Devre Arasında Hangi Mevkilere Kimler Transfer Edilmeli ??

Başlatan babasamsunlu, 30 Kasım 2010, 11:38:05

« önceki - sonraki »

Ekrem

alperen_55

SerhaT55

ordu_x ibrahim şahin ve eskişehirdende emre aygünü aldı
hanı bu üç bomba neredeyse uçuklayacak dudakalarım  :o :o :o

irFan_55

Jnr.Serkan

29 Aralık 2010, 20:10:20 #1444 Son düzenlenme: 29 Aralık 2010, 20:19:30 Jnr.Serkan
Tahtanın açılmasını 3 ay bekledik.Daha transfer dönemi başlamadı bile.Belki gizli yürütüyorlar.Neden bu kadar karamsarlık yapıyosunuz.Buraya girmeden bakıyorum 5-6 sayfa mesaj oluyor heyecanlanıyorum transfer olmuştur herhalde diyorum bakıyorum çoğu makara gırgır.Siteye girmeden neşeli ruh halim bir anda kayboluyor karamsar oluyorum.Biraz iyimser olalım  :)

Serkan

KareAs55

AlıntıHer an anlaşabiliriz
Transfer çalışmalarının hızlandığını belirten İsa Turan, "Anlaşma sağlamak üzere olduğumuz isimler var. Somut adımlar birkaç güne atılır" dedi.Samsunspor Sportif Direktörü İsa Turan, devre arası transfer görüşmelerinde temasların hızlandığını söyledi. Anlaşma sağlamak üzere oldukları futbolcular bulunduğunu belirten Turan, "Ama biz iki sezondur transfer çalışmalarında isim vermekten kaçınıyoruz. Çünkü bu durumun sıkıntılarını çok yaşadık. Aynı sorunlarla karşılaşmak istemiyoruz. Bu nedenle transferle ilgilenen kişiler olarak çalışmalarımız boyunca görüşme halinde olduğumuz isimleri gizli tutmaya gayret gösteriyoruz. Görüşmelerimiz bugün de sürecek ve bir-iki gün içerisinde somut adımlar atılacağını tahmin ediyorum" dedi.
Kaynak:Haber

ahmetsefa55

kabacevizli55

Radyospor'da yer alan habere göre, Mehmet Batdal'ın, Çaykur Rizespor'a kazandırılması için Başbakan Recep Tayyip Erdoğan devreye girdi.

Kulüp adına yapılan gecede teknik direktör Ümit Kayıhan'ın Mehmet'in Rize'ye transferi için Erdoğan'dan ricada bulunduğu, bunun üzerine ise aracıların Galatasaray Sportif Direktörü Adnan Sezgin'in arayarak genç futbolcunun Çaykur Rizespor'a verilmesini talep ettikleri kaydedildi. Sezgin'in ise, "Bu tamamen futbolcumuzun arzusuna bağlı; Mehmet kabul ederse bizim için sorun yok" dediği bildirildi.

MEHMET GALATASARAY'DAN KOPMAYI İSTEMİYOR
Fakat, Mehmet Batdal, Süper Lig'de bir takımda oynamayı planlıyor. Galatasaray'dan da kopmayı istemeyen genç futbolcu kiralık olarak gelecek tekliflere daha sıcak bakıyor.

5 SÜPER LİG TAKIMI MEHMET'İ İSTİYOR
Mehmet'in menajeri Mahmut Güneş, Radyospor'a yaptığı açıklamada Rizespor'la ilgili gelişmeleri doğrularken, "Mehmet'in Galatasaray'da devam etmek. Takımla birlikte 2 Ocak'ta kampa gidecek. Anacak başta Eskişehirspor ve Bursaspor olmak üzere pek çok kulüpten teklif alıyoruz. Bunların içerisinde Manisaspor, Ankaragücü ve Bucaspor'da var. Burada Galatasaray Yönetimi'nin vereceği karar çok önemli. Biz de bu karara göre tavrımızı ortaya koyacağız. Mehmet, oynadıkça kendini geliştirebilecek bir futbolcu" dedi.

kabacevizli55

batdal zor bu gidişle bakalım neye niyet   kime     kısmet

ahmetsefa55

bu transferde buyuk baskan ısmaıl uyanık devreye gırse. malum ıstanbulspordan dolayı adnan sezgınle arası ıyı baskanın.destek ıstenebılır bence  ;)

Jnr.Serkan

Anıl taşdemir Akhisarla anlaşmış 1.5 senelik.İnşallah bizim maçta golü atıp hüseyin hocaya hareket çeker.Tabi biz 3-0 yenerken atsın anıl golü  :)

berusa55

SerhaT55

Alıntı yapılan: berusa55 - 29 Aralık 2010, 20:49:16
Çarşamba çarşafa dolandı iyi mi  :D
yarında perşembe perişan gün transfer olmaz :D :D

berusa55