hentbol takımı. Başarı var ama parasızlıktan devamlılık gelmiyor. Bakıyorum basketbol ve voleyboy bay bayan liglerine Ülker, Acıbadem, Vakıfbank, Efes felan hep sponsorlar... Bandırma takımı bile sponsor buluyor koskoca Samsun bulamıyor..

İnşallah hentbol takımımız başarılı olur. Allah yardımcıları olsun..

Pergani 55

tebrikler...başarılarınızın devamını diliyorum

berusa55

Deplasmanlı Bayanlar ve Erkekler Hentbol Süper Ligi'nde 2010-2011 sezonu fikstür çekimi bugün Türkiye Hentbol Federasyonu (THF) binasında yapıldı.

Bayanlar:

Anadolu Üniversitesi-Kastamonu Üniversitesi

Üsküdar Belediyesi-İzmir Büyükşehir Belediyesi

Çankaya Belediyesi ANKA Spor-TED Samsun Koleji

Antalya Muratpaşa Belediyesi-Kastamonu Sağlık Spor

İstanbul Emniyet Gücü-Maliye Milli Piyango

lucarelli

Maç tarihi ne zaman? gidip destekleyelim. Samsunspor gelmiyor ankaraya bari hentbol takımının maçına gidelim..

berusa55

Hentbol Türkiye Kupası kura çekimi, kulüp yetkililerinin katılımı ile Hentbol Federasyonu'nun yeni idari binasında gerçekleştirildi.

Bu sezon erkeklerde 13, bayanlarda da 10 takımın mücadele edeceği kupada 1. turda ilk maçlar 6 Ekim Çarşamba, rövanş karşılaşmaları ise 27 Ekim Çarşamba günü oynanacak. Karşılaşmalar, iki müsabaka averaj üzerinden eleme usulü şeklinde gerçekleştirilecek. Final mücadelesi ise daha sonra belirlenecek bir merkezde tek maç şeklinde oynanacak. Bayanlarda İzmir Büyükşehir Belediyesi, Anadolu Üniversitesi, Çankaya Belediyesi Anka Spor, Kastamonu Sağlıkspor, İstanbul Emniyetspor ve Üsküdar Belediyesi, erkeklerde ise Beşiktaş, Trabzonspor ve Ankara 06 Aterspor ilk turu bay geçecek.

Kura çekimi sonucu ilk tur eşleşmeleri ise şu şekilde:

BAYANLAR
Kastamonu Üniversitesi -Antalya Muratpaşa Belediyesi
Maliye Milli Piyango - Samsun TED

ERKEKLER
Bursa Nilüfer Belediyesi -İstanbul Dost Spor
Çankaya Belediyesi Anka Spor -Büyükşehir Belediyesi Ankaraspor
İzmir Büyükşehir Belediyesi -Maliye Milli Piyango
Ankara İl Özel İdare -Mersin Yenişehir Belediyesi
Jandarmagücü -İstanbul Bahçeşehir Koleji

jean

ne zaman basliyor ligler erkeklerde bafra vardi cekildirler ligden macina gitmistim son saniyede 7 metreyle yenilmisti trabzona

berusa55

06 Kasım 2010, 23:30:19 #14 Son düzenlenme: 06 Kasım 2010, 23:33:31 berusa55
Süper ligdeki ilk sezonunda Samsun Ted Koleji malesef sapır sapı dökülüyor. Tüm maçlarını kaybeden Ted Koleji bugün de İzmir B.B.'ye 45-27 yenilmiş...