PassoLig

Başlatan samsunum, 04 Nisan 2014, 09:14:20

« önceki - sonraki »

Furkan

Kim bilir kimler ne rant elde edecekler

lato

Statlardaki kalabalık büyük ihtimal azalacak. Ama yine de erken konuşmamak lazım bekleyip görelim nasıl işleyecek sistem? Fayda mı getirecek zarar mı..

Ollivanders

Ben almayi dusunmuyorum

Stoper

Çok saçma.
Ben de almam.
İyice futboldan soğuttular.

south_london

Butun taraftarlar olarak ortak hareket edilsin bir kere kimse almasin. Gruplardan munferitlere yayilsin,Istanbul takimlarinin taraftari dahil organize olsun.Nerdeeeeeeeeee anca neden koydular deriz tepki gostermek hakkini aramak gibi bir huyumuz toplumun buyuk kisminda maalesef yok.

Levent ÖCAL

Avrupa'da Benzer Örnekler Ne Oldu?

Avrupa'nın en ateşli tribünlerinin yer aldığı ve Ultras kültürünün filizlendiği yer olan İtalya'da 2009 yılında Tessera del Tifoso adında bir taraftar kart projesi uygulanmak istenmiş. Ancak tüm İtalya çevresindeki Ultras gruplarının ve buna destek veren tüketici haklarına dair sivil toplum kuruluşlarının günlerce süren sokak eylemleri ve yürüyüşleri sonrasında futbol otoritesi kararı 2012 yılında geri almak zorunda kalmış ve Tessera kart uygulaması sona ermişti. Daha çok holigan şiddetini önlemek için bu kart uygulamasının getirildiği söylense de bu şiddeti de önlemediği sonraki zamanda görülmüştü.
Uygulamanın geri alınmasında azalan bilet satışlarının da etkiliği olduğu söylenmişti.

( Tribündergi den alıntıdır. )

south_london

Bu projeye itiraza kluplerinde oncelik yapmasi gerekiyir. Ozellikle Anadolu kluplerinin maclarinda yari yariya azalma olacak.

yavuzselim

hiç kimsenin almayıp bu olaya maşa olmaması lazım ben almayacağım eğer ciddi bir kesim almazsa bu olay iptal olur

Musti

Tamamen siyasi, taraftarı fişleme projesi

domin55

organize olup boykot etmek lazım bu olayı.böyle saçma şey mi olur.çoğu akrabam işten dolayı senede bi kaç maça gidebiliyo.3-4 maç için kredi kartı almak zorunda mı insanlar.ben de almayı düşünmüyorum.

Ellibeş Numara

Herşey açık ve net.. Zaten bu millete yıllardır zam kazığı soktunuz. Şimdi de e-bilet dediniz ama e - RANT çıktı. Bu milleti soya soya soğana çevirdiniz şerefsizler.! :kafa:

yirmiuc

Yillik aidat olmasa guzel bisey aslinda.

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

red_white

koltuktan sorumlu olmak ne demektir ya saçmalığın böylesi...

Forvetim

neresinden bakarsanız bakın rant ve dümen işi, hangi hin fikirli, vatandaşın cebindeki parada gözü olan şerefsizlerin işi acaba bunlar diyeceğim ama belli zaten. abuk subuk koftiden muhabbetler. kombinenin suyu mu çıkmış, stad önünde bilet kuyruğunun heyecanı nerde kalacak.

55.hakan

Neresinden tutarsan elinde kalıyor zalimlikten başka nedir bu Allah aşkına.