Devre Arasında Hangi Mevkilere Kimler Transfer Edilmeli ??

Başlatan babasamsunlu, 30 Kasım 2010, 11:38:05

« önceki - sonraki »

berusa55

Alıntı yapılan: iak5529 - 28 Aralık 2010, 01:04:48
Transferde adı geçen oyunculardan hiçbiri olmayacak ters köşe olacakmışız gibi geliyor bana..

Hatta ufaktan olduk bile  :(

ahmetsefa55

dılaverde yenı sakatlıktan cıkmıs ızzette son 2 senede cok sakatlanmıs.duyumlar kalıtelı oldukları yonunde ama her transferde oldugu gıbı rısk tasıyo.acıkcası 2 sını de ıyı tanıyan yok.o yuzden beklemek lazım.sabır  ;)

Ollivanders

Abi sakat olmayanları yollayıp muzmin sakatları almak pek akıllıca gelmiyor bana :(

berusa55

Ollivanders

ahmetsefa55

Alıntı yapılan: Serpico55 - 28 Aralık 2010, 01:09:25
Abi sakat olmayanları yollayıp muzmin sakatları almak pek akıllıca gelmiyor bana :(
şuanda ben ne karamsarım ne pozıtıf dusunuyorum.bız kımlerı topcu yaptık.samsunspor bu ısımler ıcın şanstır.umarım bu şanslarını ıyı kullanırlar.

yirmiuc

samsunspor birileri için şans olacaksa kendi yetiştirdiği futbolcular için olmalıdır...
gökhan özkan vs. gibi.
rehabilitasyon merkezi gibi sakat futbolcuları toplamanın alemi yok.

ahmetsefa55

Alıntı yapılan: yirmiuc - 28 Aralık 2010, 01:15:21
samsunspor birileri için şans olacaksa kendi yetiştirdiği futbolcular için olmalıdır...
gökhan özkan vs. gibi.
onlar ıcınde şans oluyo kullanabılene  ;) bkz:sercinho,kasap hakan,sefa vs. ama bunu fırsata cevırenlerde var oktay,turgut,abdul,kemal,murat vs. ( son senelerden bahsedıyorum )

AntZ

Niye kasıyoruzki, nerde sakatlıktan yeni çıkan adam varsa onun gelme ihtimali üstünde duralım, bildiğim kadarıyla Mehmet Akyüz, Mehmet Batdal yakın zamanda sakatlık geçirmedi, gelme ihtimali çok zayıf. Ha bu arada Denizlisporlular 1 senedir sakat olan ve sakatlıktan yeni çıkan Güray'dan çok umutlular 2. devre. Bu kadar uzun sakatlık geçirdiğine göre ben bize gelir diye düşünüyorum  .:.:.

celebi

büyük gün yarın bekliyoruz yoksa diğer çarşamba mı idi :-\

maviay55

Alıntı yapılan: celebi - 28 Aralık 2010, 08:53:14
büyük gün yarın bekliyoruz yoksa diğer çarşamba mı idi :-\
yarın abi büyük gün..bakacaz dudagımız ucukluyacak  ;D ;D

Dartagnan

babasamsunlu

VAR VAR..BENİM TÜKKANDA VAR :)
Bİ CACIK Bİ KURU Bİ PİLAV..
ÖĞLEN SÖYLEYECEM BENİM TÜKKANA.. :):):)

Uğur Yıldız

Alıntı yapılan: yirmiuc - 28 Aralık 2010, 01:15:21
gökhan özkan vs. gibi.

takımın hocası gökhan özkanı,baranseli bu takıma monte etmeye çalışmıyosa çocuklar napsın  :-X bakın daha 2 gun once paf takımdan bı oyuncumuz daha antepe gitti antep salak bizim samsunspor yönetimi çok akıllı kı bu adamlara a takıma ımza attırmıolar

berusa55

28 Aralık 2010, 14:36:16 #1274 Son düzenlenme: 28 Aralık 2010, 14:40:21 berusa55

28 Aralık 2010 / 12:58
Galatasaray'ın yıldız oyuncusu Mehmet Batdal, Samsunspor'dan transfer teklifi aldığını doğruladı. Kırmızı-Beyazlı ekibin teklifiyle mutluluk yaşadığını ifade eden
Mehmet, kararının Süper Lig'den bir takımla anlaşmaktan yana olduğunu söyledi
Galatasaray'ın yıldız futbolcusu Mehmet Batdal, Samsunspor'a transferi konusunda kısa bir açıklamada bulundu. Kırmızı-Beyazlı ekipten, transfer teklifi aldığını doğrulayan G.Saray'ın golcüsü Mehmet Batdal, "Samsunspor gibi büyük bir camiadan böyle bir teklif almak beni onurlandırdı. Ancak benim Süper Lig'de kalmak istiyorum" dedi. Kırmızı-Beyazlı ekibe Süper Lig yolunda başarılar dileyen Galatasaraylı golcü oyuncu Batdal, "Samsunspor'un Türk futbolundaki yeri belli. İnşallah sezon sonunda Süper Lig hedeflerini gerçekleştirirler" dedi.

http://www.dengegazetesi.com.tr/news_detail.php?id=51178