Devre Arasında Hangi Mevkilere Kimler Transfer Edilmeli ??

Başlatan babasamsunlu, 30 Kasım 2010, 11:38:05

« önceki - sonraki »

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: **KaR6** - 25 Aralık 2010, 19:23:56
gökhan güleç süper ligde oynicam demiş, karar değiştirirsem geleceğim takım Samsunspor olacak demiş miş miş miş..

dört ay sabretsin, Süper Ligde oynar zaten :) :)

Valla iyice merak etmeye başladım bu dudak uçuklatacak transferleri. buradan ecza depolarına seslenmek istiyorum; Samsun civarına çok sayıda dudak uçuklamasını önleyici merhem göndersinler :)

kalptenþimþek

yirmiuc

25 Aralık 2010, 20:45:31 #1037 Son düzenlenme: 25 Aralık 2010, 21:10:16 yirmiuc
kaya aşçı ve galip öztürk kendi isimlerine yakışacak birer futbolcu alsalar, beklenen uçuklama sağlanmış olur :)

kalptenþimþek

sıcak bakış nasıl oluyor ya?? biri bana göstersin ne olur.. :o :(

AntZ

Alıntı yapılan: kalptenşimşek - 25 Aralık 2010, 20:50:54
sıcak bakış nasıl oluyor ya?? biri bana göstersin ne olur.. :o :(

Kızlar, abinize bir sıcak bakış atın bakim   :)

epçeli köylü

En sağdaki baya bir sıcak bakmış. Eline bir sopa alıp girmediği kalmış.

davidsavage

KareAs55

epçeli köylü

Soldan birinci öylesine bir gülümseme yapmış.2. sıcağa yakın bir bakış yapmış.3. sü seksi bakış yapmış. 4. bunlar kim la benim burada ne işim var halı saha maçına geç kaldık arkadaş bakışı yapmış.

AntZ

Alıntı yapılan: Samsunlu5595 - 25 Aralık 2010, 21:09:20
Bunlar ılık gibi biraz  ;D

Ilık sıcak farketmez, bizim babasamsunlu nun da kalbi ılık, yenge istemeyince evden çıkamıyor  :) Demekki fark yok  ;)

twitter

bi nonda vardı eskiden nerelerde o çok severdim keratayı

minci

Alıntı yapılan: red_white - 25 Aralık 2010, 01:44:00
Samsunspor karabükten bülent.bal konyadan.ramazan.kahya.siwasspordan.erman.kiliçlan.anlasmaya.warmîstir.diye yazmış birisi. Klasik transfer dedikoduları olabilir

Ramazan Kahya'yı ve Bülent Bal'ı bilmem ama Erman Kılıç muhteşem olur. Erman'ı biz 3 yada 4 yıl kadar önce Elazığ'da istemiştik ancak o zaman fiyatından dolayı alamamıştık. Erman'ın kendisi de Samsuna gelmeyi çok istiyordu ancak ne yazıkki o dönem olmamıştı. Umarım şimdi olur müthiş iyi de olur. Gerçekleşmesi dileğiyle. Ancak Ramazan Kahya ve Bülent Bal'ı pek tanımıyorum. Mevkileri nedir ve nası oyuncudurlar, bize yararlarmı.

ali ihsan

Bülent Bal defansa ilaç olur lakin Karabük'ün bırakacağını sanmam.Erman sol tarafa iyi gider,Agbetu'yu kulübeye gömer.
İmza atılsın önce sonra bol bol yorumlarız...

ahmetsefa55

Alıntı yapılan: 35ama55 - 25 Aralık 2010, 19:21:47
Bahsi geçen Mehmet Akyüz-Erman Kılıç-Ramazan Kahya ve Bülent Bal ile kesinlikle ilgilenmiyormuşuz.
Çarşamba günü yeni transfer ettiğimiz oyuncuyu açıklayacaklarmış.

kaynak : İsa Turan

SAMSUNLU ORUMA 55