Devre Arasında Hangi Mevkilere Kimler Transfer Edilmeli ??

Başlatan babasamsunlu, 30 Kasım 2010, 11:38:05

« önceki - sonraki »

AntZ

+ Ufuk Bayraktar sesleri vardı..!

Kalpar eksik mevkileri, İsa Turan transfer edilecek oyuncuları belirliyordu.

a- Kartal'ın aldığı futbolcuyu bizim almaya gücümüz mü yetmedi?
b- Bu haberler asparagas mıydı?
c- Erman, Ufuk Bayraktar gibi oyuncular İsa Turan'ın istediği oyunculardı ama yönetim istemediği için mi alınmadı, İsa Turan'ın istafasında transferdeki bu tutarsızlığın rolü var mı?.

berusa55

Artık transfer de yalan olmuş oldu bunu da çok net gördük. Yeni yılımız kutlu olsun!  >:(

davidsavage

gece 12 de bi transfer açıklanır yönetim bize yılbaşı sürprizi yapar  :D :P

Uğur Yıldız

Alıntı yapılan: berusa55 - 31 Aralık 2010, 20:49:05
Artık transfer de yalan olmuş oldu bunu da çok net gördük. Yeni yılımız kutlu olsun!  >:(

o kadarda diil ya bence

berusa55

Göreceğiz o kadar mı şu kadar mı artık. İyi gidişat yok şu an için ona istinaden yazdım Uğur kardeşim.  :(

holigan5565

yönetim heralde transferler 2011 model olsun diye bizi bu kadar bekletti görelim bakalım 2011 model 3-4 yıldız oyuncuyu

Uğur Yıldız

Alıntı yapılan: berusa55 - 31 Aralık 2010, 23:31:17
Göreceğiz o kadar mı şu kadar mı artık. İyi gidişat yok şu an için ona istinaden yazdım Uğur kardeşim.  :(

doğrudur geçmişte çok sıkıntılar çektik tahtalar falan ama bu sene olacağına inanmıyorum tabi sizin görüşünüz farklıdır bilemem

55(tuncay)55

Ollivanders

Ertuğrul Sağlam

lucarelli

Bence pazartesiden önce haber gelmez. Ama inşallah yanılırım.

ahmetsefa55

emre

illa ki transfer yapacaklar onun için gününden çok transfer edilecek isimler önemli bence.daha çok isimleri merak ediyorum.tabi yapılacak transferleri kampa yetiştirirler heralde.kampa yetiştikten sonra isterse son gün yapsınlar,yeter ki sağlam adam alsınlar.

Ollivanders

Alıntı yapılan: ahmetsefa55 - 01 Ocak 2011, 16:50:27
bilmediğimiz bişe mi var  ;)

yok be kardesim nerdee :) Ne duyuyorsak paylasıyoruz hemen :D

ahmetsefa55