Devre Arasında Hangi Mevkilere Kimler Transfer Edilmeli ??

Başlatan babasamsunlu, 30 Kasım 2010, 11:38:05

« önceki - sonraki »

fat55

ah varya uygun fiyatla ne emenikeler ne orumalar bulunabilir de nerede bizde basiretli yönetim?norveçte isveçte belçikada danimarkada ne topçular var.kaç günden beri kendi kendime www.transfermarkt.co.uk dan topçu bakıyorum.baktıklarımdan biri de rizenin anlaşacağı konuşulan bentley.

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: engin55 - 03 Ocak 2011, 17:41:42
Demin duyduğum habere göre Gençlerbirliğinin Forveti Billy Mehmet bu akşam uçakla samsuna geliyormuş. Söyleyen adam gazeteciydi herhalde. Bu adamı 3 büyükler kapar diyordum ama samsun aldı dedi.

Az önce aynısını ben de duydum. Akşam Samsun'da olacakmış Billy Mehmet.
Büyük umutlarla Gençler'e geldi. Gördüğüm kadarıyla sürekli forma da giydi ama yanılmıyorsam sadece 1 gol atabildi ilk devre.

cgr

Alıntı yapılan: samsuni - 03 Ocak 2011, 17:43:20
Az önce aynısını ben de duydum. Akşam Samsun'da olacakmış Billy Mehmet.
Büyük umutlarla Gençler'e geldi. Gördüğüm kadarıyla sürekli forma da giydi ama yanılmıyorsam sadece 1 gol atabildi ilk devre.

Pek izlemedim ama güçlü bir santrafor tipi vardı. Kariyerine bakarsak çok iyi. West Ham Utd. altyapısında yetişmiş. İskoçya'da 5 yıl St.Mirren kulübünde oynamış.İzleyenler , bilgisi olanlar yazarsa seviniriz... Ayrıca abi penaltıdan olmak üzere 2 golü varmış ligde...

ahmetsefa55

cgr

Alıntı yapılan: ahmetsefa55 - 03 Ocak 2011, 17:50:15
3 ocak 1984 doğumlu yani bugun dogum gunu  ;)

Pivot santrafor olarak hatırlıyorum. 1,88 boyu ,  güçlü bi yapısı vardı.

FaTiH_HaN

yabancı statüsünde mi oynuyor yerli mi acaba?

GökhanÇağlar

emre

west ham alt yapısı zaten sayılı alt yapılardan avrupa'da.Billy Mehmet benim takip ettiğim kadarıyla çok iyi topcuydu. Gençlerbirliği içinde güzel bir transferdi.Gençlerbirliğ'nde fazla gol atamamasının sebebi gençlerbirliği'nin ilk dönem bjk ile birlikte ligde en fazla sakat veren takım olmasından kaynaklanıyor olabilir.Özellikler hucum bölgesinde büyük sıkıntılar çektiler sakatlıklar yüzünden..

GökhanÇağlar

cgr

Alıntı yapılan: fatih_han55 - 03 Ocak 2011, 17:53:07
yabancı statüsünde mi oynuyor yerli mi acaba?

Yerli kardeşim.

Babası Kıbrıs Türkü, annesi İrlandalı olan Billy Mehmet, Turkcell Süper Lig'de Türk statüsünde oynayacak.

ahmetsefa55

gençlerin galatasarayı yendıgı samıyen de oynanan son maçta ılk 11 de oynamıs

mehmet yılmaz

En azından bir penaltıcımız olur, takımda penaltıcı yoktu!
Gelirse, bundan sonra ismi Gebili Mehmet olsun :)

Shane_Falco

Alıntı yapılan: engin55 - 03 Ocak 2011, 17:41:42
Demin duyduğum habere göre Gençlerbirliğinin Forveti Billy Mehmet bu akşam uçakla samsuna geliyormuş. Söyleyen adam gazeteciydi herhalde. Bu adamı 3 büyükler kapar diyordum ama samsun aldı dedi.

Geçen senelerde derginin birinde hangisi oldugunu hatırlamıorum ama çift vatandaşlığı olan kıyıda köşede kalmış türkleri konu eden bir köşesi vardı derginin.Yani şöyle diyeyim Jem Karacan,Kazım kazım,Kennedy bakırcıoğlu gibi oyuncuları mercek altına alıyorlardı.Billy Mehmet o zamanlar ST Mirren'da oynuyordu ve oldukça formdaydı.Geleceği iyi  görülüyor büyük takımlarda oynama potansiyeli olan bir oyuncu olarak anılıyordu dergide.Daha sonra Gençlerbirliğinin aldığını duyunca şaşırmıştm İskoçyadan Türkiyeye bu kadar kısa sürede geleceğini düşünmemiştim.Ama bu sezon bir şey yaptığınıda duymadım.Gelelim bize transferine açıkcası bize geleceğine pek ihtimal vermiyorum.Yani neticede her yerde karşımıza çıkan olay biz bir bank asya takımıyız.Oyuncu bir alt lige gelmek istemeyecektir.1 sezon içinde iskoçya liginden bank asya'ya kim inmek isterki.
    Hazır Gençlerbirliğinden konu açılmışken bence daha uygun olurluğu açısından sezon başında Gençlerbirliğinin İsveç'in brommajkarna takımından aldığı 1990 doğumlu Sinan Ayrancı vardı sanırım geri aynı takıma kiraladılar yada sattılar bilmiyorum ama bizim için uygun olacaktır.Uzun boylu fizikli bir oyuncuydu kendisi...

cgr

Alıntı yapılan: samsuni - 03 Ocak 2011, 18:02:36
En azından bir penaltıcımız olur, takımda penaltıcı yoktu!
Gelirse, bundan sonra ismi Gebili Mehmet olsun :)

Yine istediğin oldu abi :) geliyor bi Mehmet :)

kabacevizli55

billy mehmet mi  ;D ;D bu adamı artık tribüne gel bili bili mehmet diye çağırırız  :P