Devre Arasında Hangi Mevkilere Kimler Transfer Edilmeli ??

Başlatan babasamsunlu, 30 Kasım 2010, 11:38:05

« önceki - sonraki »

ahmetsefa55

evdekı konyalı arkadasıma sordum ; ramazan kahyayı öve öve bıtıremedı.bızı superlıge tasıyan adam dedı.andre santos tarzı hem orta sahanın solunda hem sol bekde oynayabılıyomus.ınsallah anlasılır.hayırlı olsun  samsunspor_x

Ollivanders

Bir an önce anlasma saglasak artık. Boyle bir tabloda futbolcular boş kalmaz. Her takım iddaalı çünkü.

seckin55

Konyaspor, İbrahim Dağaşan ile anlaştı
Konyaspor, Sivasspor'da forma giyen İbrahim Dağaşan ile prensip anlaşmasına vardı.

Konyaspor, İbrahim Dağaşan ile anlaştı Konyaspor Kulübü Başkanı Bahattin Karapınar, Bucaspor başarılı orta saha oyuncusu İbrahim Dağaşan ile prensipte anlaştıklarını söyledi.

İbrahim Dağaşan ile görüştüklerini dile getiren Karapınar, "Bucaspor oyuncusu Dağaşan ile görüşüp konuştuk. Beğendiğimiz bir futbolcu. Aramızda bir pürüz yok. Prensipte anlaştık. Ama kulubünün de bu transferi onaylamasını bekliyoruz." dedi.

Dağaşan, sezon başında Sivasspor'dan ligin yeni ekibi Bucaspor'a transfer olmuştu. Son haftalarda Bucaspor'da forma şansı bulamayan Dağaşan için Konyaspor devreye girdi.
------

Konya da fırsat vermıyor ki transfer için.

Ayberk

İsmi geçen oyuncular takıma katkı sağlayabilecek isimler, inşallah alınırlar da faydalı olurlar

Ertuğrul Sağlam

Halk Gazetesinin haberine göre; Yönetim, Sercan'ın gönderilmesine karşıymış, Kiralık olarak verilecekmiş...

Dartagnan

cezayir55

samsunspor.co.nr

55.hakan

Alıntı yapılan: 6 Ertuğrul Sağlam - 25 Aralık 2010, 13:59:13
Halk Gazetesinin haberine göre; Yönetim, Sercan'ın gönderilmesine karşıymış, Kiralık olarak verilecekmiş...
Noldu yönetim Kalpar'a karşı mı geliyor yoksa.Belki de Sercan'ın bizim göremediğimiz gizli yetenekleri var  :)

nomak55

fm ye göre çabuk ve teknik bir oyuncu çalım konusunda da fena değil gibi duruyor tabi bide gerçek yaşamda örneklerle kanıtlaması lazım tam bir deplasman oyuncusu

emre

benımde tam aklıma geldi fm'ye bakamaya gidecektim,teşekkürler paylasım için. Fm ye göre iyi bir oyuncuya benzıyor. orta sahanın sağında solunda ortasında oynaması çok iyi.böyle çok yönlü oyuncular her takımda iş görür.zaten şimdiye kadar alınan duyumlar da iyi tek handikapı müzmin sakat olup olmaması,onu da zaman gösterecek artık.

berusa55

AlıntıKalpar Güleç'i istiyor

25 Aralık 2010 / 13:34
Teknik Direktör Hüseyin Kalpar'ın alınması ısrarla istediği Paşa'lı golcü Gökhan Güleç'in transferinde sona gelindi. Yönetim, bu oyuncunun işini bitirmek için adeta seferberlik ilan etti
OLDU OLACAK
Samsunspor'un Kasımpaşa'nın forveti Gökhan Güleç'in transferi bitirebilmek için yoğun çaba sarfediyor. Yönetim ve yıldız oyuncu arasındaki sıkı pazarlıkta sona gelindi. Bu hafta içinde Gökhan'ın transfeirini bitirmek isteyen Kırmızı-Beyazlı ekip, hiçbir fedakarlıktan kaçınmıyor.

SIKI PAZARLIK SÜRÜYOR
Teknik Direktör Hüseyin Kalpar'ın ısrarla alınmasını istediği Kasımpaşa'lı golcü futbolcunun kulübünde rahat bir konumda olmaması ve Paşa'dan ayrılmak istemesi transferin gerçekleşme ihtimalini yükseltiyor. Samsunspor yönetimi ise Gökhan Güleç ile birlikte bir tane daha yıldız isimle görüşüyor.

http://www.dengegazetesi.com.tr/news_detail.php?id=51035

GökhanÇağlar

Atakumlu

gokhan gulec olursa guzel olur...hic yoktan sut cekmesini de biliyor...

nomak55

bir tane daha yıldız derken neyi kastediyorlar acaba gökhan güleçmi yıldız oluyor bu durumda ???