Devre Arasında Hangi Mevkilere Kimler Transfer Edilmeli ??

Başlatan babasamsunlu, 30 Kasım 2010, 11:38:05

« önceki - sonraki »

samsunmania

Ufuk ile İbrahim Şahin'in menajeri aynı adam. Ordu'ya vermesin şimdi bu adamı.

ElbistanLı4655

Alıntı yapılan: samsunmania55 - 02 Ocak 2011, 19:25:50
Ufuk ile İbrahim Şahin'in menajeri aynı adam. Ordu'ya vermesin şimdi bu adamı.
Hiç Belli Olmaz..Yönetim Hızlanmalı..! Taraftar Çıldırdı Transfer İstiyor..!

celebi

GökhanÇağlar

illa ki birilerini alıcaklar ama önemli olan bu transferlerin kaliteli olması ve takıma katkı saglaması...

KareAs55

Ben anlamadım transferler anlaşıldıysa neden bekletiliyor açıklasanıza , kimseyle anlaşamadı heralde bunlar  :(

ElbistanLı4655

Alırlar Alırlar Ama İnş Kaliteli Birini Alırlar...Yönetimimiz Diger Yönetimlerin Yanında Çok Pasif Kalıyo..!

GökhanÇağlar

kampa yetişecek diyorlardı...kampa da bişey kalmadı.inşallah daha fazla beklemeyiz.

Ollivanders

Transferleri yapmıs olsalardı açıklarlardı bence. Çünkü bomba dedikleri transferlerle karizma yaratılıp , hedefler gosterilip iyi futbolcuları takıma çekmek daha kolay olabilirdi. Bu transferleri yapamadıkları için açıklayamadılar. Son ana kadar bekleyip serbest kalan futbolcuları alacaklarmış gibime geliyor. Bakalım nasıl olacak ?

emre

benim anlamadığım sey millet tribündergide hazırlık maçı sonucları yazıyor,biz daha transfer yapacağız...

Ollivanders

Alıntı yapılan: emre55 - 02 Ocak 2011, 22:47:04
benim anlamadığım sey millet tribündergide hazırlık maçı sonucları yazıyor,biz daha transfer yapacağız...

kardesim gerek var mı hazırlık maçına ya :) H.Kalpar bu kendi çıkar oynar çok zorda kalırsa...

kuzey55

bizim kamp neden bu kadar gec başlıyo bende anlamadım.fazla izin verdiler bu futbolculara

Ollivanders

Kardesim başarılı bir ilk yarı geçti ya. 10 puan ilerdeyiz ligi domine ettik ya hani :) o yuzden bu kadar tatil . Aman sakın kilo almayın haa

Serkan

Hüseyin Kalpar'dan dahamı iyi biliceksiniz ( =

Ollivanders

emre

abi diyorum bu adamlar iyi transfer yapamıcak olsalar cenk'i falan kolay kolay gönderemezlerdi ama hala yaptıkları birşey yok...kendimden süphe ettim adamlar hazırlık maçı falan yapıyor acaba geçen seneki baslık mı dıye  :)  Cenk geldi bir antremanla sahaya cıktı sonra yok öyle yok böyle gitti.tamam artık gitti arkasından konusmanın pek bir anlamı yok ama artık somut bir gelişme olsun daa.. >:(