Devre Arasında Hangi Mevkilere Kimler Transfer Edilmeli ??

Başlatan babasamsunlu, 30 Kasım 2010, 11:38:05

« önceki - sonraki »

Dartagnan

abı kemal sakatlansa gerıye kalanlara baksana yaaa.Kenan ersın ve can özgür :) ben sadece gülerim bu duruma  ;D

nomak55

arkadaşlar biz bu akşam istihareye yatalım bakalım yarın güya söyleyeceklerdi transferleri bakalım rüyamızda kimleri görecez bu arada alınan bilgilere göre ronaldinho transferi yattı milan da kalmak istemiş tüh gelmedi gördünüzmü neyse bank asya 1.ligden alırız bizde napalım

Ollivanders

babasamsunlu

Ertuğrul Sağlam

Alıntı yapılan: Dartagnan - 28 Aralık 2010, 18:01:08
abı kemal sakatlansa gerıye kalanlara baksana yaaa.Kenan ersın ve can özgür :) ben sadece gülerim bu duruma  ;D

Sezon başından beri farklı bir durum yoktuki zaten :(

KareAs55

Ollivanders

Kaka Haluk tan a ulasamıyormus. Altyazı gecti NTVSPOR da :D

KareAs55

Aslında bir sahte transferlerle ilgili başlık açsak fena olmaz  8)

Dartagnan

Alıntı yapılan: 6 Ertuğrul Sağlam - 28 Aralık 2010, 18:18:12
Sezon başından beri farklı bir durum yoktuki zaten :(

su ana kadar bu durumdan  en az zararla cıkmıssın.Eger transfer donemınde buraya bır saglam takvıye yapılmazsa asıl komedı o zaman baslayacak.2.devre daha zorlu gececek.Suan ki defans hattına takvıye yapılmazsa bır sakatlıkta olay yerle bır olacak.Bunu gorurler herhalde o kadar mal degıllerdır  .

Ertuğrul Sağlam

28 Aralık 2010, 18:37:22 #1314 Son düzenlenme: 28 Aralık 2010, 18:43:24 6 Ertuðrul Saðlam
Yavuz; Miy'in defanstaki 3 numaralı zencisi nasıl? yakışmazmı bize?... İkisi Süperlig'de bile iş yaparlar.

Ayberk

Son alınan duyumlara göre takımında mutsuz olan Nihat Kahveci ve hakkındaki eleştirilerden bıkan, özel hayatıyla gündeme gelmek istemeyen, inzivaya çekilmek istenen Arda Turan, bu akşam uçağıyla Samsun'a ineceklermiş, havaalanında ayak üstü Tutu'yla laflayacaklarmış. Nuri Asan tesislerine gidip önce Haluk Tan ardından Kalparla şartları konuşup yarın Medical Park'ta sağlık kontrolünden geçeceklermiş. Yarın imza atılması bekleniyormuş.

Kaynak: Kolpa Haber Ajansı

KareAs55

Ayberk

Ollivanders

Adam yine M.Betdal yalan dedi. Mehmet batdal gorustum açıklaması yaptı :D Ya ne yalancı şeymişsin sen ya Haluk :D

Ayberk