Samsunspor nereye biz nereye

Başlatan sekmen55, 08 Kasım 2005, 14:34:36

« önceki - sonraki »

sekmen55

bu ne dir bee ağa samsun bu kadar düşecek adam mı. ALLAYINA İSYAN BU MAÇLARDA bu kadar basit gol yemek LANET OLSUN OYNAYAN HERKESE. SAMSUNUN TOPRAĞI O İNSANLARA HARAM OLSUN DERİM BEN. arkadaşlar kusura bakmayın bu kadar basit gol yenilmez bu kadar da aciz oyun oynanılmaz .ARKADAŞ BU MAÇDAN SONRA SON KARARIMI VERDİM SAMSUNSPOR BECEREMEDİĞİ BİR LİGDE İŞİ YOK. VE ŞU SÖZÜM İLE SAMSUNSPOR'A VEDA ETMEK İSTERİM HARAM OLSUN DEMEK ARTIK GEREKİYOR. BİR TAKIMIN BUKADAR TARAFTARI ÜZMESİ ARTIK YETEEEEEERR. BİR LAF VAR DESTUR İLE DURMAYANIN HAKKI KÖTEKTİR BU HANGİ TAKIM OLURSA OLSUN. BU BİZİ ÜZEN SAMSUNSPOR BİLE OLSA. İNSANLAR ARTIK GÜLMEK,ŞAMPİYONLUK,HİÇDE OLMASA YENİLSE BİLE İYİ BİR OYUNLA YIKILMAK İSTER NERDEEEE. GELENE GEÇ GİDENE GEÇ DİYOO OLMAZ BÖYLE BİR SEVDA OLMAZ BÖYLE BİR TAKIM. DEMİYECEM DEMEMEK İSTİYORUM AMA YETER YANİ BİR TAŞIN ÇATLAMA SINIRI VARDIR AKADAŞLAR YETER DEMEK GEREKİR                      

SEKMEN55/ÇARŞAMBALI

jean

arkadasim haklisin aama sakin ol cok basit gol yiyoruz dogru ama veda gibi laflar olmuyor eger veda etmek istiyorsan buyur et ben dussekte tutacagim unutma bu yazdiklarini takim toparlandimi tekrar yaz tamammi

Fecr_55

Alıntı yapılan: "sekmen55"ARKADAŞ BU MAÇDAN SONRA SON KARARIMI VERDİM SAMSUNSPOR BECEREMEDİĞİ BİR LİGDE İŞİ YOK. VE ŞU SÖZÜM İLE SAMSUNSPOR'A VEDA ETMEK İSTERİM HARAM OLSUN DEMEK ARTIK GEREKİYOR.
BİR TAŞIN ÇATLAMA SINIRI VARDIR AKADAŞLAR YETER DEMEK GEREKİR                      

SEKMEN55/ÇARŞAMBALI

takim belki bizi, taraftarlari yari yolda birakabilir, daha dogrusu SamsunSpor'umuzda oynamayi haketmeyen oyuncularin sayesinde SamsunSpor'umuzun adi da inciniyor, yani yari yolda birakilan bir SamsunSpor'dur, iki biz taraftarlar...
ama bize takimimizi bu zor günlerinde yari yolda birakmak yaki$maz, futbolcu sifatiyla takimimiza zarar verenlere neden yenilelim...biz daima SamsunSpor'luyuz, oyuncular ise gelir gecer, takimda her$eyini vererek oynayanlar asla unutulmaz, ama SamsunSpor'umuza bir igne ucu kadar saygisi olmayanlara ne takimimizda ne de kalbimizde yer var...bu yüzden haramin en büyügü o ki$ilere gelmeli...
vazgecilmesi gereken SamsunSpor'umuz degildir...

HER ZAMAN HER YERDE, HANGI $ARTLAR ALTINDA OLURSA OLSUN...EN KRAL TAKIM SAMSUNSPOR

55samsunlu55

Evet. Bu kulüp ne fırtınalar atlattı, dimdik ayakta. Bunu da atlatacağımızdan eminim. Küme düşsek de Takımımdan asla vazgeçmem. EN BÜYÜK SAMSUN, BAŞKA BÜYÜK YOK...

beşnumara

biz ne fırtınalar atlattık ama yılmadık yıkılmadık hem ben samsunspor 1.  ligde olduğu için değil  benim sevgilim olduğu için seviyorum 3. lige bile düşsek ki allah o günleri yaşatmasın ben SAMSUNSPORLUYUM varsa yoksa samsunspor var mı aksini söyleyen :roll:

sekmen55

ama bize takimimizi bu zor günlerinde yari yolda birakmak yaki$maz, futbolcu sifatiyla takimimiza zarar verenlere neden yenilelim...biz daima SamsunSpor'luyuz, oyuncular ise gelir gecer, takimda her$eyini vererek oynayanlar asla unutulmaz, ama SamsunSpor'umuza bir igne ucu kadar saygisi olmayanlara ne takimimizda ne de kalbimizde yer var...bu yüzden haramin en büyügü o ki$ilere gelmeli... 55nuray55 yazmış bunu tşk ederim.                                                       ARKADAŞLAR BEN ŞUNU DEMEK İSTEDİM.BİR KULÜP HER ZAMAN BU HALDE OLACAK DEĞİL Kİ.ARKADAŞLAR BİZ SEVMESEK SENESİNDE SAKARYASPOR KULÜBÜ VEYA TRABZONSPOR MAÇLARINDA SİZ BUNLARA BENDEN İYİ BİLİRSİNİZ. KÜÇÜK DİYEBİLİRSİNİZ HİÇ ŞİŞE VEYA BİNUMUM ŞEYLER YEMİŞ OLDUĞUNUZU FARZ EDECEĞİMDEN ZANNEDERSEM NE DEMEK İSTEDİĞİMİZİ ANLATMAK İSTEMİŞİMDİR.ARKADAŞ BİZ BU TAKIMI DÜN KURMADIK.BİZİ TEMSİL EDECEK İNSANLARIN NASIL TEMSİL ETTİKLERİNE İSYANIM.BİZ 15 VEYA 16 SIRALARDA OLMAYI HAK EDMİŞ BİR TAKIM DEĞİLİZ . :!: BİR SEVGİLİ DÜŞÜNÜN Kİ SİZİ ÇOK SEVSİN AMA SEVGİSİNİ GÖSTERMESİN HEP SİZ GÖSTERESİNİZ AMA BURDA BİTMİYOR.BİZ SEVGİMİZİ GÖSTERDİKDEN SONRA BİZİ ARKAMIZDAN HANÇERLEYECEK  :?: SEVGİSİ EBEDİ OLACAK .DAİMİ BİZİM HEDEFİMİZ KÜME DÜŞMEYE OYNAYACAK BİR TAKIM OLMAYACAK VEYA BİZE ACAYICAK BİR TAKIM OLMAYACAK.SAKINA HAAA ŞUNUDA DEMEDİM O SEVGİLİ YAŞAYACAK AMA ROBOT OLARAK TAKİ RUHLARI ALINMIŞŞŞŞ. 1989A KADAR OLAN DÖNEMLER DEKİ GİBİ BEKLEYEN DİNAMİK TAKIM OLANA KADAR.BEN SEVİNCE TAM TESLİMİYET İSTERİM .YAAA DEVAMM HEP TEK LİDER VEYA GÖNLÜMÜZDE YADİGAR KALAN SEVGİLİ OLARAK .BİZ SAMSUNSPORU İÇİN ÖLÜMÜNE AMA HER YENİLMEMİZ BİZİ HANÇERLEMEYECEK KADAR TEMİZ.HEE HARAM DEYİNCE BEN ETMEM BUNLARI TAKİ TOPRAKDA YATAN FUTBOLCU ŞEHİTLERİMİZ HARAM EDERLER BEN BÖĞLE DÜŞÜNÜYORUM.GİNEDE DEDİM GİNEDE DİYORUM BU TAKIMI O KİŞİLERİN KANLARI ÜZERİNE KURULU BİR TAKIM HİÇDE OLMASA ONLARIN HAKKI VAR.ŞUNU İSTİYORUM ARTIK SAMSUNSPOR UYUYAN GÜNLERİNDEN UYANSIN ARTIIIIIIIK UYANSIIIIN.SAMSUNSPOR ARTIK SİZİ BİLMEM AMA BANA ARTIK SEVGİLİ .ONU HEP TOZLU RAFLARDA ESKİ RESİMİM,BAYRAKIM,KİTAPLARIM,(SİYAH,BEYAZ,KIRMIZI FORMAMLA),ANLAYABİLECEĞİNİZ HERŞEYLE YAAD EDİYORUM VE ŞUNUDA BİLİN HİÇ KİMSE BİLMEZ ENSON  GÖZYAŞLARIMI BUNLARIN ARKASINDAN UĞURLADIM  Unutulmayan sezon: 1986-87

Samsunspor'un ligi asıl sarstığı sezon ise 1986-87 sezonu oldu. Kalede
Fatih, defansta Jovanovski, Zafer, Muzaffer ve Yaşar, orta sahada
Rıfat, Emin, Erol ve Savaş, ilerde Orhan ve Tanju'dan oluşan efsane
kadro 1.ligin liderliğini ilk haftalardan itibaren eline aldı. Bu
dönemde büyük-küçük takım demeden rakiplerine karşı büyük üstünlük
kuran Samsunspor, kısa sürede Anadolu'nun çeşitli yörelerinde de
sevilen ve desteklenen, milyonların sevgilisi bir kulüp haline geldi.
Fenerbahçe karşısında iki sezon boyunca alınan 4-0'lık galibiyetlerle
birlikte, Samsun'daki dolmuşlarda kullanılan "arkayı fenerleyelim"
ifadesi futbol literatürüne geçti. Tam on dokuz hafta liderlik
koltuğunu kimselere kaptırmayan Samsunspor'un o yıl son haftalarda
şampiyonluğu elinden nasıl kaçırdığı, bugün dahi sorgulanmaktadır.
Samsunspor haftalarca lider götürdüğü sezonda ligi yine 3.sırada
tamamlamıştır. Kulübün efsane başkanı, kamuoyunda Hasbi Ağa olarak
tanınan Hasbi Menteşoğlu'nun şampiyonluk mücadelemizden hemen bir yıl
sonra "hayali ihracat" suçlaması ile karşı karşıya kalması, üzüntüleri
bir kat daha artırmış, ve 1989'da Samsunspor kafilesinin geçirdiği
kaza, Kırmızı Beyazlı efsaneye asıl büyük darbeyi vurmuştur.  TÜM SİYAHLARA BÜRÜNEN KIRMIZI ŞİMŞEKLERE SAYGILARIMLA                 SEKMEN55/ÇARŞAMBA