Devre Arasında Hangi Mevkilere Kimler Transfer Edilmeli ??

Başlatan babasamsunlu, 30 Kasım 2010, 11:38:05

« önceki - sonraki »

FaTiH_HaN

Alıntı yapılan: brigand55 - 03 Ocak 2011, 16:54:25
tek transferle rekora gidiyoruz 117 sayfa :-X

o birazda bizim maharetimiz kardeşim :) malum duyumlar transfer dedikoduları derken 117 olmuş :D

cgr

Şehir , taraftar baskısı yüzünden bombalarınız elinizde patlicak ama dur bakalım ne zaman ey yönetimm !!

ahmetsefa55

Erciyesspor maçının ardından kadro dışı bırakılan ve takımdan gönderileceği açıklanan Savaş Esen'in durumu, yönetim kurulunun bugün yapacağı toplantıdan sonra belli olacak.Kırmızı-Beyazlılarda yılan hikayesine dönen Savaş Esen olayının bugün karara bağlanması bekleniyor. Kayseri Erciyesspor maçından sonra kadro dışı bırakılan ve affedilmeyerek takımdan gönderileceği açıklanan yıldız futbolcunun ligin ikinci yarısındaki durumu, yönetim kurulunun bugün yapacağı toplantıdan sonra netlik kazanacak. Savaş'ı, Orduspor, Adanaspor, Mersin İdmanyurdu, Tavşanlı Linyitspor, Kartal ve Güngören Belediyespor istemiş, ancak Samsunsporlu yöneticiler olumsuz yanıt vermişti.

haber gazetesi

savaş esen başlığı kilitli olduğu için buraya yazdım

kuzey55

100 bin tl istemişler bonservisine.kartal alacakmış büyük ihtimalle galip öztürk devreye girmiş diye yazıyordu gazetede

ahmetsefa55

bence savaşın 100 den cok daha fazla gıderı var.ama gozden cıkarılmıs bı topcu ıcın 100 vermezler tabı normal.

Serkan

mehmet yılmaz

Bence Savaş'ı affedecekleri falan yok. Kalpar'ın geçmişi bunu işaret ediyor. Sadece piyasaya "aslında bu çok önemli bir oyuncu ama bizde sorun yaşadı, yine de vermek istemiyoruz" gibi bir hava verilmeye çalışılıyor.

Bu arada Jonathan'ın gidişinden sonra oluşan 3. yabancı hakkımızı Afrikalı bir orta sahadan yana kullanacağımız kesinleşti. İsim öğrenemedim ama Afrikalı bir orta saha geliyormuş.

ahmetsefa55

Alıntı yapılan: Serkan - 03 Ocak 2011, 17:20:05
sAVAŞ AFFEDİLİCEKSE cenK'DE AFFEDİLSİN...!
zaten ben yonetımden boyle bıse beklıyorum.transfer yapamazlarsa affedecekler bence

GökhanÇağlar

bu kalparın kaprisleri bize çok pahalıya patlayacak...yıllar sonra bu kadar yaklaştıktan sonra bu adamın yüzünden yine çıkamazsak bunun hesabını kim verecek acaba...

SerhaT55

erciyes_x erciyes bülent kocabey,ceyhun erişle anlaşma sağlayamamış bülent kocabey bize gelse iyi olur

GökhanÇağlar

Alıntı yapılan: SerhaT55 - 03 Ocak 2011, 17:29:25
erciyes_x erciyes bülent kocabey,ceyhun erişle anlaşma sağlayamamış bülent kocabey bize gelse iyi olur
ceyhun u bolu almadı mı?

SerhaT55

Alıntı yapılan: gokhancaglar - 03 Ocak 2011, 17:30:19
ceyhun u bolu almadı mı?
yok imza atılmadı sadece görüsme yapılıyodu  duyumlara göre erciyesle anlasamamış

Ertuğrul Sağlam

Alıntı yapılan: samsuni - 03 Ocak 2011, 17:21:52
Bu arada Jonathan'ın gidişinden sonra oluşan 3. yabancı hakkımızı Afrikalı bir orta sahadan yana kullanacağımız kesinleşti. İsim öğrenemedim ama Afrikalı bir orta saha geliyormuş.

Hiç izlemedim. Nasıl bir futbolcu olduğu hakkında pekde bilgim yok ama bizim sitede çok konuşulmuştu THEO WEEKS LEWIS olabilirmi acaba!...

ahmetsefa55

Alıntı yapılan: 6 Ertuğrul Sağlam - 03 Ocak 2011, 17:34:25
Hiç izlemedim. Nasıl bir futbolcu olduğu hakkında pekde bilgim yok ama bizim sitede çok konuşulmuştu THEO WEEKS LEWIS olabilirmi acaba!...
abi hiç sanmıyorum adam ankaragucunde 11 oynuyo.ve ben ızledım ıyı topcu.gelmez bıze.ayrıca ısmı duyulmamıs ve muhtemelen kasetlerden ızlenen yada menajerlerın onerdıgı bır ısım olur.

engin55

Demin duyduğum habere göre Gençlerbirliğinin Forveti Billy Mehmet bu akşam uçakla samsuna geliyormuş. Söyleyen adam gazeteciydi herhalde. Bu adamı 3 büyükler kapar diyordum ama samsun aldı dedi.