Devre Arasında Hangi Mevkilere Kimler Transfer Edilmeli ??

Başlatan babasamsunlu, 30 Kasım 2010, 11:38:05

« önceki - sonraki »

Ayberk

Zafer Yelen, gurbetçi bir oyuncu. Yetenekli falan diye baya övülmüştü. Hatta ts de almak için bir hayli çaba sarfetmişti. Hiç oraya uğramadan gelseydi keşke

berusa55

Bu Zafer Yelen nasıl bir topçudur? Mevkii nedir? İş yapar mı bari gelirse eğer?

GökhanÇağlar

konyadaki erdal süper topçu...geçen sene konyadaki maçta bize gol atmıştı.hızlı ve teknik ayrıca şutları da iyi.alabilirsek iş yapar bizde...

KareAs55

Zafer Yelen  Fm'den tanıdığım kaadarıyla ofansif ortasaha ( 10 numara)  oynayan bu ligde bana göre çok iyi işler yapabilecek topçu fm'deki güçlerine göre  :) Ama takımı falso biraz  :-X

Ayberk

Alıntı yapılan: berusa55 - 31 Aralık 2010, 14:50:12

Bu Zafer Yelen nasıl bir topçudur? Mevkii nedir? İş yapar mı bari gelirse eğer?

Orta sahanın ortasında-ofansif orta saha gibi oynuyor galiba abi. Teknik olduğunu duymuştum taaa Türkiye'ye gelmeden önce. Takıma faydalı olabilir bence ama, bu davranışla tslilerin eline koz verilmiş olur, konuşup dururlar şimdi! Bari bonservisiyle alsınlar da parasıyla değil mi, verdik parayı aldık topçunuzu diyelim. Yoksa kiralık vereceklerse, kalsın. İsterlerse Egemen olsun, kiralık olarak verilecekse ben karşıyım, özellikle de tsnin topçusuysa!!!

emre

zafer yelen benim bildiğimde bayağı iyi bir gurbetçidir.orta sahada oynuyor.ama yeteneklerinin yanında sorunlarıda olablir.çünkü.ts ye olaylı bir şekilde transfer olmustu oradada daha sonra kadro dışı kaldı zaten.

Ertuğrul Sağlam

''Amaca giden heryol mübahtır'' İstisnalar hariç... Dilencilikle değilde adam gibi alırlarsa, ve takımımıza faydası olacaksa ben Zafer Yelen'e karşı deyilim. Yeterki faydalı olsun. Bankasya'ya göre kariyerli bir futbolcu......

usare

Zafer HAnsa Rostock'ta idi Almanya'da. Baya sükse yapıyordu o zamanlar. Ama ts ye gittikten sonra oynadığını görmedik. Ama kalitesi var sanırım. Tabi ts den gelcek hayır....

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: 6 Ertuğrul Sağlam - 31 Aralık 2010, 15:01:27
''Amaca giden heryol mübahtır'' İstisnalar hariç... Dilencilikle değilde adam gibi alırlarsa, ve takımımıza faydası olacaksa ben Zafer Yelen'e karşı deyilim. Yeterki faydalı olsun. Bankasya'ya göre kariyerli bir futbolcu......

amaca giden her yol mübah değildirertan kardesim, o zaman banka soyup cami yaptıralım. ya da intihar bombacısı olalım. böyle bir mantık olabilir mi? 
zafer yelen ya da söz konusu takımdan alacağımız hangi oyuncu tekdir, istisnadır, çok özeldir! sen karşı tarafın zihniyetini çözememişsin bence. adamlar geçen yıl bursaspor'u bile fenerle berabere kalarak kendilerinin şampiyon yaptığını söylüyorlar! orada ta 2006'da 2-3 maç oynamış olan ahmet şahini bile kendilerinin bize gönderdiğini iddia edebiliyorlar.

kimseden "sayemizde şampiyn oldunuz" lafı duymak istemiyorum.

o yüzden, aman eksik kalsınlar.

Dartagnan

td de kartalin ufuk bayraktar ile anlastigi yaziliyor.

ahmetsefa55

Alıntı yapılan: Dartagnan - 31 Aralık 2010, 15:54:59
td de kartalin ufuk bayraktar ile anlastigi yaziliyor.
eğer erdalı alcaklarsa ufuku almamaları ısabet olmus  ;) hem bız bank asyadan topcu bakmıyoruz bılıyosun kardesım  :)

GökhanÇağlar

Alıntı yapılan: gokhancaglar - 31 Aralık 2010, 14:53:47
konyadaki erdal süper topçu...geçen sene konyadaki maçta bize gol atmıştı.hızlı ve teknik ayrıca şutları da iyi.alabilirsek iş yapar bizde...

Ollivanders

Erdal madem bu kadar iyi de neden konyasporda oynayamamıs. Eesalı alana kadar ufuk bayraktarı almak daha dogru bir hamle olacaktır bence.

GökhanÇağlar

Alıntı yapılan: Serpico55 - 31 Aralık 2010, 16:15:56
Erdal madem bu kadar iyi de neden konyasporda oynayamamıs. Eesalı alana kadar ufuk bayraktarı almak daha dogru bir hamle olacaktır bence.
cenk işler kötü topçumuydu da bizde oynayamadı...ayrıca erdal ın gönderilmesinin nedeni kötü oynaması degildir,başka bir sebep vardır.

jean