Devre Arasında Hangi Mevkilere Kimler Transfer Edilmeli ??

Başlatan babasamsunlu, 30 Kasım 2010, 11:38:05

« önceki - sonraki »

samsunmania

İsterseniz Balkes'den papen Mustafa'yı getireyim. Bomba transfer. 36 yaşında. >:( >:(

celebi

samsunmania

Alıntı yapılan: celebi - 28 Aralık 2010, 00:40:16
beni alacaklar beniiii :D ;D

Sana kurban olsun samsunspor. En azından canını dişine takıp oynar, ortalığı da karıştırmazsın.

Ollivanders

ahmetsefa55

izzet akgül kötu mu ya ? ben td'de ıyı bı topcu dıye okuyodum sankı öyle hatırlıyorum  :o

Dartagnan

facebook samsunspor sayfasındakı yoruma gore Mehmet batdal Bucaya gittigini acıklamıs mıs mıs mıs mıs ...

kuzeycity

Alıntı yapılan: ahmetsefa55 - 28 Aralık 2010, 00:45:19
izzet akgül kötu mu ya ? ben td'de ıyı bı topcu dıye okuyodum sankı öyle hatırlıyorum  :o

" patiklipenguen "

İzzet Akgül, Burak Akyıldız, Okan Koç, Engin Memişler, Musa Sinan Yılmazer ile yollarımız ayrıldı.
Musa sinan hariç gerisinin gitmesine sevindim,diğerlerinden bi nane olmazdı.

td.de şöyle yazmış bi denizlili

Ollivanders

28 Aralık 2010, 00:53:43 #1252 Son düzenlenme: 28 Aralık 2010, 00:57:11 Serpico55
Ya bu adamlar çok iyi olsaydı denizli bırakır mıydı ya da ne yapar eder takımında mı tutardı?

mehmet yılmaz

İzzet Akgül çok fiyakalı bir oyuncu olarak gelmişti Denizli'ye...

Şimdi futbol bilgisine çok güvendiğim, gerçek bir Denizlispor taraftarı oaln bir arkadaşıma ulaştım; şunları dedi İzzet hakkında...

biraz kilo fazlası varama tek vuruşları çok iyidir sakatlıktan bir türlü kurtulamadığı için gönderildi sanırım belki de hamza hocayla anlaşamadı.
ekonomik sebeplerden olabilir mi?
.ama sağlam olduğunda iyi iş görür o da olabilir bizde forvet çok ondan da gönderilmiş olabilir ama bank asya için çok iyi bir oyuncudur.
hedefe giden takımda iş yapabilir yani.
evetbank asyadaki birçok forvetten iyidirçok kazma var bank asyada.

ahmetsefa55

Alıntı yapılan: samsuni - 28 Aralık 2010, 00:56:05
İzzet Akgül çok fiyakalı bir oyuncu olarak gelmişti Denizli'ye...

Şimdi futbol bilgisine çok güvendiğim, gerçek bir Denizlispor taraftarı oaln bir arkadaşıma ulaştım; şunları dedi İzzet hakkında...

biraz kilo fazlası varama tek vuruşları çok iyidir sakatlıktan bir türlü kurtulamadığı için gönderildi sanırım belki de hamza hocayla anlaşamadı.
ekonomik sebeplerden olabilir mi?
.ama sağlam olduğunda iyi iş görür o da olabilir bizde forvet çok ondan da gönderilmiş olabilir ama bank asya için çok iyi bir oyuncudur.
hedefe giden takımda iş yapabilir yani.
evetbank asyadaki birçok forvetten iyidirçok kazma var bank asyada.
abi mevkı forvet o zaman ?

yirmiuc

izzet akgül son 3 sezonda toplam 23 maçında forma giymiş.
3 sezon boyunca attığı gol sayısı 4.

KareAs55

Bu adam ilk hafta güngören'e gol atmışdı spikerin anlattığına göre çok sakatlık yaşamış demişdi

berusa55

Alıntı yapılan: yirmiuc - 28 Aralık 2010, 00:58:49
izzet akgül son 3 sezonda toplam 23 maçında forma giymiş.
3 sezon boyunca attığı gol sayısı 4.

Kaaaaalsın  ;)

Kaya

Alıntı yapılan: kalptenşimşek - 28 Aralık 2010, 00:25:56
inanç hangi takımdaydı??

Bedava oynarmış abi öyle duydum  :)

Transferde adı geçen oyunculardan hiçbiri olmayacak ters köşe olacakmışız gibi geliyor bana..

Ollivanders

Bugune kadar inanmıstım ama artık bana da ters kose olacagız gibi geliyor.