Suat Kılıç Grup Başkanvekili

Başlatan AntZ, 06 Ağustos 2009, 14:20:51

« önceki - sonraki »

Akyol

Alıntı yapılan: gozgoz yılmaz - 08 Ağustos 2009, 11:37:36
önce samsunun vekili olsun
grubunun baskan vekili sonra olur

binnur da meclis yemekhanesinde ayın elemanı secilmiş.
hani alkış?  şık şık şık binnur şık şık şık binnur  >:(

beşnumara

hepsinden iğreniyorum >:( o kadar mide bulandırıcı insanlar ki...
samsun hala uyuyor bakalım önümüzdeki seçimde kimler seçilecek? bu sefer de bursalı getirirler antalyalı getirirler...

cem

vekilliğinden ne fayda gördükki grup başkanlığından fayda görelim

binikalamadım

Grup Başkanvekili olmuş hayırlı uğurlu olsun...Birde Samsunun Vekili olabilirse işte o zaman değmeyin keyfimize..

kaptan 55

isterse partisinin genel başkanı olsun ne SAMSUN'a nede SAMSUNSPOR'a elle tutulur gözle görülür bir yardımını ne gördüm ne duyduktan sonra benim için pek önemi yok

Sadece Samsunspor

açılışa gelmeyenlerden biride bu

oguz_5528

Son günlerde tvde en çok gördüğüm siyasetçi..

salon55

bunların anlamadığı en önemli nokta !  biz  şimdi olduğu gibi samsunlu  olarak samsunumuzda gezmeye devam edecez  ya onlar.....!!!!

salon55

asıl merak ettiğim? başbakan merak edipte bunların servetlerinin vekillikten sonra çığ gibi büyüdüğünü nasıl görmüyor? kimse iletmiyormu? istihbahrat çalışmıyor galibe!!! ama vekilin ağzı çok laf yapıpta kanıyorsa onada bir şey diyemem'

Akyol

Alıntı yapılan: salon55 - 05 Eylül 2009, 11:22:58
asıl merak ettiğim? başbakan merak edipte bunların servetlerinin vekillikten sonra çığ gibi büyüdüğünü nasıl görmüyor? kimse iletmiyormu? istihbahrat çalışmıyor galibe!!! ama vekilin ağzı çok laf yapıpta kanıyorsa onada bir şey diyemem'
İmam-cemaat ilişkisi diyoruz biz bu olaya ;)

Sioux

hayırdır salon55
sbk ile ilgili yamukmu yaptı suat kılıç? yoksa yazmazdın.

YaşarDoğu

Alıntı yapılan: söğütlübahçeli - 05 Eylül 2009, 12:13:54
hayırdır salon55
sbk ile ilgili yamukmu yaptı suat kılıç? yoksa yazmazdın.

Yok geçen gün yönetim Suat Kılıç ın yanına gitmiş ya, demekki istediklerini alamadılar, ondandır bu haykırışı ;)

Sadece Samsunspor

Şu Suat Kılıç kadar artist bi adam görmedim ben daha

salon55

ya sbk mbk yada samsun engelligücü gerçekler değişiyormu? bazı arkadaşlar kafayı hala değiştirmemiş  .hala o bu davası doğru neyse ve bilgim neyse yazıyorum.başka tarafa çekmenin bir anlamı yok. unutmayalım bu adamlar her zaman sözünü tutuyomu yoksa????

salon55

bana kalsa yazacak o kadar şey varki akılları duarcak milletin ama o yazılaraı gazeteler ve derghiler le siteler yayınlayacakmı görecez yada ohhh sbk dan kurtuldukmu yazarlar bakacaz!!!?** ::)