Devre Arasında Hangi Mevkilere Kimler Transfer Edilmeli ??

Başlatan babasamsunlu, 30 Kasım 2010, 11:38:05

« önceki - sonraki »

samuray

ya arkadaşlar savaş cenk sercan diğerleri şimdide isa turan istifu adeiyor yiönetimden gik yok bu hüseyin kalpar samsunsporo ajan olarak gelmiş olmasın samsunsporu dağıtmak için ben bundan bir şey anlamadım bu futbolcular kazanılamazmıydı herkes hata yapabilir afedilemezmiydi bu sene bankasya çok gxilginç puanlar birbirine çok yakın üstte yer alan takımlar puan kaybetmeseydi biz şimdi kaçıncı sırada olurduk hüseyin kalpar başarılı gibi gösteriliyor oysa başarı bumu elinizde öylesine güçlü bur kadro varken onları bir çırpıda dağıtıyorsun şimdi de transfer el yakıyor diyyorsunuz bu şahsen ben bu kalpora birtürlü güvenemiyorum inşallah ben yanılırım çok sevdiğimiz samsunsporumz süper lige çıkar selam herkesin yeni yılunı kutluyorum iy seneler nice yılları  samsunspor_x :-*

minci

Arkadaşlar aldığım bir duyumu şimdi size iletmek istiyorum. Kesinliği çok güvenli olmamakla birlikte benimde kafam karıştı. Adnan Güngör Konyasporun kampına katılmadı ve uzun süredir Samsunda. Yönetimle görüştüğü haberi var. Bence Adnan Samsuna gelecek gibi. Sizler ne dersiniz?

Ollivanders

Adnanın Samsunspor da yeri yoktur. Adnan gelirse maçlara gitmemeyi dusunebilirim.

kumköylü ahmet

insallah gelmez gelirse bende derinden uzulurum volla defolsun gitsin

ahmetsefa55

adnanın oldugu takımın pesınden kosmam.bız ogrencı basımıza yemıyoruz ıcmıyoruz para bırıktırıyoruz deplasman yapabılmek ıcın.arma ugruna sevdamız ugruna.ama adnan gıbı kanı bozuklar ıcın degıl.onun samsunsporumuzda ısı yok.

Serkan

Ne adnan'ı maçası yer bir daha bu takımın formasını giymeye nede yönetimin onu tekrar geri almaya..

Ollivanders

Alıntı yapılan: Serkan - 01 Ocak 2011, 19:20:57
Ne adnan'ı maçası yer bir daha bu takımın formasını giymeye nede yönetimin onu tekrar geri almaya..

Kardesim ciddi soylentiler var gelecegine dair.

kuzey55

eğer bomba adnan ise yönetim elinde patlatır o bombayı...adnan bi defa iyi futbolcu değil işe yaramaz.ayrıca karaktersizin önde gideni.

kuzey55

nilşah abiye sordum adnan gündemde değil diyor kendisi.yarın belli olacakmış ayrıca transferler.

berusa55

cem

yönetim adnanı getirecek kadar salaklık yapmaz ayrıca ben transferleri pztden sonra bekliyorum...

lucarelli

Şaka gibi. Adnan'ın ne işi var Samsunspor'da. Gitsin hayallerinin takımının yalakası şikespor'da oynasın.

KareAs55

Artık yarın olsun yani , yarın yarın diye diye transfer dönemi biticek...

yirmiuc

Alıntı yapılan: kuzey55 - 01 Ocak 2011, 20:27:44
nilşah abiye sordum adnan gündemde değil diyor kendisi.yarın belli olacakmış ayrıca transferler.

eyvallah kardeş. sağolasın.

kuzey55