Teknosa Türkiye Kupası Maç Takvimi [12-14 Nisan 2009]

Başlatan berusa55, 07 Nisan 2009, 15:28:41

« önceki - sonraki »

berusa55

AlıntıKayseri'de 12-14 Nisan tarihleri arasında organize edilecek olan Teknosa Bayanlar Türkiye Kupası'nın maç programı belli oldu.

Türkiye Bayanlar Basketbol Ligi'nde normal sezonun birinci devresini puan cetvelinin ilk 8 basamağında tamamlayan; Fenerbahçe, Mersin Büyükşehir Belediyesi, Beşiktaş Cola Turka, Samsun Basketbol, Tarsus Belediye, Panküp TED Kayseri Koleji, Galatasaray ve Ceyhan Belediye takımları Kadir Has Spor Salonu'da şampiyonluk için mücadele edecek.

12 Nisan Pazar günü saat 13:00'da Ceyhan Belediyesi ile Tarsus Belediyesi karşılaşmasıyla başlayacak olan Teknosa Bayanlar Türkiye Kupası'nda ilk gün ayrıca 15:00'da Beşiktaş Cola Turka - Fenerbahçe, 17:00'da Panküp TED Kayseri Koleji - Samsun Basketbol ve 19:00'da da Mersin Büyükşehir Belediyesi ve Galatasaray karşı karşıya gelecek.

Teknosa Bayanlar Türkiye Kupası'nın maç programı şöyle:

12 Nisan Pazar

1. maç: 13.00 Ceyhan Belediyesi - Tarsus Belediyesi

2. maç: 15.00 Beşiktaş Cola Turka - Fenerbahçe

3. maç: 17.00 Panküp TED Kayseri - Samsun Basketbol

4. maç: 19.00 Mersin Büyükşehir Belediye - Galatasaray

13 Nisan Pazartesi

1. maç: 14.30 Ceyhan Belediyesi - Tarsus Belediyesi galibi - Beşiktaş Cola Turka - Fenerbahçe galibi eli

2. maç: 17.00 Panküp TED Kayseri - Samsun Basketbol galibi - Mersin Büyükşehir Belediye - Galatasaray galibi ile

14 Nisan Salı

15.30 Yarı Final maçlarını kazanan takımların şampiyonluk mücadelesi

Kaynak: http://spor.haberler.com/teknosa-bayanlar-turkiye-kupasi-mac-programi-belli-haberi/

Kais

bari türkiye kupası yolunda 2 maçı kalmış baskete sahip çıkın

jean

Kais

berlinli55

mac zor olcak. kaysei taraftarlarini arkasina alacak ama insallah kupayi kaldiririz

Akyol

panküpü yenersek kupaya uzanırız yarı finalde yorgun gs mersine elenir diyorum mersin muhtemel rakibimiz olur geçersek finalde fb gelecektir heyecanlı bir eşleşme olur inşallah kupaya uzanırız 2 kupa süper olur  ;)

beşnumara

yarın sınavım olduğu için gece ders çalışmam gerekiyor ve akşam 2 sat kafayı vurdum yattım ne görsem? kayseriye eleniyoruz ilk maçta :'(

edmontdante

Bu takom bunların hepsini yener yeter ki şu para problemi olmasın

GençKozluklu

Alıntı yapılan: beşnumara - 08 Nisan 2009, 23:04:14
yarın sınavım olduğu için gece ders çalışmam gerekiyor ve akşam 2 sat kafayı vurdum yattım ne görsem? kayseriye eleniyoruz ilk maçta :'(

Aman hocam hemen terkrar yat. Rüya falan görmüşsündür  :P

Allah korusun. Haniş derlerya ancak rüyanda görürsün diye. O misal; inaşllah biz SAMSUNBasket'in yenildiğini ancak rüyamızda görürüz. ;D Çifte kupa bekliyoruz.

sadece55

Güzel kura çekmişiz Gs zaten yorgun olacak avrupa maçından çıkmış olacak pek takcağını sanmıyorum bence mersinle yarı final oynarız bu maçta zor geçer sonucu kestirmek gerçekten zor

Akyol

takım kupayı alıp SAMSUN'a gelse mersin maçında Yaşar Doğu'yu düşünemiyorum harika olur harika  ;)

harbisamsunsporlu5517

Alıntı yapılan: AKYOL55 - 09 Nisan 2009, 10:36:34
takım kupayı alıp SAMSUN'a gelse mersin maçında Yaşar Doğu'yu düşünemiyorum harika olur harika  ;)
3 gunde kupanın sahibi bellirleniyor enteresan bir sistem inşallah kupayı kaldıran taraf biz oluruz ;D

kaptan 55

misafir

Kupa maclarindan sonra samsun basket te ilginc seyler olabilir

Akyol

Alıntı yapılan: misafir - 09 Nisan 2009, 20:43:31
Kupa maclarindan sonra samsun basket te ilginc seyler olabilir
ne gibi ? açıklayıcı olalım arkadaşlar vur-kaça son diyoruz