Devre Arasında Hangi Mevkilere Kimler Transfer Edilmeli ??

Başlatan babasamsunlu, 30 Kasım 2010, 11:38:05

« önceki - sonraki »

seskat

Alıntı yapılan: berusa55 - 03 Ocak 2011, 00:16:45
Ergin Keleş (d. 1 Ocak 1987, Arsin, Trabzon) La ne oluyor yaaaaaaaaaaaaaaaaa  >:( >:(
Trabzondan bırakın futbolcu, hamsi bile gelmesin. Boğazımıza takılır. Trabzondan veya Trabzonlu alacaksak, hiç boşuna şampiyonluğa oynamayın. Aman kalsın, istemem. Bunlardan kimseye hayır gelmez.   >:( >:( >:( >:( >:( >:( Çarşambaspor yada Bafraspordan alalım daha iyi

KareAs55

Bildiğim kadarıyla ufuk bayraktar'da trabzon doğumlu

Burak

Ollivanders

Hiç gelmesinler bence. Adamların suçları yok belki ama bazı kişiler biz yaptık biz ettik dedikleri surece uzak dursunlar.

spooks

nomak55

Ergin Keleş çakma fatih tekke :D ama onun yaptığı icaatları yok..bir dipnot Ergin kelş dünya liseler arası dünya şampiyonasında trabzın lisesi ile gol kralı olmuştu

cezayir55

samsunspor.co.nr

Bu haberi de (ergin keleş) "haber" gazetesi yalanlamis bugünkü sayısında :)
Bunlar transfer falan yapamayacak herhalde. Hayırlısı.

fat55

artık şunu düşünüyorum.bu yönetime süper lig hedefi hem fazla hem de isteksizler.bu takım süper lige çıkarsa onlar da biliyor yönetime çok talip olacak.bence onların düşüncesi bu sene de bankasya da kalmak seneye de kulübü iyice yiyip ayrılmak.erkut tutu da düzlüğe çıkar.ceplerinden takıma 1 kuruş veriyorlar mı acaba?

Tamer55

Kalpar yardımcı hoca olarak Bafraspor un eski hocasını istemiş  Erol Servet Bağları istemiş yönetimde olur demiş iki hoca da eski  arkadaşlarmış 

cezayir55

servet baglar alt yapi uzmani canakkale dardanelsporda bayagi calisti yetistirdigi genc oyuncularla taniniyormus

epçeli köylü

Bafrasporu batırıp borca sokup amatöre düşürüp kaçan adam olduğuda rivayet ediliyor.

Ahmeti

büyük başkanımız ismail uyanık nerelerdesin bir bak şu takıma kimlerin eline düştük gelde kurtar bizi şu zürriyetsizlerin elinde. :( :( :(

SerhaT55

emrah eren denildi sağbek aslında alınsa ademe ii altarnetif olurdu ama  denizli_x almış :o

samsunspor.co.nr

Arkadaslar Ufuk Bayraktar'in menejerinin (eski menejerinin) mesajı aşağıdadır.
Bugün sabah mail attım,sağolsun cevap yazdı.

Merhaba,

Ufuk Bayraktar'i ariyan bir kac kulup var, Samsunspor'da bunlardan biri fakat transfer gorusmelerini ben yurutmuyorum artik. Ama gorustuklerini biliyorum. iyi calismalar

Bugün Ufuk'a ödeme yapılmazsa herhalde serbest kalacak,sonrasında da açıklarlar umarım akşam 17.00'den sonra.

Sevgiler.