Devre Arasında Hangi Mevkilere Kimler Transfer Edilmeli ??

Başlatan babasamsunlu, 30 Kasım 2010, 11:38:05

« önceki - sonraki »

cezayir55

gogo55

hangi yönetici bilmiyorum ama  yönetici oğlu söylemiş arkadaşa

cezayir55

gogo55

cezayir55

KareAs55

Abilerim hiç yormayın kafanızı yönetim zaten istediği oyuncuları alıcak biz nedersek boş  :-X

gogo55

SAMSUNLU ORUMA 55

böyle bir söylenti var galip öztürk transfer edecekmiş mehmet batdalı

davidsavage

Kalpar koşmuyor diye onuda harcar bence adam pivot santrafor tipinde Hakan şükür gibi bence

Ollivanders

Ya nasıl bu kadar kesin konusabiliyorsunuz ?Gelmez , oynamaz . Parasını verirsen oynar kardesim. Superlige cıkacak en guclu adaysan gelirler. Futbol sektoru kadar belirsiz bir sektor var mı dunyada ?

gogo55

SerhaT55

Yönetim Murat'la devam etmek istiyor

Sezon sonunda sözleşmesi sona erecek Murat Yıldırım'la yönetim önümüzdeki hafta içinde sözleşme tarihini uzatmak için bir araya gelecek
Samsunspor yönetim kurulu, önümüzdeki hafta içinde takımda sözleşmesi sona erecek oyuncularla bir araya gelecek. Görüşülecek oyuncular arasında ilk sırayı Murat Yıldırım alıyor. Yönetimin, genç orta saha oyuncusuyla mukavelesini en az bir iki sezon daha uzatmak için görüşeceği ifade edildi. Başarılı orta saha oyuncusunun performansından son derece memnun olduğu ifade edilen yönetimin bu oyuncunun sözleşme tarihini uzatmak için hiç bir fedakarlıktan kaçınmayacağı da gelen bilgiler arasında.

GökhanÇağlar

mehmet batdal da sona gelinmiş az önce ntvspor da altyazı olarak vermiş.

berusa55

26 Aralık 2010, 14:54:50 #1063 Son düzenlenme: 26 Aralık 2010, 15:13:33 berusa55
Haber nerde Gökhan?

gogo55

SAMSUNSPORUMUZ galatsaraydan Mehmet Battal ile trasnfer görüşmesinde sona gelindi.GALİP ÖZTÜRK ün büyük gayretleri sonucu sır saklanan transfer bu oyuncu.Az önce ntvspor da alt yazı oalrak geçti.İnşallah bu transfer gerçekleşir.TEŞEKKÜRLER GALİP ÖZTÜRK