Devre Arasında Hangi Mevkilere Kimler Transfer Edilmeli ??

Başlatan babasamsunlu, 30 Kasım 2010, 11:38:05

« önceki - sonraki »

Kaya

Billy Mehmet'in neredeyse tüm maçlarını izledim ilk yarıda.Fiziki açıdan sağlam oyundan kaçmayan,sürekli hareket halinde olan bir pivot santrafor.Gelirse bizde çok iş yapar diye düşünüyorum.

Serkan

okTAY'DAN Bir Bİlgi alsan ABİ gelirmi FİLANJ ( =

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: cgr - 03 Ocak 2011, 18:05:34
Yine istediğin oldu abi :) geliyor bi Mehmet :)

Türkçe bile bilmiyordur bu, eğer öyleyse ondan Mehmet değil Billy olur. :) Ayrıca TFF'deki resmi adı Billy Osman Beyza imiş. Bir de ben de aynen şöyle düşünüyordum o ismi duydukça;

Alıntı yapılan: kabacevizli55 - 03 Ocak 2011, 18:05:42
billy mehmet mi  ;D ;D bu adamı artık tribüne gel bili bili mehmet diye çağırırız  :P

geh bili bili...  8)

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: Serkan - 03 Ocak 2011, 18:08:10
okTAY'DAN Bir Bİlgi alsan ABİ gelirmi FİLANJ ( =

gelir mi değil, zaten geliyormuş serkan. menajeri ümit gürsoy imiş. bence gelir mi diye değil de bizde iş yapar mı diye sormak lazım. o işi de inanca havale ediyorum, üst yazı ile... :):)

ahmetsefa55

Alıntı yapılan: Shane_Falco - 03 Ocak 2011, 18:03:19
Geçen senelerde derginin birinde hangisi oldugunu hatırlamıorum ama çift vatandaşlığı olan kıyıda köşede kalmış türkleri konu eden bir köşesi vardı derginin.Yani şöyle diyeyim Jem Karacan,Kazım kazım,Kennedy bakırcıoğlu gibi oyuncuları mercek altına alıyorlardı.Billy Mehmet o zamanlar ST Mirren'da oynuyordu ve oldukça formdaydı.Geleceği iyi  görülüyor büyük takımlarda oynama potansiyeli olan bir oyuncu olarak anılıyordu dergide.Daha sonra Gençlerbirliğinin aldığını duyunca şaşırmıştm İskoçyadan Türkiyeye bu kadar kısa sürede geleceğini düşünmemiştim.Ama bu sezon bir şey yaptığınıda duymadım.Gelelim bize transferine açıkcası bize geleceğine pek ihtimal vermiyorum.Yani neticede her yerde karşımıza çıkan olay biz bir bank asya takımıyız.Oyuncu bir alt lige gelmek istemeyecektir.1 sezon içinde iskoçya liginden bank asya'ya kim inmek isterki.
    Hazır Gençlerbirliğinden konu açılmışken bence daha uygun olurluğu açısından sezon başında Gençlerbirliğinin İsveç'in brommajkarna takımından aldığı 1990 doğumlu Sinan Ayrancı vardı sanırım geri aynı takıma kiraladılar yada sattılar bilmiyorum ama bizim için uygun olacaktır.Uzun boylu fizikli bir oyuncuydu kendisi...
kardeşim iskoçya 2.liginde oynamıs sanırım

Ayberk

Alıntı yapılan: fat55 - 03 Ocak 2011, 17:43:04
ah varya uygun fiyatla ne emenikeler ne orumalar bulunabilir de nerede bizde basiretli yönetim?norveçte isveçte belçikada danimarkada ne topçular var.kaç günden beri kendi kendime www.transfermarkt.co.uk dan topçu bakıyorum.baktıklarımdan biri de rizenin anlaşacağı konuşulan bentley.

Cidden ya danimarka'da norveçte kısacası iskandinavya'da ne zenciler var yaa :D
Menajerlik oyunlarından keşfettiğim Tettey bu sene gana milli takımında çok da başarılı oynadı, 21 yaşında. Bu adam 19 yaşındayken norveç'teyken bulsan zaten İlhan Cavcav oluyorsun ;)

Kaya

Alıntı yapılan: samsuni - 03 Ocak 2011, 18:09:40
gelir mi değil, zaten geliyormuş serkan. menajeri ümit gürsoy imiş. bence gelir mi diye değil de bizde iş yapar mı diye sormak lazım. o işi de inanca havale ediyorum, üst yazı ile... :):)

Abi dediğim gibi değişik bir pivot santrafor (Ayrıca serkan sana da söylüyorum seni atlamadım  :D ) Yani rizede kenanın tuttuğu o insan irisi tipinde değil.Sağa sola çok fazla deplase olabilen,top geldiğinde sadece yanımdaki arkadaşıma indireyim görevim bitsin tipinde değil.Çok koşuyor izlediğim maçların hiçbirinde kondüsyon açısından düştüğünü görmedim.Ayrıca ayaklarıda çok sağlam buna rağmen gol atamamış olmaması çok şaşırtıcı..Gençler gibi iyi topa vuran ayakları olan bir takımda penaltıları kullandırıyorlardı.Büyük ölçüde futbolcumuz oldu.Zaten hazır fizik olarak önemli olan adaptasyon süreci.Tabi ona top atacak adam da olmalı..hayırlı uğurlu olsun takımımız için...

emre

ben bulmuştum kardeşim robert lewandovski'yi.samsunspor'da oynatıyordum madrid istiyordu.şimdi leverkusen de ya da dortmund'da oynuyor.neyse konu dağılmasın ben billy mehmet gelirse iş yapar diye düşünüyorum..

ahmetsefa55

Alıntı yapılan: iak5529 - 03 Ocak 2011, 18:20:10
  Abi dediğim gibi değişik bir pivot santrafor (Ayrıca serkan sana da söylüyorum seni atlamadım  :D ) Yani rizede kenanın tuttuğu o insan irisi tipinde değil.Sağa sola çok fazla deplase olabilen,top geldiğinde sadece yanımdaki arkadaşıma indireyim görevim bitsin tipinde değil.Çok koşuyor izlediğim maçların hiçbirinde kondüsyon açısından düştüğünü görmedim.Ayrıca ayaklarıda çok sağlam buna rağmen gol atamamış olmaması çok şaşırtıcı..Gençler gibi iyi topa vuran ayakları olan bir takımda penaltıları kullandırıyorlardı.Büyük ölçüde futbolcumuz oldu.Zaten hazır fizik olarak adaptasyon süreci önemli.Tabi ona top atacak adam da hayırlı uğurlu olsun takımımız için...
valla face dekı sayfasındanbir kaç video izledim.aynen dedıgı gıbı topu sırtı donuk alıyo verıyo ama beklemıyo pozısyonu takıp edıyo.ayaklarına da hakım ama tek basıma calım atım sevdası yok sanırım ılk ızlenımım bu yonde

babasamsunlu

hadi bakalım bi zar daha atıldı.
Tutarsa Kemal gibi yıldız adayı bir transfer olacak gibi..
Tutmazsa zaten söveriz sorun değil :)  :P :P

Ayberk

ahmetsefa55

yalnız adam 26 yasında bu zamana kadar parlasa parlardı herhalde.var bu billy de bi iş ama  :o

ali ihsan

Billy Mehmet gelecek,dertler bitecek  :P
Cenk basamadı,Bili Bili Mehmet basacak  :P

Adamı hiç izlememiş birisi olarak diyorum ki : Hele bir izleyelim o zaman deriz diyeceğimizi  :-*

mehmet yılmaz

Akancığım adam Türkçe bilmiyor oalbilir, ya Türkçe öğreteceksin o halde ya da mesai bitiminde TÖMER'e gideceksin... :)  :P

Gençlerin nereden baksan 5-6 maçını seyrettim bu sezon ve çoğunda da oynadı Billy. Gol vuruşu zayıf gibi geldi bana, onun haricinde İNancın tespitlerine katılıyorum. İri kıyım; sabit santrafor değil, deplase olan bir adam. Orada tutunamaması ilginç olmuş bence, inşallah bizde formunu bulur.

kuzeycity

Alıntı yapılan: samsuni - 03 Ocak 2011, 18:27:25
Akancığım adam Türkçe bilmiyor oalbilir, ya Türkçe öğreteceksin o halde ya da mesai bitiminde TÖMER'e gideceksin... :)  :P

Gençlerin nereden baksan 5-6 maçını seyrettim bu sezon ve çoğunda da oynadı Billy. Gol vuruşu zayıf gibi geldi bana, onun haricinde İNancın tespitlerine katılıyorum. İri kıyım; sabit santrafor değil, deplase olan bir adam. Orada tutunamaması ilginç olmuş bence, inşallah bizde formunu bulur.

yine mi gol vurusu zayıf abi yaa, afrikalı alınacak deniyo o da öyle çıkar malum, hala bitirici forvet yok :(