Devre Arasında Hangi Mevkilere Kimler Transfer Edilmeli ??

Başlatan babasamsunlu, 30 Kasım 2010, 11:38:05

« önceki - sonraki »

55(tuncay)55

ben cenk başka takıma imza atsa bile hala cenki istiyorum bu büyük taraftar nelerle başa çıktı şu bunak kalpar lamı başa çıkamıcaz  cenke sahip çıkmalıyız

maviay55

Alıntı yapılan: 55(tuncay)55 - 30 Aralık 2010, 22:36:50
ben cenk başka takıma imza atsa bile hala cenki istiyorum bu büyük taraftar nelerle başa çıktı şu bunak kalpar lamı başa çıkamıcaz  cenke sahip çıkmalıyız
geçti o iş artık kalpar düdüğünü çaldı maç bitti çoktaann  :o

55(tuncay)55

bence bu kadar kolay olmamalıydı
adam çok güzel açıklama yapmış herşeyi anlatmış ama son sözleri beni çok üzdü samsunspor taraftarına doyamadım diyor ve doyamadanda gidiyorum

Burak

sezon başı ilk transfer 105 li sayfalarda gelmiş biraz daha sabır  :D :D  demin orayı karıştırdım da bir uğur kıllı bir fatih yiğituşağı vardı onlar noldu :)

SAMSUNLU ORUMA 55

şu bomba transferleri hemen alalım bakalım bomba mı  :D :D :D

Ayberk

jean

gec olsun guzel olsun gecte sayilmaz daha var vaktimiz

kumköylü ahmet

Cenk isleri samsunsporda isletemediysen bunun tek sucu teknik patron husnudur husnu bey
calisan demir pas tutmaz egerki teknik patron husnu bu demiri isletemiyosa demekki pasli olan teknik direktor husnudur husnu :D

savas muslim cok iyi olurdu ama orduda kafaya oynuyo kendi kafalarinda o yuzden vermezler...
noktalari beklicez mecburen bakdik noktalarda birsey yok ozman husnuye noktayi koycaZ  ;D ama is isden gecmis olmaz insallah...

fanatik

Galatasaray'ın genç forvet oyuncusu Mehmet Batdal'ın menajeri Mahmut Güneş, Radyospor'a yaptığı açıklamada "Mehmet'i en çok isteyen kulüplerin başında Eskişehirspor, geliyor. Antalya'da aynı yakınlıkta; fakat büyük ihtimalle Eskişehirspor olacak. Bizimle ve Galatasaray'la temas halindeler" dedi.

Mehmet'in Ç.Rizespor'a gitmesi için Başbakan Erdoğan'ın da devreye girdiğini belirten Güneş, "Adnan Sezgin'in, Mehmet'i Çaykur Rizespor'un istediği; bu konuda başbakan Erdoğan'ın da ricası olduğunu söyledi. Rize teknik direktörü Ümit Kayıhan da Mehmet'le İzmir'de birebir görüştü. Ülkemizin Başbakanı bile böyle bir konuyla ilgileniyorsa bu bizi gururlandırdı.Ama Mehmet Battal, Bank Asya 1. Lig takımlarında oynamayı düşünmüyor. Süper Lig takımlarından çok iyi teklifler var. 1-2 gün içerisinde bu durum netleşecek" dedi.

berusa55

31 Aralık 2010, 00:30:21 #1509 Son düzenlenme: 31 Aralık 2010, 00:31:43 samsuni
Yani...Önceki mesajlarımda anlattığım olay da bu. Süper lig topçusunun 1.ligi iplediği yok. Hiiiiç yalandan adamları havalandırmanın da alemi yok. Biz elimizdekilerin kıymetini bilsek yeter ama kalparinho ile bu da zor be kardeşim >:(

55.hakan

Alıntı yapılan: berusa55 - 31 Aralık 2010, 00:30:21
Yani...Önceki mesajlarımda anlattığım olay da bu. Süper lig topçusunun 1.ligi iplediği yok. Hiiiiç yalandan adamları havalandırmanın da alemi yok. Biz elimizdekilerin kıymetini bilsek yeter ama kalparinho ile bu da zor be kardeşim >:(
Bu sene yakarsa bizi Kalpar'ın inadı yakacak  :( Gerçekten kazansaydı şu adamları transfersiz lige çıkardık biz.

Shane_Falco

Kalpar yüzünden kaybedeceğiz herşeyi şu devre arasında varya hane geçtim şöyle Cenk kalitesinde adamları Savaş ayarında bile 2 tane topçu bulamicaz eminim yani

kumköylü ahmet

Anil Akhisara gitmis ilk macinda birde bize gol atiyomu ah kalpar ahhh

ata55

seskat

Transfer dönemi 5 ocakta başlamıyor mu? Bence bizim yönetim bu tarihe kadar transfer, daha doğrusu söz verdikleri bomba transferleri o gün acıklayacaklar. Ben öyle ümit ediyorum. Aksi halde biz 1003 sayfa doldururuz ve sonucta 3. ligden bi topcu alırız. Şu Cenk olayına da çok üzüldüm. Ya adam ne günler yaşadı Samsunsporla. Inter-Toto kupasındaki Odense macını hatırlıyorum Cenk'i duyduğumda. Bi insan bu kadar kolay harcanmamalıydı. YAZIK !!!