Devre Arasında Hangi Mevkilere Kimler Transfer Edilmeli ??

Başlatan babasamsunlu, 30 Kasım 2010, 11:38:05

« önceki - sonraki »

SerhaT55

maviay55

Ayberk

Tekrar tekrar söylüyorum: Ufuk Bayraktar, lütfen yönetim lütfen! ;)
Adnan falan adı geçti, aman haaa! >:(

celebi

bence mehmet yozgatlıda ümit karanda gitmez mersine

Ayberk

beşnumara

Alıntı yapılan: celebi - 24 Aralık 2010, 22:12:46
bence mehmet yozgatlıda ümit karanda gitmez mersine
yozgatlı gider ümit karan gitmez

SerhaT55

ali ihsan

Giden gider saygı duyulur gitmeyen gitmez ona da saygı duyulur ... :P

celebi

Ayberk

Mersin bu adamları alırsa yaş ortalaması 37 olan bağnaz, yobaz, rezil bir takım kuracak :D Kamyonla para harcayıp bir arpa boyu yol alamayacaklar. Papazlar miy'i manastır idman yurdu yapacak böyle giderse, çünkü egemenliği ellerine alırlar iyiden iyiye. Mehmet polatı da alıyorlarmış herhalde...

SerhaT55

kabacevizli55

bank asyada mücadele ederek maç kazanılabilirmiş bu duruma göre yaş ortalaması 37  olan azçok tanınmış     ismi olan futbolcuların mersin idman yurdu gibi futbol kültürüyle uzakdan yakından alakası olmayan bir takım için kendilerini yorçaklarını hiç zannetmiyorum

kabacevizli55

Alıntı yapılan: SerhaT55 - 24 Aralık 2010, 22:21:36
imza atılmış
forma yakışmış laooooo

Ayberk

Bu ligde önceki yıllarda sergenler falan boy gösterdi, kısmen başarılı da oldu. Ama artık genç, hırslı, koşan, mücadele eden takımlar sonuca ulaşıyor. Örnek: Tki tavşanlı. Koşup sonuç alıyor adamlar.

Öyle Ümit Karanların, Yozgatlıların dönemleri geçti. İlk yarı itibariyle de ne Murat Hacıoğlu ne Fahri Tatan ne de Koray Avcı kendinden bekleneni veremedi Bank Asya'da, normal olarak.

kuzey55

forma yakışmış...ayrıca orhan,turgut,abdulaziz gibi kazmaları topçu yaptıysak bu da gayet adam olur bu takım hangi kazmaları adam etmedi ki :)