Devre Arasında Hangi Mevkilere Kimler Transfer Edilmeli ??

Başlatan babasamsunlu, 30 Kasım 2010, 11:38:05

« önceki - sonraki »

KareAs55

Bütün futbolcular gelmek istiyordu dimi ? ( Yalann.... )

özkan

Abi;şu yönetici yalakaları samsun yerel gazetelerinin laflarına itaat etmeyin lütfen ya..

GökhanÇağlar

çarşamba günü açıklayacagız demişlerdi bakalım yarın bişey çıkacak mı? hiç umudum yok ama  ;)

AntZ

Batdal'ı ilk 10 daki hangi takım alırsa ilk ikiden çıkar bu sene, ben almaktan vazgeçtim, Rize'ye kaptırmasak bari. Erdoğan devreye girmiş Batdal için, parayı basıp bitiremedik işini  >:(

GökhanÇağlar

Alıntı yapılan: Ant55 - 28 Aralık 2010, 18:59:28
Batdal'ı ilk 10 daki hangi takım alırsa ilk ikiden çıkar bu sene, ben almaktan vazgeçtim, Rize'ye kaptırmasak bari. Erdoğan devreye girmiş Batdal için, parayı basıp bitiremedik işini  >:(
süper ligde kalmak istiyorum diye açıklama yaptı.bank asyaya gelmez gelse bize gelirdi

Dartagnan

Alıntı yapılan: 6 Ertuğrul Sağlam - 28 Aralık 2010, 18:37:22
Yavuz; Miy'in defanstaki 3 numaralı zencisi nasıl? yakışmazmı bize?... İkisi Süperlig'de bile iş yaparlar.

abi valla bizim macta baya iyi bir görüntü sergilemisti veya bana oyle geldi :) Kenan ve ersın hep bomba be abi.Birazcık arastırılsa dahi bunlardan daha iyileri bulunabılır bence .

berusa55

Alıntı yapılan: Ant55 - 28 Aralık 2010, 18:59:28
Batdal'ı ilk 10 daki hangi takım alırsa ilk ikiden çıkar bu sene, ben almaktan vazgeçtim, Rize'ye kaptırmasak bari. Erdoğan devreye girmiş Batdal için, parayı basıp bitiremedik işini  >:(

O zaman Rizi'de diyelim batdal için  >:(

Ollivanders

Amaaan nereye giderse gitsin . Rizeye gidecegini sanmıyorum Clement varken. Rize nin de Clement varken M.Batdalı alacagını da dusunmuyorum.

Serkan

Sabahtan beri, başlığa girmedik 5 sayfa birden artmış dedim birini aldık heralde meğerse geyikmiş..

Boşuna heyecan yapmışım...

ahmetsefa55

Ollivanders

Alıntı yapılan: ahmetsefa55 - 28 Aralık 2010, 20:51:59
şu musa çağıranı alaydık ıyıydı  ;)

Rize kiralık alacakmıs sanırım. Uyumaya devam...

Dartagnan

su baslıkları engellemek olsa ya durup durup giriyorum :):) veya benım uyelıgımı sılın abıler :)

TeRMeLee

Bordeaux'da hiç bizim işimize yarayacak futbolcu yok mu ya alsaydık 1-2 tane . ???

yirmiuc

yönetim 1 transferin çarşamba günü açıklanacağını söylemişti. bu akşamdan haberi düşer sanırım internete.

Ollivanders