Devre Arasında Hangi Mevkilere Kimler Transfer Edilmeli ??

Başlatan babasamsunlu, 30 Kasım 2010, 11:38:05

« önceki - sonraki »

twitter

**KaR6**

ben şimdi dışarı çıkıyorum, döndüğümde 3 bomba transfer patlasın, dudaklar uçuk yapsın, tamam mı :D

Ekrem

saat 15,22 beklenen bomba hala patlamış değil ...    :)

usare

Biz patladık ya resmen. Neyse kendimizi en kötüsüne hazırlayalım. Beklenti düşük oluursa kim olursa olsun bomba etkisi yapar. Dudağımız uçuklar. :o

misafir

PEK YAZMAK TARAFTARI DEGILIM AMA GENC KARDESLERIM HOSGORU ILE KARSILARLAR UMARIM...OKUYORUM YOK SU TAKIMDAN PARASINI ALAMADIGI ICIN AYRILAN YADA KADRO DISI BIRAKILAN FUTBOLCULARI ALALIM TELASINDALAR BENIM MERAK ETTIGIM İSE BUNLAR IYI FUTBOLCULARDI DA KENDI TAKIMLARINDAN NIYE KADRO DISI KALIYORLAR ...O ZAMAN BU ADAMLARIN BIZE NE FAYDASI DOKUNABILIR KI ...

babasamsunlu

Çok haklısın abi ama bankasyada yarışmacı bir takım olmak zorunda olduğun hedefin sadece 1 senelik olduğu için kısa süreli başarılı olabilecek topçuları herkes almak istiyor..
karaktere felan pek bakmıyorlar..
alt yapıya zaten hiç bakmıyorlar...

serkancengiz

giresun_x gungoren_x ksk_x kartal_x miy_x ordu_x rize_x tki_xsamsun

nomak55

Alıntı yapılan: serkancengiz - 29 Aralık 2010, 16:37:29
giresun_x gungoren_x ksk_x kartal_x miy_x ordu_x rize_x tki_xsamsun

Hacı bize bu mesajında ne anlatmak istedin çözemedim :D >l<

nomak55

Bir haber daha serkan özsoy kartal ile yollarını ayırmış...ii bi yedek olur menejer olsam kesin bir ikisini kakakladıydım acaba meslekmi değiştirsem ???

5trawberry

s_uzunkaya

HERPES SİMPLEX dudak uçuklarına etkin çözüm...  HERPES SİMPLEX le güzel dudaklar mutlu gülücükler...
  HERPES SİMPLEX   HERPES SİMPLEX  UÇUKLARI UÇURUNNNN
  Bayimiz yoktur.
  sipariş hattı: 0 333 3333333

:D :D :D

Lusage

s_uzunkaya

Alıntı yapılan: Ekrem55 - 29 Aralık 2010, 16:22:49
saat 15,22 beklenen bomba hala patlamış değil ...    :)

hayırdır kardeş, oruçmusun?  :D

ahmetsefa55

3 bomba transferı carsamba gunu acıklıcaz dedıler.duyumlar konusunda en fakır gunumuzu yasıyoruz iyimi  :) tek tesellim gun daha bıtmedı  :P

Ekrem