TBBL All Star Samsun'da

Başlatan Sercan, 18 Aralık 2008, 15:05:15

« önceki - sonraki »

beşnumara

organizasyonu tvden izleyen biri olarak çok güzel olduğunu söylüyorum sadece izel biraz karıştırdı :D bi beyaz diyemedi. nerden bilsin sarıdan kırmızıdan lacivertten başka renk bilmezler ki >:( keşke başkası gelseydi. demek ki izel'e parası yetiyodu federasyonun.

CeLL-O

Bayanlar All Star 2009 , Samsun'da muhteşem bir organizasyon ile gerçekleştirildi. Organizasyon çerçevesinde 3'lük yarışması , yetenek yarışması , Efes Pilsen Kızları'nın gösterisi , bisiklet şovu , seyirci yarışmalarının yapılmasının yanı sıra ünlü şarkıcı İzel konser verdi. Organizasyonun en önemli olayı ise Türkiye Bayan Basketbol Ligi'nde mücadele eden Türk ve Yabancı karmasının maçıydı.

All Star 2009'da Samsun Basketbol Kulübünü 5 oyuncumuz temsil etti. Yetenek yarışmasına Hanife Çakır , 3'lük yarışmasına Burcu Uzun katıldı. Türk Karması'nda ise Nihan Anaz ve Burcu Uzun , Yabancılar Karması'nda Julie Ann Mc Bride ve Erlana Larkins görev yaptı.  Karşılaşmayı Yabancılar Karması 104-97 skorla kazandı. Julie Ann Mc Bride attığı 23 sayı ile dikkatleri üzerine çekti.

Seyirci yarışmasına katılan Liseli Şirinler'in gururu Utku Akyıldız kardeşimiz de organizasyona damgasını vurdu. 3 atışın 3'ünü de sayıya çevirince salon ayakta alkışladı , demek isterdik ama ; 3 atışın 3'ünü kaçırdı :) Yine de kardeşimizi kutluyoruz.

Kaynak : www.liselisirinler.com

beşnumara

erman gurur duyun arkadaşınızla :D keşke bir tane atabilseydi yaa :P sonuçta samsunsporluluğuyla gurur duyuyoruz.

since1965

Uzun zamandan beri kamuoyunda oluşmayan bir Samsunspor duruşu ortaya kondu All Star da.Trübünlerde Samsunspor atkıları sahda Samsunspor atkıları konuk sanatçılarda Samsunspor atkısı.Kısacası bu organizasyon Samsun ve Samsunspor için iyi bir tanıtım fırsatı oldu.

Akyol

Akyol

Akyol

yardımlarından dolayı samsuni abiye 35ama55 e ve resimleri nasıl yükleyeceğimizi resimli olarak gösteren:) sadece samsunspor a çok teşekkürler...

esedullah

Akyol

Gerçekten çok güzeldi artık birilerinin SAMSUN'umuzu fark etmesi gerekiyor.Bu şimdilik basketbolda oldu darısı tüm branşlara özellikle futbol'a VE SAMSUNSPOR'umuza inşallah...

berkay55

istanbulda oldugum ıcın TRT3 ten seyrettım dedım keske sınavlarım olmasaydıda orda trıbunde olsaydım.Çok guzelldı trıbındekı arkadaslarıda tebrık etmek lazım ellerıne ve yureklerıne saglık.

CeLL-O

Resimler için teşekkürler..