Devre Arasında Hangi Mevkilere Kimler Transfer Edilmeli ??

Başlatan babasamsunlu, 30 Kasım 2010, 11:38:05

« önceki - sonraki »

**KaR6**

heeeh, selim geri döndüü :) kaç gündür olumlu filan olun yazıyodun kardeşim, hasta oldun diiye korktuydum ben de ;D

Ollivanders

Kardesim biz hep olumsuzundan dusunmeliyiz :D Gungorene 10 atıyorduk yenildik. Rizeden berabere donsek iyidir deik kazandık :D olumsuz takılmak iyidir iyi :D

celebi

esasında haklısın be selim kardeşim umutsuz olunca ne hikmetse işler yolunda gidiyor.

berusa55

Yok biz transfer falan yapamayız yemez bunlarla; ikinci yarı düşmemeye oynarız kesin! (olumsuzun masterını yaptım dur bakalım)  :D

Burak

Bence bu Selim umutsuz olduğu davalara bakmaz beyler   :P :P :P  Olum Sagopa Kajmer senin yanında Polyanna kalır ne kadar karamsarsın  :D :D :D

Ollivanders

**KaR6**

kalpar adama ihtiyacım yok demiş, 15 kişi yeter bana demiş hatta, bizimkilerde transferi kapatmış hatta değil mi ;D

yalan haber haa, inanmayın :D

KareAs55

gkhn

yirmiuc

çarşamba günü geldi çattı. haydi hayırlısı..

nomak55

Desperate Fan of Samsunspor dizi olur acayipte tutar bak ben buradan am-erikalı abilere sesleniyorum bizimde dizimizi çekin baksanıza bi transfer yapacak bizim yönetim biz daha çok heyecan yapmışız 94 sayfa yaw :D

lucarelli

kuzey55

lucarelli

Samsunspor yönetiminden gelen açıklamaya göre şu anda 3 oyuncu ile anlşalılmış ancak www.samsunspor.biz sitesindeki Devre Arasında Hangi Mevkilere Kimler Transfer Edilmeli konulu topic'in 100. sayfaya ulaşması bekleniyormuş. Bu forum 100 sayfaya ulaşmadığı sürce yapılan transferler açıklanmayacakmış, hatta gerekirse maske ile oynayacaklarmış.

berusa55

94 sayfa senin içindi sadece Dilaveeeeeeeeeeeeeer  :D