TFF 1.LİG 2021-2022 22.HAFTA | SAMSUNSPOR'umuz 3-0 Kocaelispor

Başlatan mehmet yılmaz, 17 Ocak 2022, 22:37:17

« önceki - sonraki »

mehmet yılmaz

17 Ocak 2022, 22:37:17 Son düzenlenme: 24 Ocak 2022, 16:34:48 mehmet yılmaz
TFF 1.LİG 2021-2022 22.HAFTA |SAMSUNSPOR'umuz - Kocaelispor
Tarih: 21.01.2022 Cuma
Saat: 19:00
Stad: Samsun Yeni 19 Mayıs Stadyumu
Yayın: BeIN SPORTS / TRT

Her zaman olduğu gibi yine kritik bir maç. Kazanacağımızı düşünüyorum.

Sadece Samsunspor

Kendi evimizde kolay kolay kaybedecegimizi sanmiyorum. Guzel mac olur ve kazaniriz.

_SoN_

Olumsuz hava şartları zaten çok olmayan taraftar sayımızı etkileyecektir, ilk yarının son maçlarında alınan kale arka kısımlarının kapalı olma durumununda kalktığını düşünürsek, dağınık ve az bir taraftarımız olacağını düşünüyorum, inşallah yanılırım, başkan beğenir beğenmez bilemem ama taraftarımız isterse oyuncuları olumlu yönde etkiletip maç kazandıran bir taraftar grubudur, bu maçla beraber kendi sahamızda olan tüm maçlarda el birliğiyle stadı doldurmalı takımımıza destek olmalıyız. Galibiyetten başka birşey düşünmüyorum.

Sadece Samsunspor

Havaninda etkisi olur ama bu 3.aşı zorunlulugu da baya etkiler bence

jean

Insaallah aliriz adanada girdi potaya her galibiyet cok onemli

5trawberry

emre

Kocaeli'nin isteği üzerine 7'ye alınmış. Benim için kötü oldu bu. Önümüzde 500 km var. Yetişmeye çalışacağız. Uzun zaman oldu statta maç izlemeyeli. Hayırlısı bakalım.

GurbetciFanatik

Bana bilet lazim
🙏🙏🙏🙏🙏🙏

yurtdisindan geldim diye aşi kagidimi sistem taniyirmus
Tek maclik biket dedim yok diyor

_SoN_

Alıntı yapılan: GurbetciFanatik - 21 Ocak 2022, 14:43:32Bana bilet lazim
🙏🙏🙏🙏🙏🙏

yurtdisindan geldim diye aşi kagidimi sistem taniyirmus
Tek maclik biket dedim yok diyor

Yeni sisteme göre bu mümkün değil maalesef, ikizinizin olması onun biletiyle gimeniz lazım :) Girerken bile ekrandan kontrol ediyorlar bilet sahibini.

GurbetciFanatik

Saglik olsun
SAMSUNSPOR 3 puan alsin o da yeter bana.

brigand

Kocaeli'yi bu dönemde yakalamışken kazanmamız lazım. Önemli eksikleri var görünüyor, ayrıca oldukça formsuz dönemlerindeler. Hocayı değiştirme ihtimalleri yüksek olası mağlubiyette. Bizim tarafta artık organize oyun beklentim olmadığı için. İyi kötü fark etmeden kazanalım yeter. Sheldon dışında yeni transfer izleyebilecek miyiz bakalım.

_SoN_

Bu maç için tine aynı kadro tercih edilecektir, Cihan yerine kesinlikle Savesevic oynamalı, geçen maç sakatlığımı vardı sorun neydi bilmiyorum ama o tercih edilmedi, klüptende açıklama yok, kim sakatmı hastamı bilemiyoruz, kadro tercihim bu yönde.

Sadece Samsunspor

Alıntı yapılan: _SoN_ - 21 Ocak 2022, 16:21:41Bu maç için tine aynı kadro tercih edilecektir, Cihan yerine kesinlikle Savesevic oynamalı, geçen maç sakatlığımı vardı sorun neydi bilmiyorum ama o tercih edilmedi, klüptende açıklama yok, kim sakatmı hastamı bilemiyoruz, kadro tercihim bu yönde.

Haftaici fuat capa acikladi:

Vukan Savicevic temaslı olduğu için takımda yer almadı.(balikesir maci icin)

_SoN_

Alıntı yapılan: Sadece Samsunspor - 21 Ocak 2022, 17:01:18Haftaici fuat capa acikladi:

Vukan Savicevic temaslı olduğu için takımda yer almadı.(balikesir maci icin)

Ben dikkat etmemişim o zaman , teşekkürler bilgi için, o zaman bu haftada idmanlara çıkmadı diye ilk 11 de başlatmazsa yine sorun yaşayacağız o bölgede.

eprianu