Devre Arasında Hangi Mevkilere Kimler Transfer Edilmeli ??

Başlatan babasamsunlu, 30 Kasım 2010, 11:38:05

« önceki - sonraki »

s_uzunkaya

Alıntı yapılan: **KaR6** - 02 Ocak 2011, 00:27:49
batdal bize gelecek gibi hissediyorum..

nedense bendede aynı umut daha ligin ilk yarısı bitmeden hep vardı. çok istediğimiz içinmi acaba böyle duygulara sahibiz :) ben turgutta gelecek gibi hissediyorum ama : ;)

Ayberk

Bence benjamin agüero'yu transfer etmeliyiz. Şuanda agbetudan daha iyi şut çekiyor diyebilirim arkasında bez bağlı olmasına rağmen :D 15 sene sonra çok paraya satarız biz bu oğlanı :P :P

buyrun videosu
el crack benjamin agüero  :D

Ahmeti

eve lazım olan camiye haramdır,hem gönderdiler oktay ile turgut'u sonrada onların ayarında futbolcu ararlar.

Ollivanders

Yalnız seken topa vuruyor :) o daha da zor 2 yaşındaki cocuk için :) 2 yaşında keşfedilen yetenek :)

Serkan

yeter artık transfer okuyalım deliricem artık.. millet aldığı adamlarla şekil yapıyor bizde adnan gelmez inşallah diye dua ediyoruz, sizin gibi aciz yöneticilere yazıklar olsun...

ahmetsefa55

Alıntı yapılan: Serkan - 02 Ocak 2011, 14:09:28
yeter artık transfer okuyalım deliricem artık.. millet aldığı adamlarla şekil yapıyor bizde adnan gelmez inşallah diye dua ediyoruz, sizin gibi aciz yöneticilere yazıklar olsun...
aha da isyan başladı  :)

KareAs55

Transferler nerdeeee , Transferler nerde , Transferler nerdeeee ?

Turuncu

Alıntı yapılan: Serpico55 - 02 Ocak 2011, 13:45:30
Yalnız seken topa vuruyor :) o daha da zor 2 yaşındaki cocuk için :) 2 yaşında keşfedilen yetenek :)
Maradonanın torunuda olacak o kadar  :D

maviay55

AlıntıUfuk geliyor

Teknik Direktör Hüseyin Kalpar'ın ısrarla istediği Diyarbakırspor'un kaptanı Ufuk Bayraktar'ın Samsunspor'a gelmesi an meselesi. Kırmızı-Yeşillilerin yarın kendisine ödeme yapmaması durumunda serbest kalacak olan yıldız futbolcu, Kırmızı-Beyazlılarla sözleşme imzalayacak.Ligin ikinci yarısı başlamadan kadroyu güçlendirmek için çalışmalarını sürdüren Samsunspor, uzun zamandır gündeminde bulunan Diyarbakırsporlu Ufuk Bayraktar'ı bitirmek üzere. Kırmızı-Beyazlı formayı seve seve giyeceğini söyleyen Ufuk, "Benim Diyarbakırspor ile sözleşmem devam ediyor. Ancak yarın ödeme yapılmaması durumunda serbest kalacağım. Samsunspor bu ligin köklü, kaliteli ve hedefi olan takımlarından. Bende orada futbol oynamayı isterim. İnşallah Samsunspor'la anlaşacağım ve ikinci yarıda şampiyonluk yolunda takıma katkı sağlayacağım" dedi.

haber

KareAs55

cembaba

Ufuk bayraktar transferi doğru mu acaba? Bir de böyle bir Diyarbakır'da geçmişini falan paylaşırsanız güzel olur. :)

kumköylü ahmet

insallah dogrudur nasilsa forvet yok ve ufuk gole yakin orta saha olmasina rahmen insallah gelir

SAMSUNLU ORUMA 55

samsunspor_x ne zaman yapacaksak şu bomba transferleri çabuk yapalım  samsunspor_x

ElbistanLı4655

Yönetim Biraz Hızlı Olabilirmi Acaba??? Şunun Şurasında Ne Kadar Kaldı Ki?

Ajan

Alıntı yapılan: ElbistanLı4655 - 02 Ocak 2011, 19:11:00
Yönetim Biraz Hızlı Olabilirmi Acaba??? Şunun Şurasında Ne Kadar Kaldı Ki?

Edemez maalesef kendileri teselileri külüpe üye etmek ile meşgül işlemler için acele ediyorlar bütün birimlerini seferber etmişler üye olsunlar diye  >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:(