Devre Arasında Hangi Mevkilere Kimler Transfer Edilmeli ??

Başlatan babasamsunlu, 30 Kasım 2010, 11:38:05

« önceki - sonraki »

55.hakan

Bana kalırsa Mehmet Batdal Gökhan Güleç gibi bomba transferler olmadı.Biraz daha sönük futbolculara yönelecekler.

SerhaT55

Ertuğrul Sağlam

samsunmania

Şu Erdal Kılıçarslan'ı alsak mükemmel olur. adam çok mücadeleci ve toplara mükemmel vuruyor. Atağa dönük orta sahada ve forvette oynuyor. Konya'yı süper lige taşıyan oyuncuların başında geliyor.

berusa55

Perşembe de perişan oldu. Yarın mübarek gün; belki haa?? :D

engin55

Bu gidişle kimseyi alamıcaz. ya çok gizli görüşüyorlar yada hiç görüşmüyorlar anlamadım :)

kuzey55

aceleye gerek yok bence.ben pazartesiyi gözden cıkardım pazartesiye kadar bekliyorum

realfans

Alıntı yapılan: kuzey55 - 30 Aralık 2010, 19:30:08
aceleye gerek yok bence.ben pazartesiyi gözden cıkardım pazartesiye kadar bekliyorum

aynn pazartesi ye kadar bekliyelim

realfans

transfer haberlerine bakıyorum şampiyonlukta iddaası olan takımlar transfer
yapmışlar hep.....
bizim yönetim neyi beklio onu anlamadım

SerhaT55

Alıntı yapılan: realfans - 30 Aralık 2010, 19:37:07
transfer haberlerine bakıyorum şampiyonlukta iddaası olan takımlar transfer
yapmışlar hep.....
bizim yönetim neyi beklio onu anlamadım
evet ordu bitirmiş transferi biz 102 sayfa oldu hala 1 transfer yaptık  :o :o :o
buarada 3 bombaydı 4 olmuş kim bunlar acaba

minci

Arkadaşlar biraz daha sabır. Geçen senede böyle olmadımı. Yapılan transferlerden kimsenin haberi olmadı. Bir anda yaptılar. Yine öyle olacak gibime geliyor. Hem toplu şekilde imza attırsalar fenamı olur? ::)

eren55

Ordu demişken sitede okudum.Adamlar Savaş'ı istemiş,bikimkiler de niye olmasın verin Müslüm'ü alın savaş sizin olsun deyince adamlar aynen geri vites.Haklılar ama.İyi oynuyor elaman.İsterdim Samsun'da olsun.O son maçta hele.En azından Ordu 'da olmasa o iyiydi.

GökhanÇağlar

müslüm ü vermezler,başka bi topçu isteseydik keşke ;)

özkan

Daha kim kimi almış ki iş işten geçmiş gibi konuşuluyor,şu adamlara artık bi güvenmeyi denesek?
Kolay mı öyle adam gibi adamları almak..azcık sabır

ElbistanLı4655

Bence Süper Lig'de Top Oynayan Takımda Yedek Oturan Bir Sürü Futbolcu Var..Bank Asyada Fazlasıyla Oynacak Futbolcular Bunlar..Biraz Bunlara Yönelmeli Yönetim...Yinede Bekliyoruz Umutla... :)